28 Mart , 2024, 19:07:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

üye olmayanların fotoğrafları görmesi

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 28 Mart , 2012, 22:22:43

« önceki - sonraki »

üye olmayanlar fotoğrafları görmesin

evet
45 (77.6%)
hayır
13 (22.4%)
farketmez
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 58

EnDuruYanım

o iki kişi kesin yanlış okuyup cevap vermıstır.. amacları bızımkı ıle aynıdır kesin :k06: :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Mart , 2012, 11:09:40
HAYIR KİM DEDİYSE  :violent1:

TABİKİ EVETTTTTTTTTTTTT

bence yanlış anlamışlardır... üye olmayanlar fotoğrafları görmesine hayır demişlerdir...

Balböceği

Yanlis anladilarsa  yazsinlar isimlerini  :icon_thumright:

yoksa icimizdeki hainler ciksin ortaya  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Mart , 2012, 13:56:11
Yanlis anladilarsa  yazsinlar isimlerini  :icon_thumright:

yoksa icimizdeki hainler ciksin ortaya  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

biraz önce internetten alışveriş yaptım... teslim adresi olarak belediye temizlik işleri  müdürlüğü yazacağıma temzilik işleri  yazmışım... kargo geldiğinde ne güleriz artık   :k06: :k06: :k06:

onlar da belki farkında değildir :toothy10: :toothy10:

destina06

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne meraklısınız kızlar ya okuldayken okudum hayır görmesinler anlamın da hayırı işaretledim ama soru tersten sorulduğu için cevap yanlış oldu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Emine

Fotoğraflar başka siteler aracılığıyla link verildiği için ziyaretçiler linkleri göremesin diye bir şey getirilebilir. Uygulamanın en sorunsuz hali nasıl olur araştırayım o şekilde yapalım.

Balböceği

ay kizlar ne guldum ama  :toothy10: :toothy10:

ilk basta az kalsin bende hayir diyordum anlamadim cunku  :ehi: :ehi:

yanlis anlasildigi kesin zaten  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kelebegimm

bende tepkileri gorunce soruyu iki kez okudum :k06: :k06:
tabiki evettt

]

destina06

işaretledikten sonra baya bi arandım yok mu geri alma şansım diye olan oldu bi kere :ehi:diğeri kimse çıksın ortaya :k06: :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

evet kimse o hain çıksın  :toothy10:

ama bence de kesin yanlış okumuşlardır  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: oslemturgay - 28 Mart , 2012, 22:39:17
ay ayşegül aklınla bin yaşa   :aferin: geçen hafta bende böyle bi konu açacaktım sonra ev işleri derken unuttum gitti iyiykide açmışsın bu anketi inşallah emine hanım bu konuyu dikkate alır

:amin: :amin: :amin:
rica ederim canım bu bendede çok oluyo bi konuyu düşünürken başka arkadaş bakıyorum açmış oh eline sağlık diyorum
inşallah hallolurda en azında bir parça daha güvenli olur

fıstık

--elif--

evet ya kesinlikle görmesin gizlimiz saklımız yok forumda yol geçen hanı gibi mübarek isteyen foto çalar isteyen tarif çalar  :caca: 
hatta başka yerlerde gizli şifreli bölümler bile var bizimde ayrıcalığımız olsunbizim başımız kelmi  :ehi:

DENİZGÖZLÜM81

şey ben yanlış oy verdim  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: bana kızmayın olurmu

fıstık

yanlışlıkla oy verenler çoğalıyo

yanlışlar doğruları götürmese bari  :ehi: :ehi: :ehi: