Kızlar çok üzgünüm Esra (maviibeyaz) bebeğini kaybediyor :'(

Başlatan elfo, 01 Nisan , 2012, 15:58:05

« önceki - sonraki »

DoctorGunel

ESRACIM SAKIN KORUNMA,BEN ILK GEBELIYIMDE  KORUNDUM AMA KORUNMAYANLAR HEMEN HAMILE KALDI..COK SUKUR SIMDI HAMILEYIM,9 AY BEKLEDIM HAMILE KALANA KADAR...KORUNMA TAMAMMI CANIM,INSALLAH EN KISA ZAMANDA BEBEGIN GELIR SANA.AMINNNNNNN
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

başakmerve

7haftalıkken bebeğimin kalp atışlarını duyamadım ve kürtaj oldum.allahım nasıl bir acıdır bu gitmiyor içimden :crybaby2:

Sır_Çiçegi

cok geçmş olsun cnm üzülme burada bir çok kişşi bebegini kaybetti ama sonunda rabbim tekrar gönderiyor tarifi imkansız bir acı anlıyorum seni benimde başımdan gecti ama rabbim hayırlısını wersin önce sen saglıklı ol  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

CAN TANEM

Ayy başlığı görünce ödüm koptu resmen yeni bi başlık zannettim Allahım esranın ve diğer tüm bekleyen arkadaşların meleklerini korusun ve hayırlısıyla biz bekleyenlerede nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

ayyyy kızlar canım çıktı 2 dk da yaaaa çok korktum ....

BAŞAKMERVE CANIM  ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DEMEKKİ SAĞLIKLI Bİ GEBELİK DEĞİLMİŞ BENİMDE 2 MELEĞİM CENNETTE ŞUAN VE İKİNCİSİNİN KALBİ DURMUŞTU .SANIRIM 12-YA DA 13 HAFTASINDAYDI TAM HATIRLAMIYORUM 6 YILI GEÇTİ ÇÜNKÜ ...BAK BU BAŞLIĞI AÇAN ARKADAŞIMIZ YANİ ESRA ŞUAN ÇOK ŞÜKÜR YENİDEN MELEĞİNE KAVUŞTU :nazar:İNŞALLAH SENİNDE MELEĞİN TEKRAR GELİR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBİM TÜM HAMİŞLERİMİZİ VE MELEKLERİNİ KORUSUN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

esracım

Kızlar bende başlığı yeni gördüm.Canan söyledi bir bakayım dedim.Bir an korku olmuş ama bizler iyiyiz çok şükür.Başak arkadaşım senin adına çok üzüldüm.İnşallah yeniden hamile kalırsın tez vakitte ve sağlıcakla dünyaya getirirsin minik yavrunu.İnan bunu o kadar çok yaşayan arkadaşımız var ki.Sonunda mutlu sona ulaşıyorlar.Bu başlık benim içindi.Üzerinden 3 ay zaman geçti ve yeniden hamileyim.Şükürler olsun bugünlerime.O günler ne kadar çok üzülmüştüm ama şimdi yine tebessüm ediyorum.İnşallah burdaki tüm arkadaşlarımız ve isteyen tüm kadınlar birgün mutlu sona kavuşur.