ALLAH'IMA BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN KESEMİZİ GÖRDÜK :))))))

Başlatan serserim, 29 Mart , 2012, 10:06:38

« önceki - sonraki »

serserim

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Mart , 2012, 10:43:55
:opucuk: CANIM GÖZÜN AYDIN RABBİM SAGLIKLI SIHATLI KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİNN  :amin: :love9:

amin canım darısı tüm isteyenlerin başına inşallahhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

gökçe58

Alıntı yapılan: serserim - 29 Mart , 2012, 10:43:33
Alıntı yapılan: gökçe58 - 29 Mart , 2012, 10:35:36
canım hayırlı olsun bizde merak ediyorduk niye girip bişey yapmıyor diye gözün aydın kaç haftalık oldu bebiş

çok sağol canım darısı tüm isteyenlere 5 haftalık canım inşallah bebişimin kalp atışını duyunca çok daha rahatlıcam ilk bebeğimin duyamamıştım o yüzden çok tedirgin oluyor insan hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarız inşallahhhhhhhh :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah canım inşallah duyarsın içini ferah tut. bende sabırsızlıkla beklyorum duymayı ama bi türlü zaman geçmiyor.

senayy88

Alıntı yapılan: serserim - 29 Mart , 2012, 10:41:40
Alıntı yapılan: senayy88 - 29 Mart , 2012, 10:18:03
gözünaydın canım hele bi pıt pıtları duy daha bi başka hisstceksin onu Rabbim tamamına erdirsin...

sağol canım inşallah duyarız pıtpıtları  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:sen nezaman duydun canım :flowers: :flowers:
ben 6 buçuk haftalıktı duydum canım 4 haftalıktı keseyi görmüştüm güp güp güp harika bişeydi...

serserim

Alıntı yapılan: senayy88 - 29 Mart , 2012, 10:49:19
Alıntı yapılan: serserim - 29 Mart , 2012, 10:41:40
Alıntı yapılan: senayy88 - 29 Mart , 2012, 10:18:03
gözünaydın canım hele bi pıt pıtları duy daha bi başka hisstceksin onu Rabbim tamamına erdirsin...

sağol canım inşallah duyarız pıtpıtları  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:sen nezaman duydun canım :flowers: :flowers:
ben 6 buçuk haftalıktı duydum canım 4 haftalıktı keseyi görmüştüm güp güp güp harika bişeydi...

inşallah bizlerede nasip olur ben haftaya cuma gidicem 6 hafta olucak inşallah duyarımn canım dr haftaya gel duyarız inşallah dedi :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Mart , 2012, 14:51:37
:muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt:  maaşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

sağol canım darısı başına tüm isteyenlerin başına inşallahhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah pıt pıtları sonra da tekmeleri hissedersin

beynâ

şa-şaaaa

busem maşaallah...darısı kucağına almalara inş... ;D ;D ;D ;D

serserim

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 29 Mart , 2012, 15:07:46
inşallah pıt pıtları sonra da tekmeleri hissedersin

inşallah canım tüm bekleyenler yaşar bu güzel duyguları :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: beynâ - 29 Mart , 2012, 15:08:14
şa-şaaaa

busem maşaallah...darısı kucağına almalara inş... ;D ;D ;D ;D

ay beynacım bayıldımm ya süperr olmuş valla sağol canım darıssı tüm bekleyenlerin başına inşallahhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:canıııııım çok maşallah sizeeee çok sevindim gözünüz aydın darısı kucağına almaya nasip olsun inşallah sağlıcakla tatlım :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :nazar: :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: ayy - 29 Mart , 2012, 16:05:43
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:canıııııım çok maşallah sizeeee çok sevindim gözünüz aydın darısı kucağına almaya nasip olsun inşallah sağlıcakla tatlım :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :nazar: :nazar:

inşallah canım darısı tüm isteyenlere özlemle bekleyenlere inşallahhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nisan rüzgar

sabır

mrb buse hayırlı olsun keseyi görmüşsün inş kalp atışlarınıda duyarsınız