27 Nisan , 2024, 23:53:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

havişin diyet günlüğü

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 01 Nisan , 2012, 22:01:07

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sevsinler yanlarla sexsi olunmuyor canım bi kerem

DENİZGÖZLÜM81

Bilerem benim yanlarım fazla yok tammı  :y25: :y25: eşim bu halime hasta oluyor :k06: :k06: bana zayıflıkta yaramıyor fıstık

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tamam tamam sen böylede iyisin aman diyetid e bırak bari

muhribe

oynamayı bilmeyen gelin yerim dar demriş  :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Nisan , 2012, 21:59:07
gacı gelirsen varya :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: kız valla kilom iyide ben evlenmeden önceki halime dönmek istiyorum benim takıntım bu yoksa iyiyim şükür ama bir sallarsam diyeti varya kimse beni tutamaz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yapamaz ki yapamazki havva kilo vermezkiiiiiii

Balböceği

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 08 Nisan , 2012, 23:11:58
Alıntı yapılan: muhribe - 08 Nisan , 2012, 21:59:07
gacı gelirsen varya :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: kız valla kilom iyide ben evlenmeden önceki halime dönmek istiyorum benim takıntım bu yoksa iyiyim şükür ama bir sallarsam diyeti varya kimse beni tutamaz
bende halimden memnunum cancagizim  :icon_thumright:

zevkine yapiyorum  8) :tongue3:

DENİZGÖZLÜM81

sabah kaynamış yumurta bir kase yoğur kepekli ekmek ve şekersiz çay ara öğünde bir haşlanmış yumurta ve biraz domtez  biraz yoğut ve bol su :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

muhribe

hani diyeti bırakıyordun havva?

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Nisan , 2012, 12:23:35
hani diyeti bırakıyordun havva?
kız duramıyorum neyapim :k06: :k06: :k06: biraz dendimi ödüllendiriyorum :k06: :k06: kız adetten dolayı bırakacaktım 4 günüm ama kanamam yok  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:sinir oldum baktım olmuyor didim diyete devam :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

DENİZGÖZLÜM81

sabahki menüm iki dilim kepkli ekmek bir kaynamış yumurta kızacaksınız ama 3 dilimcik salam şekersiz çay ara öğün olmadı maalesef işden güçten

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yaa işte öyle devam edersin sexsi bayan :ehi:

DENİZGÖZLÜM81

ama ama ben bu akşam diyeti bozdum bisürü bisürü lahmacun yedim :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: valla gacılar kusura bakmayın bugünlük böyle

muhribe