28 Mart , 2024, 20:46:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

LAGRİMA EBRAR DOĞUM YAPMIŞ

Başlatan burcum, 27 Mart , 2012, 15:08:17

« önceki - sonraki »

bihterp3416

gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsünn :amin: :amin:

lagrima

hepiniz sağolun kızlar yeni gördüm teşekkürler. evdeyiz bebeğimle antibiyotiklerine evde devam ettik şimdi iyiyiz  çok şükür. antibiyotikleriizde bitti. şükürler olsun Rabbime..kimseyi evladıyla imtihan etmesin Allah ım.şimdide emzirme sorunu yaşıyoruz .

suzannn

TEBRİK EDERİM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH

burcum

ebrarcım çok merak ettik sizi iyi olmanıza çok sevindim :opucuk:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: canım hayırlı uğurlu olsun sütünüz bol gazınız az olsun  hatta hiç olmasın inşallah :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

doruk38

:love9: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: hayırlı uğurlu olsun. ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin:

lagrima

çok sağolun kızlar.. Rabbim isteyen herkse nasip etsin.

°•.ℓανιηуα.•°

ebrar ben senin doğum şeklini çok merak ediyorum. sen çok araştırıyodun  :dontknow:

burcum

maşallahhhhh paşana kaç kilo doğdu ebrarcım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 4 kilo var gibi görünüyor burdan

lagrima

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 05 Nisan , 2012, 15:55:16
ebrar ben senin doğum şeklini çok merak ediyorum. sen çok araştırıyodun  :dontknow:
normal doğum oldu cnm :)

lagrima

Alıntı yapılan: burcum - 05 Nisan , 2012, 15:57:38
maşallahhhhh paşana kaç kilo doğdu ebrarcım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 4 kilo var gibi görünüyor burdan
3180 doğdu cnm küvezin içindeydi bu fotoda ondan böle tosun görünüyo :)

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: lagrima - 05 Nisan , 2012, 16:01:44

;)

inanır mısın çok sevindim... o kadar da dayanılmicak bişi olmadığını gördün değil mi  :icon_thumright: işte ben bunu anlatmaya çalışıyodum, o acıyı çektin ve bitti. hem bebeğin için de en sağlıklı yöntem normal doğum.

lagrima

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 05 Nisan , 2012, 16:03:39
Alıntı yapılan: lagrima - 05 Nisan , 2012, 16:01:44

;)

inanır mısın çok sevindim... o kadar da dayanılmicak bişi olmadığını gördün değil mi  :icon_thumright: işte ben bunu anlatmaya çalışıyodum, o acıyı çektin ve bitti. hem bebeğin için de en sağlıklı yöntem normal doğum.

öyle ama zor genede ne bileyim. nese doğurdum kurtuldum :) 2. yaparmıyım Allah kerim :)

burcum

maşallahhh ebrarcım hakkatten tosun gibi görünüyor :ehi: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ne güzel normal yapmışsın :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

yaşı uzun olsun sağlıkla canım maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: doğum hikayenide bekleriz