28 Mart , 2024, 20:09:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Herkese Hediye Saat

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 29 Mart , 2012, 14:57:09

« önceki - sonraki »

asya81

site güvenli değil diyor açılmıyor

banu_fth

cnm zaten kargo bedelı 9.90tl  hedıye demıs ama pek  hedıye gıbı degıl bıde kargo teslım tarıhı cok gec  :dontknow: ben vazgectım :icon_scratch:

asya81

Site kampanyasında Netvarium'un 1. yılını kutluyoruz. Üye olan herkese çekilişsiz, şartsız Deni&Gabi Saat Hediye olarak bahsediyor. Fakat bu işlem yeterli değil aynı zamanda kredi kartı kullanmanız gerekiyor. Kapıda teslim yok. Ayrıca kargo bedeli de ödemeniz gerekiyor. Araştırmama göre kargo bedeli hariç 10 TL daha alıyorlar.   BUNU ARAŞTIRIP BULDUM

asya81

Ben bu siteden bedavaya saat kampanyası olduğunu öğrendim ve kaç gündür denememe rağmen satın alamıyorum. Kredi kartı başka siteden ürünler alıyorum.

Müşteri hizmetlerini arıyorsun telefon kayıt altına alındığını dönüş olacağı bilgisi verilip pat diye kapanıyor. BUNUN GİBİ DAHA ÇOK ŞEY BULDUM BENCE GÜVENMEYİN DERİM

DENİZGÖZLÜM81

vazgeçtim ben eşim böyle şeyler sevmez

DENİZGÖZLÜM81

evet kızlar vazgeçin ama saatlerin çoğunda tükendi yazıyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 29 Mart , 2012, 15:25:01
Alıntı yapılan: Mavikelebek - 29 Mart , 2012, 15:19:58
gerektıgın çok saatım var gerek yok sanırım almama :k06: ama kıyafet olursa haberdar edın uye olabılırım :ehi:

TRENDYOLA ÜYE OLABİLRSİN HER AN İNDİRİME GİREN ÜRÜNLER VAR.BEN ORDAN ÇOK ŞEY ALDIM MEMNUN KALDIM.

bir de  kampanya biter bitmez  gönderiyor.. diğerlerin de kampanya  bittikten  birkaç gün  geçince gönderiyor

DENİZGÖZLÜM81

kızlar sipariş veren oldumu

ツgöçmen_54 ツ

ben sipariş vercektim ama kart ve tc bilgilerini isteyince vazgeçtim  :k06:

HASRET!M S@N@

bizde güvenemedik acıkcası
almadık bu yüzden vipdukkan veya trendyolda olsa neyseydi

DENİZGÖZLÜM81

kızlar ben kendime eşimde kendine sipariş verdi 2 hafata sonra felen elimize geçecek eşim normalde almazdı ama o bile aldı

ツgöçmen_54 ツ

dün akşam eşimde baktı ama almadı güvenli değilmiş  :dontknow:

DENİZGÖZLÜM81

umarım bir sorun çıkmaz  :amin:

DENİZGÖZLÜM81

kızlar saat sipariş etmiştim ve bu sabah saatim geldi vede güzel çok beğendim eşiminkide ayın 28 de gelecekmiş :muzz: :muzz:

DENİZGÖZLÜM81

kızlar sizin saatinizde geldi bakem