28 Nisan , 2024, 22:30:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kayınvalidemin evimize sürekli yemek taşıması

Başlatan Mavikelebek, 29 Mart , 2012, 13:29:28

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

tamam kızlar başda iyi oh negüzel dersin ama sonradan bıkarsın evine karşı sende soğursun herzaman olmaz insan biyerden sonra bıkar acaba şüpelendimi senin hamileliğinde

muhribe

yasemin, ilişkiler nasıl başlarsa öyle gidiyor canım

k.validen bence kötü niyetli değil. yeni evlisiniz ya belki senin yükünü hafifletmeye çalışıyor. bence yemeğini al akşam bi çeşit fazla olsun sofrada. eşin de zaten annesi ve senin aranda dengeyi kurar, bi kendi tabağından tattırırsın bi k.validenin :)

hem sen de kendi pişirdiklerinden götür validene. senin de hamarat olduğuna ve oğluna bakabileceğine kanaat getirmiş olur.

bence küçük bir şey için canını sıkmaya değmez  :opucuk:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Mart , 2012, 13:45:33

k.validen bence kötü niyetli değil. yeni evlisiniz ya belki senin yükünü hafifletmeye çalışıyor. bence yemeğini al akşam bi çeşit fazla olsun sofrada. eşin de zaten annesi ve senin aranda dengeyi kurar, bi kendi tabağından tattırırsın bi k.validenin :)

hem sen de kendi pişirdiklerinden götür validene. senin de hamarat olduğuna ve oğluna bakabileceğine kanaat getirmiş olur.

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Balböceği

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 29 Mart , 2012, 13:41:48
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Mart , 2012, 13:36:15
yemek getirip gidiyormu tekrar?  :-\

bak eger yemegi birakip gidiyorsa, keyfine bak  :ehi: :ehi: :ehi:

evet getiriyor kapıda verıyor elime tekrar gıdıyor evıne

mide bulantılarım oldugu günler çok işime yarıyor getırmesı ama eşime karsı mahcup oluyorumm ::)
oooo canim sende kendini niye suclu hissediyorsunki

getiren senin esinin annesi, baska kimse degilki.. bosver kendini uzme..

en azindan verip gidiyor.. keyfini cikar.. yada esine guzelce soyle..

deki, annen devamli getiriyor bende yapiyorum o kadar yemek ziyan oluyor..

ben bi sure yemek yapmayim de,  :)

oslemturgay

amannn seni rencide etmiyorsa boşver burak hergün getirsin bnm kayınvalidemde yapar arada sırada bnm hoşuma gider bebeğin felan oldugunda helebide  bebegin yalnız kalmayı sevmiyorsa yemek yapmak işkence haline gelir bir yanda yanan soğanlar etler bir yanda ağlayan bebegin o getirsin yemegi sen keyfini çıkar  :flowers:

tweety0555

aa bencede soylemıs olabılır kocan o yuzden yemek getırıryor olabılır :icon_scratch:

Mavikelebek

hafta sonları yemekler bende yenir eşimde evde oldugu için ben çagırırım onları hoşlarına gider ama götürmedim açıkcası yemek bazen kurabiye falan yaparım zaten kayınvalidem hergün geldıgı için bize yaptıgım herşeyden tadar ;D götürmeye gerek kalmıyor ..
belki evet bende götürürsem yaptıgım şeylerden hoşuna gider bundan sonra öyle yapcagım sağolun ya iyiki açmısım konuyu buraya yoksa kafayı yıcektm

Mavikelebek

Alıntı yapılan: tweety0555 - 29 Mart , 2012, 14:10:45
aa bencede soylemıs olabılır kocan o yuzden yemek getırıryor olabılır :icon_scratch:

yok demez eşim hatta ilgilebmez yemek konusunda ne koyarsan önüne onu yer yeterki aç kalmasın  :k06:
konusuruz bu konuları hep sanmıyorum açıkcası böle birşey desin  :-\

