28 Mart , 2024, 23:47:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nazlım Oğluşuna Kavuştu Çok Şükür.

Başlatan Nezo, 25 Mart , 2012, 14:50:57

« önceki - sonraki »

Aytii

sağlıkla almıştır insallah bebeğini kucağına

Rabbim yardımcınız olsun Nazlıcığım  :amin:

aydinays

Hoş geldin Mevlüt Bebek

Nazlım çok şükür kavuştun oğluşuna. Hep birlikte güzel günleriniz olsun.

Bol sütlü, gazsız uykulu günleriniz olsun.  :amin: :amin: :amin: :amin:

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Nezo

Şimdi Konuştum Bebişi Emziriyormuş  :k06: İyiler Çok Şükür  :amin: :nazar: :nazar:

doruk38

Nezo

İyimisin Dedim İyiyim Dedi Bebişi Emziriyorum Sonra Konuşalım Dedi.  ;D Sncısını Bilmem de Emzirdiğine Göre Sütü İnmiş  :hello2: :hello2:

@@@gözde@@@

:nazar: :nazar:  Allah analı babalı büyütsün maşallah sütü hemen gelmiş bol sütlü az gazlı günleri olsun inşAllah   :amin: 

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:   OY MAŞŞALHH YA. ÇOK HEFESLENDİM. ALLAH BİZEDE HAYIRLISIYLA NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin:

Nezo

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 26 Mart , 2012, 09:42:07
Aynen Zehra Ya Benimde Çıkarıp Emziresim Geldi  :binkybaby:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   DUR BAKALIM TATLI. NEFİSİMİZE HAKİM OLALIM BEBEKLER ZAMANINDA SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAĞIMIZA GELSİNLER. BEN EN  :ehi:ÇOK HANGİMİZ ÖNCE DOĞURACAĞIZ DİYE MERAK EDİYORUM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 

Nezo

Hayırlısı ya  ;D ;D Aynı anda girmişiz yatağa belkim aynı anda da doğururuz belli mi olur  :ehi: :ehi: :ehi:

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 26 Mart , 2012, 09:51:58
Hayırlısı ya  ;D ;D Aynı anda girmişiz yatağa belkim aynı anda da doğururuz belli mi olur  :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:OOOOO HE YA BELLİMİ OLUR. KI BEN SENİ ARAYAMAZSAM ÜZÜLÜRÜM AMA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Nezo

Araşırııııız yada eşleri arattırırız Nazlı sezeryana giriom diye beni arıo düşün unutmayız yani  :ehi: Aramasaydı yolarım o ayrı  :toothy10:

HASRET!M S@N@

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: cok sevindimmm sonunda gelmiş mi mevlüt bebek ay nasıl tatlıdır simdi
büyük bulusma gerceklesti sonunda darısı tüm hamişlerin basına inş
ömrü uzun bahtı güzel olur paşamızın

<<<peri masalı >>>

hayırlı olsun allahım sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah  :nazar: :nazar:

Nezo

Nazlıyla Konuştuk Dün Çok Ağrısı Olmuş Ama Bugün Daha İyiymiş. Gazı Çıkınca Çıkacaklarmış Hastaneden. Bebek Memeyi Alırken Zorlanıyomuş Ama Sonrasında Emiyomuş Sütü İnmiş Nazlımın. Bebişi Görünce Geçiyo Ağrıların Diyolardı Doğrumu Dedim Hayır Hikaye Yinede Ağrıyo Dedi  :toothy10: Çok Şekermiş Mevlüt Paşa Ufacık Bişi Diyo Nazlı Sağsalim Kavuştular Allahım Ayırmasın  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: