28 Mart , 2024, 14:25:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Büsküvili top pasta tarifi(resimli anlatım)

Başlatan hüzünden_gelme, 26 Mart , 2012, 20:05:20

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Malzemeler:

• 3 paket eti kakaolu bisküvi
    • 1 paket eti burçak bisküvi
    • 175 gr eritilmiş ılınmış margarin
    • 1 çay bardağı toz şeker (ajda ardağı)
    • 1 paket vanilya
    • 1 çay bardağı kırılmış fındık
    • 4 yemek kaşığı süt (hamurun kndini toparlaması için)
    • 1 yemek kaşığı kako
    Üzeri için :

• 1 paket Dr Oetker çikolat sosu
    • 2 su brdağı süt
    Yapılışı :

[LIST=1]
    • Bisküvileri robottan geçirip un haline getirin.Geniş bir kapta  bisküviler ,ılık mrgarin,tozşeker,vanilya,fındık,kakaoyu iyice  yoğurun.Hamurun kıvamın göre süt ilave edin.(Orta sertlikte sıkı bir  hamur elde etmeniz gerekiyor).
    • Hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar koparıp elinizde yuvarlayın.Dolapta 1-2 saat bekletin.
    • Çikolata sosunu 2 su bardağı süt ile pişirip arada karıştırarak  soğutun.Servis etmeden önce çikolata sosuna bulayıp servis tabağına  alın.(isteğe göe çikolata sosu yerine hindistan cevizinede  bulayabilirsiniz)

Afiyet Olsun ...

Alıntı

Lă_Tăhzen!

Kızımm aksam aksam derdın ne senınn diyetle sporla ilğili konular aç şuraya  :caca:

xxcansuxx

offff ya bakmayayım diyorum hepde tatlı arayada tuzlu tarif at bari canım cekiyor sütüm kesilir bah ha  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hüzünden_gelme

:k06: :k06: :k06:

TAMAM BACISIM YARINADA TUZLULARDAN DEVAM EDEYIMDE BU HATUNLAR BENI OĞSUN ZATEN YANLARINDA OLSAMM ŞİMDİYE DEK ÖZGE DIYE BIRSEY KALMAYACAKTI HAHAHAHA  :ehi: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 26 Mart , 2012, 20:17:45
    :k06: :k06: :k06:

TAMAM BACISIM YARINADA TUZLULARDAN DEVAM EDEYIMDE BU HATUNLAR BENI OĞSUN ZATEN YANLARINDA OLSAMM ŞİMDİYE DEK ÖZGE DIYE BIRSEY KALMAYACAKTI HAHAHAHA  :ehi: :ehi: :ehi:
    bak nasılda biliyorsun  :aferin: :aferin: :k06: