Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

**YeŞiLzEytİN**

bende dalinin toz deterjanını aldım....
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

AyNi

ben dalinin sıvı deterjanını ve yumuşatıcısını aldım... çok hoş kokuyor... hatta eşim bizde bundan kullanalım diyo  :k06: :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar hazır çamaşır mevzusundan açılmışken konu bebeklerinizin çamaşırlarını ozon etkisiyle yıkayan çamaşır makinesi var ben kullanıyorum çok memnunum  :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gözdecim nerden aldın bu makinayı
bi ara d shopingde görüyordum mini çamaşır makinası diye ama o dah a farklıydı
bu daha teknolojik sanırım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

nette genelde bebek deterjanıyla ilgili
dalin
hacışakır ve
roxy i gördüm
kullanılanlar arasında en popüleri bunlar
ama bazıları dalinin lekeleri çok çıkarmadığını yazmış

AyNi

benim hastane çantam hala hazır değil  :-\ :-\ bi türlü kendimi toparlayıp hazırlayamadım...  :sad1: yarın 35. haftaya başlayacağız... bu hafta sonu hazırlasam iyi olacak galiba   :icon_scratch:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kızlar doğum yapınca kullanmak için hasta bezi yerine bebeğin bezi kullanılıyormuş bilginiz varmı

AyNi

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 17 Şubat , 2011, 21:24:40
kızlar doğum yapınca kullanmak için hasta bezi yerine bebeğin bezi kullanılıyormuş bilginiz varmı

ilk defa duyuyorum  :icon_scratch: rahat olmazki bebek beziyle  :icon_scratch: ben hasta bezi aldım, bide orkidin en büyüğünü aldım...

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

walla ben öyle yaptım canım makasla cırt cırtlarıyla kenarlarını kesip hazırladım daha rahat oluyor hasta beziyle popon ördek gibi oluyo :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 27 Ocak , 2011, 16:03:45
benim hastane çantam hala hazır değil  :-\ :-\ bi türlü kendimi toparlayıp hazırlayamadım...  :sad1: yarın 35. haftaya başlayacağız... bu hafta sonu hazırlasam iyi olacak galiba   :icon_scratch:
İLAHİ AYŞECİK OKUYUNCA GÜLÜMSEDİM BEN HAMİLE DEĞİLİM AMA HAMİLE OLUNCA İLK 3-4 AYDAN SONRA ÇANTAM HAZIR OLUR SANIRIM BEN BİRAZ SABIRSIZM BEBİŞDE 5 AYLIK OLUP DÜNYAYA GELİRSE EŞİMDE BENDE ŞAŞIRMAM.... ŞAKA BİR TARAFA GÜZEL DUYGULAR BENLER ALLAH SAĞ SALİM BEBİŞLERİNİZE KAVUŞTURSUN KOLAYLIKLA BİR AVAZLAAAA :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Şubat , 2011, 21:41:22
İLAHİ AYŞECİK OKUYUNCA GÜLÜMSEDİM BEN HAMİLE DEĞİLİM AMA HAMİLE OLUNCA İLK 3-4 AYDAN SONRA ÇANTAM HAZIR OLUR SANIRIM BEN BİRAZ SABIRSIZM BEBİŞDE 5 AYLIK OLUP DÜNYAYA GELİRSE EŞİMDE BENDE ŞAŞIRMAM.... ŞAKA BİR TARAFA GÜZEL DUYGULAR BENLER ALLAH SAĞ SALİM BEBİŞLERİNİZE KAVUŞTURSUN KOLAYLIKLA BİR AVAZLAAAA :amin:

amin canım Allah razı olsun... darısı en kısa zamanda sana ve tüm isteyenlere inşallah  :amin: :amin: bende çok sabırsızımdır normalde ama neden böyle oldum bilmiyorum  :k06: :k06: gerçi artık çantam hazır çok şükür

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Şubat , 2011, 21:41:22
CANSUCUM BENDE SENIN GIBIYIM SABIRSIZIM HAMILE OLDUGUMU OGRENDIGIMDE HEMEN MAGAZALARA GITTIM BIR KAÇ SEY BAKTIM KALP ATISINI DUYDUKTAN SONRA ALACAKTIM HEOPSINI KISMET OLMADI İŞTE  :'( INSLLAH BIR DAHAKI HAMILELIGIMDE OLUR  :amin:

xxcansuxx

OLSUN CANIM BİZDE DİĞER HAMİLELİĞİMİZDE ALIRIZ NE VAR RABBİM BİZLERE DE TATTTIRACAKTIR  :amin:
VALLA ZATEN NE GELİYORSA BU SABIRSIZLIĞIN YÜZÜNDEN Mİ GELİYOR BAŞIMA BİLMİYORUM EŞİME DE BAZEN DİYORUM BU BEBE İŞİ SAYESİNDE SABRI ÖĞRENİYORUM DİYE... ALLAH ÖĞRETİYOR SABRETMESİNİ VARDIR MUTLAKA HİKMETİ GEÇ VERMESİNDE

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Şubat , 2011, 21:50:54
OLSUN CANIM BİZDE DİĞER HAMİLELİĞİMİZDE ALIRIZ NE VAR RABBİM BİZLERE DE TATTTIRACAKTIR  :amin:
VALLA ZATEN NE GELİYORSA BU SABIRSIZLIĞIN YÜZÜNDEN Mİ GELİYOR BAŞIMA BİLMİYORUM EŞİME DE BAZEN DİYORUM BU BEBE İŞİ SAYESİNDE SABRI ÖĞRENİYORUM DİYE... ALLAH ÖĞRETİYOR SABRETMESİNİ VARDIR MUTLAKA HİKMETİ GEÇ VERMESİNDE
AYNEN DESEM INANIRMISIN BEBK YUZUNDEN SABRETMEYI DAHA BIR ÇOK ŞEYI OGRENIYORUM

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

benim çantam dogumumdan 2 hafta öncesinde bile hazır deildi :k06:
doguma gidecegim gün sabah hazırladım :k06: