havişin diyet günlüğü

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 01 Nisan , 2012, 22:01:07

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Nisan , 2012, 20:58:18
Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 05 Nisan , 2012, 20:55:53
diyeti bırakıyorum sebebide malım kist vardı bende benim bugün lekelenmem oluyor ama düzgün yemek yiyemediğim için kanamam olmuyor olmazsada ben kisti nasıl atarım mecburen ama kendimi salıvermicem bacılar dikkat edicem göbüş gitti zaten
geçmiş olsun canım ama aç kalmıyodun ki sen tepsi kebaplarını, salamları götürüyordun ha  :ehi: :ehi: :ehi:
şaka bir yana da aç bırakma kendini sağlığına dikkat et  :opucuk:
kızlar kabızlık oldu resmen ciddi derecede adet olamıyorum üstelik  tüm vitaminleri almıyorsunki mantıklısı bırakmak

xxcansuxx

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 05 Nisan , 2012, 21:00:45
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Nisan , 2012, 20:58:18
Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 05 Nisan , 2012, 20:55:53
diyeti bırakıyorum sebebide malım kist vardı bende benim bugün lekelenmem oluyor ama düzgün yemek yiyemediğim için kanamam olmuyor olmazsada ben kisti nasıl atarım mecburen ama kendimi salıvermicem bacılar dikkat edicem göbüş gitti zaten
geçmiş olsun canım ama aç kalmıyodun ki sen tepsi kebaplarını, salamları götürüyordun ha  :ehi: :ehi: :ehi:
şaka bir yana da aç bırakma kendini sağlığına dikkat et  :opucuk:
kızlar kabızlık oldu resmen ciddi derecede adet olamıyorum üstelik  tüm vitaminleri almıyorsunki mantıklısı bırakmak
amaannn canım boşver yapma sen o zaman önemli olan sağlıklı olmak cidden bazen aşırıya gidiliyor yememeler  :suclu: :suclu: kabızlığa dikkat et bende kabızım hiç geçmedi bağsurumda var bol sıvı kayısı derler  bana faydası olmuyor bunların ve resmen kanıyor birde...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aaaa bittimi havişin diyeti

hiç kilo verdinmi bakalım

DENİZGÖZLÜM81

canım bakmadımki inan ama gitti 6 günde gören kilolar gitmiş diyor özellikle göbüş ve selülitler gitti ama tamamen gitmedi  hatta bugün yediğimi yazayım 1 yumurta 1 kepekli ekmek biraz domates şekersiz çay tamamen bırakmam asla dikkat etmem gerekiyor :icon_thumright: :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dur bakalım tedavi ol kistler gitsin belki yine devam edersin

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 06 Nisan , 2012, 14:35:02
aman  tedaviyi sallarım kist gitsede ne olacak canım benim bebşmi olacak hayır olmayacak amannnnnnnnnnn bacım

DENİZGÖZLÜM81

Bugün çok sancım vardı kızlar adet oluyorum ama diyeti tamamen bırakmadım düz dün birtane ince börek yedim şekersiz çay içtim  bügünde sancımolduğundan geç kahvaltı ettim biraz beyaz peynir bir iki salam bir yumurta biraz ekmek az ama ve şekersiz çay içtim akşamda 2yemek kaşığı melemen ve kepekli ekmek bir bardakta sancı içinsüt içtim ama açim birazdan yine Menemen yiyeceğim kızlar 6günde göbüş gitti ve bol bol su ve mekik çekiyorum

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 06 Nisan , 2012, 14:36:58
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 06 Nisan , 2012, 14:35:02
aman  tedaviyi sallarım kist gitsede ne olacak canım benim bebşmi olacak hayır olmayacak amannnnnnnnnnn bacım
niye öyle diyorsun canım rabbimin hazinesinde neler var sanada vercek inşallah

DENİZGÖZLÜM81

Eşim istemiyorsa ondan dedim dün bir birimize girdik bugün çok sancım var diye ilgileniyor yatağa gelip sohbet edip gidiyor  bence benim diyet en iyisi az sürede kurtuuluyorsun kilolardan

DENİZGÖZLÜM81

Bugünkü menüm yarım tabak menemen bir kase yoğurt şekersiz çay bol su

DENİZGÖZLÜM81

Slm kızlar akşamki menüm fırında alabalık soslu yanına salata ve iki dilim kepekli ekmek yanında bol su aslında pattiZ vardı ama ben yemedim

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

eferin sana pattizden uzak dur

az sinsi değil o

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 08 Nisan , 2012, 21:27:51
eferin sana pattizden uzak dur

az sinsi değil o
Aynen canım nişastalı yasak zaten canımda çekmedi yoksa kaçamak yapabilirdim :k06: bol bol spor yapıyorum kız bu yanları nasıl eritecem ben belimdeki

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

en zor onlar gidiyor bendede var ama yan bel hareketi var netten bak ben onu yapıyorum

DENİZGÖZLÜM81

Yarın bakayımda yapim ama şu halimlede çok seksi görünüyorum daha fazla vermesem mi diyede düşünüyorum valla :laughing7: :laughing7: :toothy10: