27 Nisan , 2024, 09:47:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

asuela Arkadasımızda hamileeeee

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 30 Mart , 2012, 17:32:50

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: asuela - 30 Mart , 2012, 17:57:49
Alıntı yapılan: `Duâ´ - 30 Mart , 2012, 17:49:41
Alıntı yapılan: asuela - 30 Mart , 2012, 17:46:07
Alıntı yapılan: `Duâ´ - 30 Mart , 2012, 17:43:53
profılıne baktım da 18 yasındamısın .. ben evde kaldım yaaa  :ehi: :ehi:

yok ya aslında ben çok erken aşık oldum :toothy10: :toothy10:

erken derken

12 yada 13 gıbımı  :ehi:

17 yaşimda aşik oldum bi sene nşanlı kaldım 4 aylık evliyim  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

allah daim etsın ınsallah  :love9: :love9:

asuela

melek100lü

ALLAH BOZMASIN İNŞALLAH MUTLULUĞUNUZU CANIM  :love9: :love9: :love8: :love9: :love9: :love9:

asuela

Alıntı yapılan: melek100lü - 30 Mart , 2012, 18:09:13
ALLAH BOZMASIN İNŞALLAH MUTLULUĞUNUZU CANIM  :love9: :love9: :love8: :love9: :love9: :love9:
hepimizin canımmm benim sizi çok seviyorum :love9: :love9: :love8: :love8: :love9: :love9:

hüzünden_gelme

melek100lü

doruk38

asuela

tuba_alanya

tebrikler canım allah tamamına erdirsin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok sevindim tebrik ederim
profildeki senmisin canım ne kadar küçük duruyorsun

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: tebrikler küçük anne Allah tamamına erdirsin  :amin: :amin:

esracım

tebrik ederim canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah.darısı tüm isteyenlere olsun :amin: :amin:

ayy

Alıntı yapılan: asuela - 30 Mart , 2012, 17:37:05
YAŞASINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :occasion5: :occasion5: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bebeğimmmmmmmmmmmmmmmm olacak :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
allahımmmm şükürler olsun dualarımı kabul ettin :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ABOOOOOO MAŞALLAH ÇOK SEVİNDİM ASUELA ALLAH KOKUSUNU DUYMANIDA NASİP ETSİN İNŞALLAAAAAAHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:HEYYY GİDİ MARRTTTT MAŞALLAH SANA DARISI NİSANA İNŞALLAH RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUNN :amin: :nazar: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gökçe58

canım hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin

Sır_Çiçegi

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

tebrik ederim cnm inş. güzel bi hamilelik geçirirsin  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...