Hamilelik sonrasi fotograflarimiz:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 01 Nisan , 2012, 00:55:02

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

süpersin glüm geriye kalanlarda gider eminim  :hello2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Nisan , 2012, 17:33:31
süpersin glüm geriye kalanlarda gider eminim  :hello2:
gitsinler amannn gelmesinler  :caca: :caca: :caca: :ehi: :ehi: sende benim gibi tombik ol emi  :laughing7: :opucuk: :opucuk: yakinda senide görcez  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Gül sanki tekrar 3 4 aylık hamılesin gibi  :ehi: nasılda motıve edıyorum kızabılırsın bana :ehi:

Gidecek canım o gobekte daha yenı dogum yaptın 

Sır_Çiçegi

gülüm ben zaten tonbişim  :k06: 70 kilo ile hamile kaldım arada 69 oluyom ama  :ehi:

göbeğim senin şuan ki halin gibi yani  :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 01 Nisan , 2012, 17:36:57
Gül sanki tekrar 3 4 aylık hamılesin gibi  :ehi: nasılda motıve edıyorum kızabılırsın bana :ehi:

Gidecek canım o gobekte daha yenı dogum yaptın
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25: :y25: iyi diyon valla söle  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bide dar giyince tam cikti anammm  :caca: :caca: :caca: ama bu yemekten sonraki halim sabah kalkinca dümdüz sen nediyosunn  :tongue3: :laughing7: :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Nisan , 2012, 17:38:27
gülüm ben zaten tonbişim  :k06: 70 kilo ile hamile kaldım arada 69 oluyom ama  :ehi:

göbeğim senin şuan ki halin gibi yani  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:iyi ozaman ne diyim  :laughing7: bende 61filandim hamileyken doguma 78len girdim suan 62 kiloyum  ::) gider hepsi ins artik sinirsiz alisveris hakkimi kullanmak istiyorumm  :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

ben 90 la girerim doguma heralde  :k06:

gayet iyisin sen gülüm bebek zayıflatır seni bol bol emsin eltimde 40 kilo filandı hamile kaldıgında 60 küsürdü doguma girdi zayıfladı walla kızı onu yoruyo  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Nisan , 2012, 17:42:10
ben 90 la girerim doguma heralde  :k06:

gayet iyisin sen gülüm bebek zayıflatır seni bol bol emsin eltimde 40 kilo filandı hamile kaldıgında 60 küsürdü doguma girdi zayıfladı walla kızı onu yoruyo  :k06:
cnm ben emzirmiyom bi haftadan beri sütüm kesildi  :-\ ilk zamanlar nerdeyse günde 1kilo veriyodum ama simdi anca haftada bir gidiyo  :ehi: :ehi: sende dert etme ye canin ne istiyosa ben diyom iyiki yemisim  :hungry: :hungry:

Sır_Çiçegi

:hungry: hemde nasıl yiyom  :hungry:

süt arttırıcı filan içiyormusun cnm nie kesildi sütün  :-\
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Nisan , 2012, 17:45:18
:hungry: hemde nasıl yiyom  :hungry:

süt arttırıcı filan içiyormusun cnm nie kesildi sütün  :-\
denedim cnm aslinda yesem gitmezdi ama ne bilim olmadi ama pismanda oldum yalan deil  :-\ burda inan kimse emzirmiyo hastanede bile soruyolar emzircenmi yoksa hemen mama mi verelim diye cogu hemen mama veriyo ben ilk emzircem dedim özendim ama cevremdekilere uydum kestim  :caca: :caca:

Sır_Çiçegi

:caca: totona wurcam şimdi nie kesiyorsun gülüm anne sütü gibisi warmı ya  :sad1:

bende 4 aylık bırakmışım sürekli hasta oluyorum bünyem cok zayıf en sütünün önemi cok gülüm ne olursa olsun ilk 6 ay anne sütü humana çayları war kompostular war içsen gelse keşke sütünde emzirsen cewreye bakma gülüm cok konuşur onlar
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Nisan , 2012, 17:50:49
:caca: totona wurcam şimdi nie kesiyorsun gülüm anne sütü gibisi warmı ya  :sad1:

bende 4 aylık bırakmışım sürekli hasta oluyorum bünyem cok zayıf en sütünün önemi cok gülüm ne olursa olsun ilk 6 ay anne sütü humana çayları war kompostular war içsen gelse keşke sütünde emzirsen cewreye bakma gülüm cok konuşur onlar
ne bilimmm gelmez sanmam adette oldum zaten tam gitti  :-\ :-\ bana annem disinda kimse biraktirma diye demedi bide hastanedeki hemsire demisti süt ver cok iyi hemde bedava diye  :k06: :k06: simdi haftada kac para gidiyo mamaya kendi sucum ne diyim  :caca: :caca:

Sır_Çiçegi

cnm ya anneni dinleseydin keşke anneler hep dogruyo sölerler bize yalnış gelsede neyse artık wardır bunda da bi hayır  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

susanna

gul yaa senin bu tickerin canimi cikolata istetiyo  :caca:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 01 Nisan , 2012, 18:14:05
gul yaa senin bu tickerin canimi cikolata istetiyo  :caca:
Ay sorma sezencim nerden yaptiysamm benimde cnm cekti gittim bi baklava yedim  :hungry:
Degistirmem lazim yoksa tam tersi kilo alcam  :caca: