27 Nisan , 2024, 15:40:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

elfo

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Mart , 2012, 18:53:41
ELİF ÇOK SAĞOL BEBEĞİM KÜRLERİN ÇOK FAYDASI OLDU DEVAM EDİN BEN BAŞARDIM DARISI ARKADAŞLARIMIN İSTEYEN DİLEYEN HERKESİN BAŞINA  :amin: :amin: :amin: :amin:

devam ediyoruz canım benim hele hele böyle haberleri duydukça daha bi hevesleniyorum  :hello2:  :hello2:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

:muzz: :muzz: :basardim: :basardim: :basardim: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: melekkkkkkkkkkkkk çok sevindim Allah tamamına erdirsin :amin: darısı da bizlere olsun :amin:

melek100lü

İNŞALLAH ŞULECİM İNŞALLAH DARISI SİZİN BAŞINIZA İNŞALLAH  :opucuk:

destina06

melek daha senin gününe yok muydu :dontknow: kan tahlili mi yaptırdın

melek100lü

HASSAS İDRAR TESTİ YATIM 5 DK İÇİNDE NET ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI CANIM  :amin: :amin: :amin:

destina06

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Mart , 2012, 18:57:01
SAĞOL CANIM SENİNDE OĞLUNA RABBİM SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH  :nazar:
amin canım heyecanını anlayabiliyorum çok güzel günler var inşallah önünde

melek100lü

elfo

Alıntı yapılan: destina06 - 26 Mart , 2012, 19:05:05
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ayyyyyyyyy çok mutlu oldum :nazar: :nazar:

ŞULEEEMMM İNŞAALLAH BİZİM DE OLACAK  :amin: :amin: MELEK ARTIK HAMİLESİN GÖREVLERİN ARTTI Bİ HAMİLE OLARAK BİZE DUA ETMEN LAZIM
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

KESİNLİKLE GÖREVİMİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ELİMDEN GELENİN FAZLASINI YAPICAM  :k06: :k06:

destina06

inşallah elifcim inşallah Allahım bize de nasip eder :amin:

melek100lü

çok sağol canım öncelikle kafama hiç takmadım tatil yaptım sonra hem kendim hemde eşime arısütü polen ve bal karışımından yedik günde 2 defa hurma yedim günlük sonra sıcak su torbası bide çok devam edemedim ama soğan suyu kürü canım geçen ayda incir kürü yapmıştım folik asidi 4 aydır kullanıyorum bukadarcık işte inşallah senin bebişinde çok bekletmeden gelir hemen  :amin: :amin: :amin:

DENİZGÖZLÜM81

hayırlı olsun rabbim tamamına  erdirir inşallah eşine söyledin mi söylemediyden süpriz yap

hüzünden_gelme

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

gözün aydınn canımmm inşallah meleğin bırakmaz seni kucagına almayı nasıp etsın  :opucuk: :opucuk:

DoctorGunel

melekcim,canim cok cok sevindim..ne guzel bi haber yaa...insallah saglikli sekilde kucagina almayi RABBIM nasib eder...AMINNNNNNNN....
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...