Türkcellden vodofoneye geciş

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Mart , 2012, 12:11:41

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

uzun zamandır turkcel hat kullanıyorum ama sms paketlerı oldukça sinir edıyor beni vodofoneye gecım rahat edeyım diyorum
vodofone kullanan varsa bana biraz bilgi verirmisiniz sms paketlerı nasıl oluyor diğer paketler nasıl oluyor ne gibi avantajları var ..
aslında turkcel hattımı vofodoneye cevırecegım ucretı ne kadar yada ucretlımı   :icon_scratch: :icon_scratch:

HASRET!M S@N@

ben vodafonun faturalı hattına gectim pekte memnun kalmadım ve tekrar aveyaya döndümmm en iyisi aveya bence kampanya yönünden
simdi 20 tl yüklicem her yöne 500 dk her yöne 1000 sms ohh yeterde artar bile bana

muhribe

benim eşim geçenlerde vodafone'un faturalı paketine geçti. ayda 20 tl

her yöne 500 dk, 500 sms ve 500 mb internet.

şu an için çok memnun. turkcell biraz soyguncu anacım  :caca:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar bence de en iyisi avea.

bakın benden size tüyo;)

arayın müşteri hizmetlerini.

ben hattımı kapatıp turkcelle geçecen diyin.

onlar sizi 2 gün sonra arıyolar ve kapatmayın biz size yüzde 50 indirim yapalım diyolar  :ehi:

valla ben 29 liralık tarife kullanıyorum bu ay 16 lira geldi

3000 dk avea, 300 dk diğer operatör  ;D

muhribe

öznurum, güzelmiş valla  :ehi:

bende de hem avea hem turkcell var. turkcell şirket hattı, beleşe verdiler  :k06:

ama avea'yı yıllardır kullanıyorum, hala memnunum  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENİMKİDE AVEA  :k06:
BİZDE ANNEMLERLE KONFERANS YAPIYORUZ 5 KİŞİ KONUSUYORUZ 2 MİLYONA GUNLUK 1500DK VERİYOR BAGLANIP KONUSUYORUZ AKŞAMA KADAR  :ehi: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

hüzünden_gelme

vofofoneye gecıs yapıyorum yarın bugun mesajım geldı akşam üzeri artık vodofonluyum  :hieyt: :k06: peki aranızd freezonlu olan varmı baktımda netten çok güzel paketlerı varmıss

ツgöçmen_54 ツ

bende vodafone kullanıyorum çoookk memnunum.yakın zaman önce aveaya geçmiştim berbattı resmen geri vodafone geçiş yaptım.her yöne 10 dakikası 50 kuruş vodafone içi 20 dakikası 50 kuruş.
mesela birde senle ben paketi var aylık 9 liraya 30 saat konuşturuyor. daha ne olsun.