19 Nisan , 2024, 14:55:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doruk 38 doğum günün kutlu olsun

Başlatan HASRET!M S@N@, 27 Mart , 2012, 10:37:34

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

canım hemsom

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

NİCE SENELEREEE İNŞ HEP MUTLU OLURSUN

BEBEĞİNLE VE ESİNLEEEEE
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

°•.ℓανιηуα.•°

Nezo

Zehraaaam  :opucuk: Doğum Günün Kutlu Olsun Karındaşım Nice Nice Mutlu Yıllara İnşallah :flowers: :flowers:

Balböceği

kelebegimm

dogum gunun kutlu olsun canim nice senlereeee :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

]

FeHi

Doğum Günün Kutlu Olsun Mutlu yaşlara İnşALLAH

CAN TANEM

Nice yıllara canım Bu yaşın senin için çok önemli bi yaş olacak ve meleğini kucağına alacaksın rabbim yuvana ve meleğine hayırlı ömürler versin inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Aytii

Doğum günün kutlu olsun Zehracığım  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Doğum Günü Kartları 8

eşin ve bebeğinle hep mutlu olmanı diliyorum

doruk38

aaaa kızlar çok şaşırdım çok mutlu oldum herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. beni kimse hatırlamaz sanıyordum. gerçekten çok mutlu oldum. güzel dilekleriniz için çok çok çok teşekkür ederim..  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

nazo-58

Dogum günün kutlu olsun canım :flowers: ..Ailele sevenlerinle ve sevdiklerinle birlikte nica mutlu huzurlu saglık dolu senelere inş :amin: ...Yeni yasında tüm hayallerin gerçek olsun inş.. :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: nazo-58 - 27 Mart , 2012, 16:58:14
Dogum günün kutlu olsun canım :flowers: ..Ailele sevenlerinle ve sevdiklerinle birlikte nica mutlu huzurlu saglık dolu senelere inş :amin: ...Yeni yasında tüm hayallerin gerçek olsun inş.. :amin:

:muzz: :muzz: :opucuk: :love9: :love9: :love9: amin canım. teşekkür ederim  :opucuk:

@@@gözde@@@

bebeğinizle eşinle nice sağlıklı huzurlu  mutlu yıllara canım  :flowers: :flowers:

doruk38

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 27 Mart , 2012, 17:00:44
bebeğinizle eşinle nice sağlıklı huzurlu  mutlu yıllara canım  :flowers: :flowers:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:  :love9: :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

Doğum günün kutlu olsun canım...Tüm sevdiklerinle ve bebişinle birlikte  nice mutlu yıllar,herşey gönlünce olsun ... :flowers:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: