29 Mart , 2024, 07:34:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

LAGRİMA EBRAR DOĞUM YAPMIŞ

Başlatan burcum, 27 Mart , 2012, 15:08:17

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: burcum - 27 Mart , 2012, 15:08:17
39 HAFTALIKKEN DOĞUM YAPMIŞ PAŞASININ CİĞERLERİNE SU KAÇMIŞ İLTİHAP YAPMIŞ BEBİŞİ KÜVEZDE DUALARINIZI BEKLİYOR :amin:

ALLAH TEZ ZAMANDA PAŞANI DA ALIP EVE SAĞ SALİM GİTMEK NASİP ETSİN CANIM
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN :amin:
allah sifa versin hayirli ugurlu evlat olsun insallah

rümeysaa

Gozun aydin ebrarcim.. :flowers:
rabbim pasanin sizi uzmeden  saglikli bir sekilde buyumesini nasip etsin  :amin:

lagrima

aminnn çok sağolun arkadaşlar. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

lagrima

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Nisan , 2012, 17:36:43
yaşı uzun olsun sağlıkla canım maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: doğum hikayenide bekleriz

hikayemiz..

24 ü ctesi günü arkadaşıma gittim oturduk akşam 9.30 gibi eşim geldi eve gidicez, dedim bugün az hareket etti bi acile gidelim ultrasonla bakalım oğlumuza. gittik hemen muayeneye aldılar alttan kontrol etti doktor 4 cm açılman var doğuma alıyoruz dedi ben yusuf yusuf oldum.  :honk: :honk: dedim ben hazır değilim  ama yatış verdiler yukarı çıkana kadar 5 cm oldu açılma ama bende tık yok hala sancı hissetmiyorum  :honk: :honk: suni sancı verelim dedi doktor dedim vermeyin dedi vermemiz lazım yoksa çok zaman alır ve verdiler sancıyı ama bende hala tık yok. saat sabah 3 de 8 cm oldu açılmam ve sancılar ciddi ciddi vurmaya başladı öyle böyle değil ama 4 de oğluşum 3180 gr olarak geldi dünyaya çok şükür. sadece 45 dk ciddi bi sancı çektim . alttan gördüğüm 4 dikiş var içte kaç dikiş var bilmiyorum tabi.
zor mu normal doğum evet zor :) bir dahaki bebeğimi sezeryanla yaparım sanırım :)

<<<peri masalı >>>

allah sağlıklı günlerde büyütmeyi nasip etsin inşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

lagrima

susanna

Alıntı yapılan: lagrima - 06 Nisan , 2012, 18:17:49
yaşı uzun olsun sağlıkla canım maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: doğum hikayenide bekleriz

hikayemiz..

24 ü ctesi günü arkadaşıma gittim oturduk akşam 9.30 gibi eşim geldi eve gidicez, dedim bugün az hareket etti bi acile gidelim ultrasonla bakalım oğlumuza. gittik hemen muayeneye aldılar alttan kontrol etti doktor 4 cm açılman var doğuma alıyoruz dedi ben yusuf yusuf oldum.  :honk: :honk: dedim ben hazır değilim  ama yatış verdiler yukarı çıkana kadar 5 cm oldu açılma ama bende tık yok hala sancı hissetmiyorum  :honk: :honk: suni sancı verelim dedi doktor dedim vermeyin dedi vermemiz lazım yoksa çok zaman alır ve verdiler sancıyı ama bende hala tık yok. saat sabah 3 de 8 cm oldu açılmam ve sancılar ciddi ciddi vurmaya başladı öyle böyle değil ama 4 de oğluşum 3180 gr olarak geldi dünyaya çok şükür. sadece 45 dk ciddi bi sancı çektim . alttan gördüğüm 4 dikiş var içte kaç dikiş var bilmiyorum tabi.
zor mu normal doğum evet zor :) bir dahaki bebeğimi sezeryanla yaparım sanırım :)

:nazar: :nazar: :nazar: massallah canim cok guzel ilerlemis dogumun ilki boyleyken ikincide sezeryani dusunmeye firsatin olmadan firtlatirsin kuzucugu  :nazar: bol sutlu uykulu gunleriniz geceleriniz olsun insallah :aferin:

tweety0555

Sır_Çiçegi

ebrar maşallah oglun cok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

lagrima

Alıntı yapılan: susanna - 07 Nisan , 2012, 03:29:22
Alıntı yapılan: lagrima - 06 Nisan , 2012, 18:17:49

hikayemiz..

:nazar: :nazar: :nazar: massallah canim cok guzel ilerlemis dogumun ilki boyleyken ikincide sezeryani dusunmeye firsatin olmadan firtlatirsin kuzucugu  :nazar: bol sutlu uykulu gunleriniz geceleriniz olsun insallah :aferin:

öylemi dersin ki :) inşallah bakalım ikincide ne olur :) dokuz ay sezeryan dedim normal oldu. hayırlısı artık su önce bi büyüsünde ikinciye Allah kerim. aminnn inşallah bol sütlü olsun ama emsinn ve uyusun bol bol :D  :amin: :amin: :amin:

lagrima

tweety0555
Sır_Çiçegi sağolun kızlarrrr darısı isteyen herkese olsunn

fıstık

gözün aydın canım

allah analı babalı büyütsün  :amin: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

ebrar doğumun aynı benim gibi olmuş. hem de aynısı. açılmalar oluyo ama tık yok  :dontknow:

toplasan en fazla 1.5- 2 saat sancı çekmişimdir ben de.

doğum ama bu sonuçta. normali de her şekilde zor sezeryanı da.

sezeryan tamamen acısız ve rahat değil ki.

fıstık

normal doğum sezeryandan daha iyi bence

ondada uzun süre toparlanamıyosun

pantalon giysen dikiş yerlerin acıyo falan

ne bileyim bence normal doğum en sağlıklısı

ama benim kız koca kafalı olduğu için ve çatım dar olduğundan yapamadım o ayrı  :k06:

lagrima

haklısın cnm ama ikinciyi suan düşünmüyorum zaten:) ilkinin doğum hikayesini unutayım ve su uykusuzluga bi alısayım o zaman düşünürüm :)

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Nisan , 2012, 15:16:19
ebrar doğumun aynı benim gibi olmuş. hem de aynısı. açılmalar oluyo ama tık yok  :dontknow:

toplasan en fazla 1.5- 2 saat sancı çekmişimdir ben de.

doğum ama bu sonuçta. normali de her şekilde zor sezeryanı da.

sezeryan tamamen acısız ve rahat değil ki.