Kızlar çok üzgünüm Esra (maviibeyaz) bebeğini kaybediyor :'(

Başlatan elfo, 01 Nisan , 2012, 15:58:05

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: destina06 - 01 Nisan , 2012, 16:04:49
ben de çok üzüldüm elifim daha dün sevindiydik aman yaaaaaaaaaaaa Allahım sabır versin esrama :amin:
sağol canım dualarınızla şimdi çok daha güçlü hissediyorum kendimi.

esracım

Alıntı yapılan: ayy - 01 Nisan , 2012, 16:11:36
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:canım benim yaa çok üzüldüm inşallah en kısa zmanda atlatır ve yeniden meleğine kavuşur :amin: :amin: :crybaby2: :crybaby2:
teşekkürler canım.inan bundan sonra her şeyin çok daha güzel olacağına inanıyorum.herkese tavsiyem kendilerine inansınlar.ben ilk defa inanıyordum olacağına çok yaklaştım ama kaybettim.şimdi bundan çok daha fazla inanıyorum.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: kelebegimm - 02 Nisan , 2012, 12:01:32
gecmis olsun canim ins. rabim cabucak unutturur yeniden bebegini gonderir
dusugun ayagi icerde olur derler ben dusuk yaptigimda herkes boyle teselli vermisdi gercekdende 3 ay icinde tekrar hamile kalmisdim
ins. sende yeniden en kisa zamanda paylasirsin hamilelik haberini  :amin: :amin: :amin: :amin:

Ben de öyle düşünüyorum.. Esra inşallah çok kısa sürede bebeğine kavuşacak

esracım

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 01 Nisan , 2012, 16:15:20
aaaa şimdi gördüm ya  :y25: Allah sabrını versin :amin: sağlıklı sıhhatli hayırlısıyla tekrar bebeği tutunsun inşAllah  :amin:
sağol canım.dualarınız için Allah razı olsun.şimdi kendimi çok daha iyi ve güçlü hissediyorum sayenizde.inşallah ikinci kez gelecek bebeğim ve beni bırakmayacağına inanıyorum.

esracım

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Nisan , 2012, 17:48:44
şimdi gördüm we inanılmaz üzüldüm rabbim sabırlı kullarından eylesin onu cok iyi anlayabiliyorum

ama elifin dediği gibi en azından hamile kalabiliyormuş

esracım hiç üzülme cnm wardır rabbimin bi bildigi bende ilk bebeğimi kaybettm sonrasında hiç adet olmadan 2. bebeğim geldi wardır herşeyde bi hayır cnm  :amin:
sağol canım benim.inşallah bundan sonra her şey çok daha güzel olacak buna inancım tam.dediğiniz gibi bir aşama kaydettim.inşallah ikinci kez geldiğinde bebeğim bana sımsıkı tutulacak.

esracım

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 01 Nisan , 2012, 17:49:43
her isde bir hayir vardir,RABBIM boyle buyurdusa vardir bundada bir hayir..insallah en kisa zamanda saglikli sekilde gebe kalir esracim...
sağol canım.İnşallah dediğin gibi en kısa zamanda gebe kalır ve sonuna kadar tutunur bebeğim bana.

esracım

esracım

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2012, 17:57:57
ne desek acini azaltmaz ama güclü ol derim sana sabirli ol  :opucuk: bende bu yoldan gectim hemde 2kere simdi sükür kizim kucagimda  :amin: :nazar: :nazar: :love9: sende insallah kucagina alcan bebegini  :amin: :amin: :opucuk:
sağol canım..inşallah sizler gibi bende anneliğin tadına varırım canım.

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Nisan , 2012, 18:33:50
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: çok üzüldüm ALLAH SABIR VERSİN İNŞALLAH  :crybaby2: :crybaby2: kelimeler boğazıma düğmlendi çok üzüldüm offfffffff  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
canım düne göre çok daha iyiyim.göbüş bağımız olmadı ama biz yine arkandan geleceğiz buna inancım tam.

esracım

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Nisan , 2012, 18:42:37
esracım inşallah en kasa zamanda rabbim sağlıklı sıhatli bebekler versin inşallah canım biliyorum çok üzülüyorsun ama nedesem boş olcak şimdi bizde çok üzüldük birdaha aynı acıları yaşatmasın rabbim  :amin:
amin canım amin..o güzel duaların için çok teşekkür ederim.inşallah daha güzel haberler vermek nasip olur.

esracım

Alıntı yapılan: kuzucuk - 01 Nisan , 2012, 20:59:38
esracım üzülme canım vardır herşeyde bir hayır bak ben senin adın inanıyorum ki en kısa sürede bebişin gelecek ve sımsıkı sana tutunacak inşallah canım Allahım sabır versin  :amin:   :amin:  :amin:  :flowers:  :flowers:  :flowers:
teşekkürler canım.duaların için çok sağol.kendimi düne göre çok daha iyi  hissediyorum.

esracım

Alıntı yapılan: burcum - 01 Nisan , 2012, 21:09:23
her şer de bir hayır vardır ALLAH tez zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin canım :amin:
teşekkürler canım..Amin o güzel dileğin için :amin: :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: mutluluk - 01 Nisan , 2012, 21:15:59
inanmıyorum ya.kanaması çokmu.az ise sorun olmaz canım ya.inş durur kanaması dr lar kanı durdurabiliyorlar :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
artık bebeğim gitti ama umudumu koruyorum Saadetcim sende koru lütfen.seninde umutlu olmanı istiyorum.