kızlar sizce ne yapmalıyım

Başlatan <<<peri masalı >>>, 26 Mart , 2012, 16:39:11

« önceki - sonraki »

melek100lü

sağol canım ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH SAĞLIKLI OLSUNLARDA RABBİM HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin:

esracım

geçmiş olsun olcay....ama sinir oldum o misafire sen dövemiyorsan bizi çağırsaydın inan saçını başını yolardık.hiç sevmem öyle el şakalarını.ne alaka bele vurmak.ömrü hayatımda kimseye vurarak şaka yaptığımı hatırlamıyorum.ki böyle bir şaka yapıyorsun o da karşında hamile bir insan.kesinlikle art niyet ararım :violent1: :violent1: :violent1:
Zehra'ya yapılan şakada çok ilginç hamile olduğunu unuttum demesi.kızcağın kocaman göbeği var unuttum.ya bu insanlar deli midir nedir :icon_scratch: :icon_scratch: hiçbir anlam veremedim açıkçası.

KONYALI

valla ben hamıle arkadaslarımı nereye koyacağımı sasırıyorum elımle beslıyorum resmen...o nasıl sakaymıs öle desekte artık bos.bu saatten sonra rabbım evladını korusun sana bagıslasın cnm..herseyın hayırlısı bende aylarca kanama gecırdım ve yattım evde..lekelenmem nerden baksan 20.haftaya kadar surdu 12 .haftada baslayıp..ama cok sukur kızımı kucağıma aldım...alttan muayeneyı neden yapacagını sorsaydın doktoruna beni etmedı alttan muayene o yuzden bılemıcem,ama vardır doktorun bır bıldıgı elbet

<<<peri masalı >>>

arkadaşlar hepinize çok ama çok teşekkür ederim allah razı olsun

uzun zamandır giremöiyordum malum biliyorsunuz zor zamanlar geçirdim ama atlattım doktorum tehlike kalmadığını söyledi bebeğimdede bir sorun yokmuş herşey normal gidiyor şu anda allahım herkezin yar ve yardımcısı olsun  :amin:

ben yokken arkdalarşlarımızın bazılarının kötü haberlerini gördüm ama üzülmeyin rabbim yardım eder inşallah tekrar annelik duygusunu yaşatsın isteyen herkeze  :amin:

melek100lü

canım çok geçmiş olsun şimdi nasılsın geçtimi tehlike çok üzüldüm yaaa  :y25: :y25: :y25: inşallah vakti zamanı gelince sağlıklı sıhatli gelir bebeğin  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım gözün aydın..inşallah bir daha sorun yaşamazsın

DENİZGÖZLÜM81

hay ben bu misafiri kovalayayım :ehi: :ehi: :ehi: manyakmı kadın dengesiz bebeğine bir kastımı var bu dengesizin ahmak kadım sende bir kadınsın yaptığı hareketin sakıncalı olduğunu bilmiyecek kadar cahilmi sinir oldum benim ablamda hamile gidim bende onu merdivenden atim şaka değilmi  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: çok sinirlendim bir bayanın sırtına vurulmaz asla helede hamile bir bayanın

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Nisan , 2012, 10:58:29
canım çok geçmiş olsun şimdi nasılsın geçtimi tehlike çok üzüldüm yaaa  :y25: :y25: :y25: inşallah vakti zamanı gelince sağlıklı sıhatli gelir bebeğin  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

teşekkür ederim canım şükür tehlikemiz geçti ama yinede dikkatli davranıyoruz rabbim sanada yardım etsin inşallah iyi haberler verirsin bize

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 02 Nisan , 2012, 11:06:26
canım gözün aydın..inşallah bir daha sorun yaşamazsın

saol canım inşallah bir daha böyle bir sorun yaşamayız rabbim kimseye yaşatmasın  :amin:

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 02 Nisan , 2012, 11:07:53
hay ben bu misafiri kovalayayım :ehi: :ehi: :ehi: manyakmı kadın dengesiz bebeğine bir kastımı var bu dengesizin ahmak kadım sende bir kadınsın yaptığı hareketin sakıncalı olduğunu bilmiyecek kadar cahilmi sinir oldum benim ablamda hamile gidim bende onu merdivenden atim şaka değilmi  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: çok sinirlendim bir bayanın sırtına vurulmaz asla helede hamile bir bayanın

malesef herkez bizler gibi deil işte bende evime misafir gelmiş ne niyetle geldiyse işte az daha bebeğimden oluyordum  ama o insanı allaha ihale ediyorum allah büyük mutlaka bir şekilde ödeyecektir yaptığını  :amin: