Nazlım Oğluşuna Kavuştu Çok Şükür.

Başlatan Nezo, 25 Mart , 2012, 14:50:57

« önceki - sonraki »

kelebegimm

ANOMM COK SEVINDIM CANIMMMM SONUNDA GELDIMI MEVLÜT BEBISSS
RABBIM AYIRMASIN SAGLIKLA EVINIZEDE DONUNNN
BOLL SÜTLÜ GAZSIS GÜNLERINIZ OLSUN BUNDAN SONRA
GÖZÜNÜZ AYDIN CANIMM :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

]

Mavikelebek

ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN HAYIRLI EVLAT OLUR INSALLAH

sweetrose25

hayırlı olsun canım inş hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur darısı başımıza :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

burcum

ruyam616

28 Mart , 2012, 19:26:34 #34 Son düzenlenme: 28 Mart , 2012, 19:28:28 ruyam616
canim benim burdanda tebrik edeyim allah anali babali buyutsun rabbim salih kullardan olmayi nasip etsin

ayy dUr ikide gobek atayim canim kardesim ANNE OLDUUUUUUUU :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

bihterp3416

Allah analı babalı büyütsün.. tebrik ederim...

suzannn

nazlım burdanda tebrik edeyim çok şükür bebeğini kucağına aldın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlıklıca inşallah

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nazlımmmmmm yeni haberim oldu canım benimmmm  Allah analı babalı büyütsün benim cadı sağolsun foruma artık pek giremiyorum Rabbim evladınla mutlu-huzurlu günler nasip etsin inşallah canım benimm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

DENİZGÖZLÜM81

hayırlı olsun bende yeni gördüm rabbim analı babalı büyütsün sağlıklı hayırlı bir bebiş olur inşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

canlarım benim hepinizi çok seviyorum allahım isteyen tüm kullarına anneliği nasip etsin sağlıklı sıhatlii eli ayağı düzgün hamilelerede bir avazda doğurmayı nasip etsin rabbim bebeklerini sağlıklı sıhatli kucağıklarınıza almayı
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis