27 Nisan , 2024, 13:14:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

oozge

:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

annişle melekk takımmm ohhh pembiş pembişş
aldıklarını eklesene buriii ya minik minikk oh ne guzelllldır onlr  :occasion5: :occasion5:

tubis

eklerim canım bir ara. geçenlerde hastane çıkışını eklemiştim ama onu değiştiricem. başka bir pembiş var onunla. onu aldıgımda hepsini birden eklerim. :icon_thumright:

oozge

tamam canımcım beklıorumm nezman musaıt olursan ekle

once cıkarıcann duzgunce koyucan foto cekıcen sonra pc ye aktarcannn sonraaa foruma eklıcenn

ne zor iş beeeeeeee :honk:

tubis

zor değilde canım. hastane çıkışını değiştiriyim hepsini bir çeker eklerim. bu ara bide temizlik modu var evde. az sonra annem gelicek. yapıcak kıyımı köşemi.

handan

ne güzel yardımcıların var  :-*

ben hep tektim. doğumdan önce de sonra da;
hala da.

yanında temizlik yapacak sana bebişe bakacak birileri olduktan sonra hiiiç korkma. zorluğunu fazla çekmezsin.  ;)

oozge

TMM CNM ÖYLE YAPPP SORUN DEGILL
NE GUSEL ANNENDE YAKIN SANAAA
KOLAY GELSIN CNMCIMMM  :opucuk:

mavili

handan canım sen de bendensin benim dogumdan sonra annem 7 gün kaldı başka yok hep tektim temizlikte yemekte bulaşıkta ütüde elada herşeyde tek başınaydım olsun demekki bizde bunu başaracak güç varmış Allah dagına göre kış verirmiş zügürt tesellisi gibi oldu buda  :toothy10:

tubişim hazırlıklar son hız devam ediyor maşallah

pembişleri görmek istiyorum bende

rolon mutlaka al ben çok terlemiştim zaten dogumdan sonra o kadar çok terliyor ki insan bu ne ya felan oldum ben normalde çok terleyen biri degildim

oozge

ama kuşum sen agustos sıcagında dogum yapmıstınn :suclu:

tubis

Alıntı yapılan: handan - 02 Aralık , 2008, 11:37:02
ne güzel yardımcıların var  :-*

ben hep tektim. doğumdan önce de sonra da;
hala da.

yanında temizlik yapacak sana bebişe bakacak birileri olduktan sonra hiiiç korkma. zorluğunu fazla çekmezsin.  ;)

evet canım annem sağolsun dar anımda hemen gelir. hatta geldiğinde hiç oturmaz. ben derim anne otur, iş yapmaya mı geliyosun die. zorla oturttururum. :opucuk:

oozge

kıyamammm yaaa
annelerın hepsı öle ztnnn saolsunlarrr :love9:

SEVVA

annelerimiz olmasa ne yapardık bilmiyorum gerçekten.. bende annemde kalıyorum ve bi çok şeyimle ilgileniyor sağolsun.. allah uzun ömür versin herkesin annesine..

tubişcim bende senin gibi pembiş olmuştum doğumda.. ama hastanede okadar aklına gelmiyo onlar.. kendini kaybediyosun çünkü  ;D bende resim eklicem becerebilirsem eğer :)

SEVVA

oğluşumun ilk fotoğrafı.. bu resimde dünyaya yarım saat olmuştu geleli.. doğum hanede çekildi  :love7:

mavili

lohusa terlemesi diye bişey olurmuş yazı kışı farketmiyormuş ösgecim evet ben yazın dogum yaptım ve sırılsıklam ter  oluyordum  tabi mutlaka kışın daha az olur ter ama mutlaka olurmuş hatta halk arasında bazen terleyince lohusa teri mi atıyorsun diye dalga geçilir bizim burada

handan

ayy evet yaaa
ne terledim ben de ama hala terliyorum ben  :-\
geceleri sırılsıklam oluyorum. su gibi kalkıyorum.
3-4 t-şört koyuyorum başucuma.
değiştirmezsem sırt ağtısı beni mahvediyor sonra  :sad1:

mavili

öykü şubat dogumluydu degilmi
farketmiyor yazı kışı emziren anneler çok terliyor  ;)