Mavikelebek

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Mart , 2012, 13:49:21
Alıntı yapılan: Mavikelebek - 29 Mart , 2012, 13:41:48
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Mart , 2012, 13:36:15
yemek getirip gidiyormu tekrar?  :-\

bak eger yemegi birakip gidiyorsa, keyfine bak  :ehi: :ehi: :ehi:

evet getiriyor kapıda verıyor elime tekrar gıdıyor evıne

mide bulantılarım oldugu günler çok işime yarıyor getırmesı ama eşime karsı mahcup oluyorumm ::)
oooo canim sende kendini niye suclu hissediyorsunki

getiren senin esinin annesi, baska kimse degilki.. bosver kendini uzme..

en azindan verip gidiyor.. keyfini cikar.. yada esine guzelce soyle..

deki, annen devamli getiriyor bende yapiyorum o kadar yemek ziyan oluyor..

ben bi sure yemek yapmayim de,  :)

benim elimden birşeyler yesin istiyorum , ben yemek yapınca çok hoşuna gider onun sürekli övgüler yagdırır bende öle olsun istiyorum hep  :k06: yemek getırmesıne bırsey demıyorum getırsın tabı ama hergun hergunde olmaz ki böle , ama dıyecegım bundan sonra anlasın

tweety0555

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
tabıı ben onu uygulayabılırmıydım bılmem ama cok hosuma gıttı :toothy10: :toothy10:

Mavikelebek

Alıntı yapılan: oslemturgay - 29 Mart , 2012, 13:50:16
amannn seni rencide etmiyorsa boşver burak hergün getirsin bnm kayınvalidemde yapar arada sırada bnm hoşuma gider bebeğin felan oldugunda helebide  bebegin yalnız kalmayı sevmiyorsa yemek yapmak işkence haline gelir bir yanda yanan soğanlar etler bir yanda ağlayan bebegin o getirsin yemegi sen keyfini çıkar  :flowers:

:k06: böle alışması evet iyi olur benımde bebeğim doğunca belkı benim için kolaylık olur ama şimdi yapmasın allah sukur her yerım tutuyor yemek yapmaktan kaçmam severek yaparım .. benım ıstedıgım hergun getırmesınn

Aytii

çok güzel yazmışsın

neredeyse aklımdan geçeni yazdın :)

kadınlar kötü olurlar kötü deriz iyilik yaparlar yine beğenmeyiz  ::)

sırf adı kaynana diye oluyor bütün bunlar

benimkiside hassas işte biliyosunuz anlatmıştım en son yaşanan durumu

şimdi çok iyi  :nazar: :nazar: surat asmıyor

bugün eşimin yüzünü okşadı nasıl mutlu oldum  :) ben asla aralarının bozulmasını istemiyorum

ana evlat yani bunlar

ama boş yere trip atan insanlarıda çekemiyorum elimde değil  :sad1:

kelebek arkadaşım bak Muhribe ne güzel yazdı

bencede sende yaptığın yemeklerden götür anneciğine

kötülük olmasın  :love9:

tweety0555

Balböceği

Betul, anam benim valide hep oyle  :-\

napcam ben?

dun git eltime diyormuski, evdeki cocuga bile bakamiyorum demis..

ya evdeki cocugun basi bos sanki  :dontknow:

yedigi yemege bile kulp takiyor  :'(

hersey sorun sorun sorun...  :cildir:

Aytii

hehe benimkisi bize gelince kendi düzeniymiş gibi yapar

çekinmez

herşeye hakimdir

ben 21 yaşımda gelin geldim

ilk zamanlar bişey demiyodum oyüzden şimdide bişey demiyorum

zaten önemsemiyorumda

aramız iyi olsunda

dediğin gibi istediğini yapsın

benim kendi gardolabımı bile düzeltmiştir :)

bi başkası olsa belki kızar söylenir

sen nasıl bana sormadan düzeltirsin diye

ama ben teşekkür edip öpmüştüm

iyilikten yanayım herzaman

sadece boş muhabbetler yüzünden insanların kafalarını bozmasına çok ama çok tepkiliyim  :sad1:

ortada bişey yokken birden tavır alması beni kıl etmişti

neyseki artık düzelttik  :aferin: