havişin diyet günlüğü

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 01 Nisan , 2012, 22:01:07

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

ara öğün olaraka sadece bir kase yoğurt ve su  AKŞAMKİ MENÜM İSE FIRINDA YAĞSIZ TUZSUZ BAGET AZ YAĞLI PEYNİR YOĞURT BOL SU

DENİZGÖZLÜM81

DÜN SABAH yağsız tuzsuz beynirli onlet yanına hindi janbom bir kase yoğurt ve şekersiz çayARA öğünlerde bişey yiyemedim AKŞAMKİ MÜNÜMDE yine fırında tavuk ve ayran  yakında tumurtlarım :k06: :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 04 Nisan , 2012, 09:27:07
DÜN SABAH yağsız tuzsuz beynirli onlet yanına hindi janbom bir kase yoğurt ve şekersiz çayARA öğünlerde bişey yiyemedim AKŞAMKİ MÜNÜMDE yine fırında tavuk ve ayran  yakında tumurtlarım :k06: :k06: :k06: :k06:
ohhhh sen ne şarküterci çıktın  :caca: :caca: :caca:
salam yemezse jambom yiyoooo... yoksa sen salamı hindi jambom diye mi yutturuyorsun  :ehi: :ehi: :ehi:
yeme kız onlardan... süt iç yoğurt ye yumurta ye

DENİZGÖZLÜM81

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:kız bacım benim diyette janbon yasak değil yoksa yemezdim beni güldürdün allahda seni güldürsüm canım

xxcansuxx

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 04 Nisan , 2012, 09:58:28
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:kız bacım benim diyette janbon yasak değil yoksa yemezdim beni güldürdün allahda seni güldürsüm canım
aminnnn hep gülelimde
nasıl jambom salam serbert oluuuu sende  :icon_scratch:
takılıyorum canım eğer jambonunla salamınla mutluysan ayırmayalım seni :suclu: :suclu:

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Nisan , 2012, 10:01:12
Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 04 Nisan , 2012, 09:58:28
aminnnn hep gülelimde
nasıl jambom salam serbert oluuuu sende  :icon_scratch:
takılıyorum canım eğer jambonunla salamınla mutluysan ayırmayalım seni :suclu: :suclu:
dukan diyetinde janbon yasak değil bol preteyin tüketmem gerek bol et yani

muhribe

havva sen bu diyet sonucu kilo almayasın  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

banada öyle geldi :ehi: o değil kilo laırsa balkondan atlar bu deli :ehi: haviş hadi bakalım sonucu merak ediyorum

DENİZGÖZLÜM81

fıstıklar bugün 5 günüm ve göbüşüm gitti biraz selülitler  bana bay bay etti :wave: :wave: :wave: :wave: mutluyum zorlanıyorum hem kendime hemde bizimkilere ayrı   ayrı yemek hazırlamak zor oluyor sadece almış olursam bilinki gerçekten balkondan atlamış olurum  :k06: :k06: :k06: :k06:

Balböceği

haviş sen geri kalıyorsun haberin olsun  :caca:  

DENİZGÖZLÜM81

AKŞAMKİ MENÜM kırmızı etten tepsi kebabı tuzsus yağsız acılı baharatlı ol mis gibi olmuştu yanınada ayran ve bol su bu arada bir elbisem vardı onu geçen ay giydim göbüş çıkmıştı sığmıyordu nerdeyse :k06: :k06: :k06: :k06: birtanede etek vardı onunda kemer yerini belime kadar çekiyordum olmuyordu bugün denedim çok güzel oldular göbüş gitti kızlar adet olursam zayıflamam yavaşlar ama adet olmadan biraz daha versem iyi olu öptüm sizi

DENİZGÖZLÜM81

bugün halsizdim halada öyle geç kalktım bir yumurta birazda yoğurt yedim şekersiz çay ve bol su

DENİZGÖZLÜM81

diyeti bırakıyorum sebebide malım kist vardı bende benim bugün lekelenmem oluyor ama düzgün yemek yiyemediğim için kanamam olmuyor olmazsada ben kisti nasıl atarım mecburen ama kendimi salıvermicem bacılar dikkat edicem göbüş gitti zaten

muhribe

hayırlısı olsun havva

geçmiş olsun cok

xxcansuxx

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 05 Nisan , 2012, 20:55:53
diyeti bırakıyorum sebebide malım kist vardı bende benim bugün lekelenmem oluyor ama düzgün yemek yiyemediğim için kanamam olmuyor olmazsada ben kisti nasıl atarım mecburen ama kendimi salıvermicem bacılar dikkat edicem göbüş gitti zaten
geçmiş olsun canım ama aç kalmıyodun ki sen tepsi kebaplarını, salamları götürüyordun ha  :ehi: :ehi: :ehi:
şaka bir yana da aç bırakma kendini sağlığına dikkat et  :opucuk: