27 Nisan , 2024, 18:10:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

MELEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
İNANMIYORUM YA SİTEYİ Bİ AÇTIM SENİN GÜZEL HABERİNLE ŞOK OLDUM  :-ooo

NASIL SEWİNDİM ANLATAMAM CNM YA İNŞ. SIMSIKI TUTUNUR BEBEĞİN SANA  :amin: :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

özgecim çok sağol canım inşallah sanada hayırlı bir eş salıklı sıhatli bir bebek nasip eder rabbim  :opucuk: deniz gözlüm sağol canım darısı sizlerin başına eşim hala inanamıyor  :k06: süpriz yapamadım rasgele yapmıştık çıkmaz nasılsa diye  :love9: :binkybaby: :love9: çok şükür süpriz yaptı bize  günelcim çok teşekkür ederim canım rabbim seninde bebeğini kucağında sağsalim görmeyi nasip etsin canım  :opucuk:

melek100lü

inşallah canım inşallah bırakmaz bebeğim beni bende inanamıyorum hala çok mutluyum inadında bu ay sıkı spor yapmıştım daha dün tempolu koştum ip atladım inşallah bişey olmaz  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Sır_Çiçegi

olmaz annesi sıkı sıkı tutunur sana meleğin  :amin:

yarın mı gideceksin doktora  :hello2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Lă_Tăhzen!

aaa ne güzel çok sevindim senin adına  hadi hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin  :flowers:

melek100lü

biraz bekliycem canım zaten tedbir olsun diye iki üç gündür progestan günde 3 defa kullanıyorum önceki düşükde vermişti doktor inşallah bişey olmaz  :love9: :love9: ALLAH A EMANET  :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

inş. cnm dikkat et kendine birşey olmaz Allahn izni ile  :opucuk: :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

elfo

melekcim bebek bilimsel olarak öğrenilene kadar Rabbim onu çok mucizevi şekilde korurmuş. gerçi her anı mucizevi ya
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:MELEĞİMMM CANIMMM AŞKIMMM AYYYY ÇOKK SEVİNDİMM SANKİ KENDİM ALMIŞIM GİBİ HAMİLELİK HAVERİNİİ SÜPERSİNNN ALLAHIMM KOKUSUNU DUYMAKTA NASİP ETSİNNN  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

ayşecim canım benim çok sağol darısı sizin başınıza inşallah canım  :amin:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bende çok sevindim haladaha inanamıyorum

ayy

kuzummm dikkat et kendine bundan sonra meleğinede kendinede iyi bak inşallah benm gibi tüm isteyenlerde bu mutlulugu yaşarız dua et en yeni hamişimiz :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

dua etmezmiyim hepinizede ediyorum inşallah sizde yaşarsınız böyle mutluluklar  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

doruk38

tebrikler canım  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: sağ sağlim kucağına almak nasip olur inşallahh  :amin: :amin: :amin: