29 Nisan , 2024, 01:03:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

melek100lü

yarın gidicem canım ALLAH izin verirse  :love9: :love9: :love9: haftayada biz görürüz inşallah kesemizi  :amin: sen yarın görcen demi canım  :amin: :amin:

oslem0320

tebrik ederim inş çok güzel bir hamilelik geçirirsin:)

serserim

hadi hayırlısı canım inşallah evet yarın gidicem çok heyecanlıyım meloşşş ya kalp atışını duyana kadar 9 doğurucam galiba :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

özlemcim çok sağol canım  :opucuk: inşallah herkese nasip etsin  :amin: :amin:

melek100lü

buse benide heycanlandırıyorsun sen  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kızım çok panik ataksın sakin ol artık  :love9: :love9: :love9: :love9: sen böyle yapıyon yaaa bende heycan başlıyo  :laughing7:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Mart , 2012, 10:25:29
buse benide heycanlandırıyorsun sen  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kızım çok panik ataksın sakin ol artık  :love9: :love9: :love9: :love9: sen böyle yapıyon yaaa bende heycan başlıyo  :laughing7:

ah ah melek bir bilsen neler yaşadığımı bende ilk hamileliğimde çokkkkkkkk rahattım hiç panik olmadım eşimle güle oynaya gittik kalp atışlarını duymak için bir baktımki bebeğimin kalp atışı yok  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: tekrar aynı şeyleri yaşamaktn çok korkuyorum kaybetmektende çok korkuyorum o yüzden benim duygularım temkinli yani havlara uçamıyorum şu an önümde çokkkkkkkk aşama varr gerçekten ben bebek sahibi olmak için herkesler gibi çok emek verdim sen çok şükür aramızda en şanslı olanlardansın Allah acılarını göstermesin maşallah 2 tane aslan gibi oğlun var :nazar: :nazar:  (bebişinde kızdır inşallahhhh :amin:) annelik duygusunu tatmışsın  :) kaybetme duygusunu yaşayınca insan tekrar kaybedicek diye çok korkuyor birdaha aynı pisikoljiyi kaldıramazsın gibi geliyor Allah göstermesin Allah düşmanıma yaşatmasın bizde ailede ne eşimde nede bizde bebek torun yok ilk bizde olucak inşallah hepimizde bebek özlemi çok fazla Allahım bütün bebekleri korusun,isteyen herkeslere nasip etsin en sağlıklısından :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

canım yaaa çok üzüldüm haklısın ancak yaşayan bilir yaşamayana çok kolay geliyor sakin ol demek  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: buseeeeeeeee canım arkadaşım unuttuğun bişey var canım benim küçük oğlumda hep gelişme geriliği var dediler çok şükür sağlıklı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

canım 6. ayımda gelişme geriliği var dediler inanamadım başka doktorlarada gittim aynı şeyi söylediler dünyalar başıma yıkıldı sanki şimdiki aklımla cesaret edermiydim hiç bilmiyorum  :dontknow:

melek100lü

çok yaşamaz dediler sunni sancıyla ölü doğum yaptırcaklardı kabul etmedim doktor herşeye hazırlıklı ol ciğer yetmezliği olur çok yaşamaz dedi   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: sezeryanla alalım dedi en fazla 2500 kilo doğar dedi  :caca: :caca: :caca: :caca:
rabbime sığındım doğurucam dedim çok şükür  :amin: :amin: :amin: :amin:  normal doğum yaptım 3200 doğdu küveze bile koymadılar çok sağlıklı maaşallah 11 yaşında şimdi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

yani şunu diycem çok zor kimse dışardan göründüğ gibi değil ALLAH HİÇBİR KULUNA EVLAT ACISI YAŞATMASIN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: HERKESİN DAĞINA GÖRE DUMANI  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Mart , 2012, 10:46:56
canım yaaa çok üzüldüm haklısın ancak yaşayan bilir yaşamayana çok kolay geliyor sakin ol demek  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: buseeeeeeeee canım arkadaşım unuttuğun bişey var canım benim küçük oğlumda hep gelişme geriliği var dediler çok şükür sağlıklı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım ben küçük oğlunda böyle birşey yaşadığını bilmiyodum ama hamileliğnde yaşadın dimi inşallah şu ana sağlığı yerindedir oğlunun :amin: :amin: :amin: :amin: tabiki herkesin yaşadığı kendine benim başka sağlık problemlerim var acaba bebeğimi etkilermi diye korkularım var herkes yaşadığını bilir canım Allah acılarını göstermesin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

BUSEEEE CİM BİRAZ SOĞUK KANLI OLMAMIZ LAZIM CANIM BENİM HAMİLELİKTE BİRSİRÜ ŞEY YAŞANIYOR İNŞALLAH SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE ALIRIZ YAVRULARIMIZI KORKMA ALLAH EMANET OLSUN  LAR İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Mart , 2012, 10:52:33
çok yaşamaz dediler sunni sancıyla ölü doğum yaptırcaklardı kabul etmedim doktor herşeye hazırlıklı ol ciğer yetmezliği olur çok yaşamaz dedi   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: sezeryanla alalım dedi en fazla 2500 kilo doğar dedi  :caca: :caca: :caca: :caca:
rabbime sığındım doğurucam dedim çok şükür  :amin: :amin: :amin: :amin:  normal doğum yaptım 3200 doğdu küveze bile koymadılar çok sağlıklı maaşallah 11 yaşında şimdi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım ben gerçekten bilmiyodum ama sonu hayırlı gelmiş çok şükür gerçekten yaşadığın hiç kolay değilmiş bir anne için Allah bir daha yaşatmasın  :amin: :amin: ama maalesef korkusuz dünya yok bu her konu için geçerli en büyük sığınamız Allahımız ama şükürler olsun ki sağlıklı doğmuş hani derler ya yaşadıkların yanına kar kalmış ama her işin sonu iyi gelsin çok şükürde gelmiş Allah ın izniyle  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Mart , 2012, 11:04:26
BUSEEEE CİM BİRAZ SOĞUK KANLI OLMAMIZ LAZIM CANIM BENİM HAMİLELİKTE BİRSİRÜ ŞEY YAŞANIYOR İNŞALLAH SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE ALIRIZ YAVRULARIMIZI KORKMA ALLAH EMANET OLSUN  LAR İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ben aslında soğuk kanlı bir insanım ama sevdiklerim söz konusu olunca çok korkuyorum normalde erkek gibi bir ruh yapım vardır hatta derler biraz daha dursan erkek olurmuşsun diye biz çatlasakta patlasakta kaderimiz belli Allah herşeyin hayırlısını versin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü