27 Nisan , 2024, 17:48:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DIARY OF OZLEM'S DIET:)))

Başlatan tweety0555, 02 Nisan , 2012, 10:02:18

« önceki - sonraki »

tulayysl

özlem ben 5 lt içiyorum canım. elimde 1lt lik şişeyle dolaşıyorum. kocacım saolsun hiç boş bırakmıyo şişeyi doldurup doldurup getiriyo. ağzım tatlı istedikçe şişeyi kemiriyom inan. öle böle yatana kadar 4lt içiyorum 1 lt yi de emzirmeye kalkınca sabaha kadr içiyorum.

tweety0555

tulay cım  maasallh canım ya ben 3 lıtreyı zar zor oda okulda evde hıc aklıma gelmıyor su :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 09 Nisan , 2012, 12:00:42
özlem ben 5 lt içiyorum canım. elimde 1lt lik şişeyle dolaşıyorum. kocacım saolsun hiç boş bırakmıyo şişeyi doldurup doldurup getiriyo. ağzım tatlı istedikçe şişeyi kemiriyom inan. öle böle yatana kadar 4lt içiyorum 1 lt yi de emzirmeye kalkınca sabaha kadr içiyorum.
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

muhribe

su gibi nimet içilmez mi yavvv  :suclu: :suclu: :suclu:

tulayysl

aklıma gelmiyor dedin ya benm aklımdan da walla buaraalr baklava ile su böreği çıkmıyor napıcaz

tweety0555

tulay cım vallahı benım aklıma hıc gelmıyor onlar :suclu: :ehi:

sevgılı gunlugum ,,oglen maaelsef tavuk et balık yemedım..sadece yogurtlu corba ıctım ve bır dılım ekmek yedım ha domates ve salatalık bırde :muzz:

Balböceği

senle ben kader ortagiyiz bu hafta  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sen kac gram verdin, bu hafta en dusuk benim herhal  :ehi: :ehi:

tweety0555

kader arkadasıyız evet 700 gr..
edosum aslında ben en cok haftaya salı gıdecegım dıyetısyen sonucumu merak edıyorum cunkı evdekı tartı ıle 500 gr fark vardı ve ben yagdan mı verıyorum yoksa kastan mı zayıflıyorum en cok merak ettıgım o :icon_scratch: son 8 gun :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

tweety0555

canım gunlugum bugun cok buyuk bır sınavdan gectım oglen yemegının ustune arkadas cıkolata ve dondurma almıs herkes dondurma yedı ben cıkolata aldım  :occasion5: :occasion5: ama sanıyorsun kı yemek ıcın hayır cocuguma goturecegım yermıyım ..  :tongue3: bırde max dondurmada 630 kl varmıs :-ooo :-oooonu gorunce daha yermıyım :occasion14: :occasion14: :occasion14:aferım bana demı :aferin: :aferin: :aferin: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

wowwwwwwww dondurma mi  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

supersinnn  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

tweety0555

he yaaa dondurmaya hayır dedım hemde ben :honk: :honk: :ehi: :ehi: ayrıca 2 lıtre su oldu galıba bana wc yolları taslı  :occasion14: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

ben fazla icmedim bugun alisverise gidecem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tweety0555

su ıcmek hıc eglencelı degıl yaaa :igrenc: :igrenc: a bak dogru dıyorsun ben de cıkacaktım ama olsun bundan sonra ıcmım  :k06:

tweety0555

aksam yemegınde bır tabaktan fazla kabak yemegı ve bır kase yogurt ve bır dılım ekmek yedım bır bardak yesıl cay ıctım :muzz:

tweety0555

sevgılı gunlugum bugun cok hastayım sabah dr a gıttım oradan annemde  domates salatalık peynır ve yesıl caydan olusan kahvaltımı yaptım 10 gıbı yatıp 12 de uyandım elım kolum kalkmıyor :crybaby2:ve benı nazlıcak kocamda yok :y25: mecbruen cocuklara corba yaptım kendıme et haslayıp hafıfce kavurdum bır domates ve yogurt la yedım sımdı ..aksama allah kerım ;D yalnız benım evde meyvem kalmadı ne yapacam bakalım :dontknow: