Nazlım Oğluşuna Kavuştu Çok Şükür.

Başlatan Nezo, 25 Mart , 2012, 14:50:57

« önceki - sonraki »

Nezo

25 Mart , 2012, 14:50:57 Son düzenlenme: 26 Mart , 2012, 13:33:07 ●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:
Mevlüt' ümüz Sonunda Geliyoooooor  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

Allahım Sağ Salim Kavuştursun Nazlım Aradı Şimdi Sezeryana Giriyorum Diye. P.tesi Girecekti Ama Doktor Suyun Gelirse Beklemeyiz Demişti. Nişanı Gelmişti Çok Konuşamadık.   Dua Edin Kızlar Sağsalim Gelsinler  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

nazo-58

RABBİM sag saglım bebişine kavustursun inş..RABBİM yar ve yardımcısı olsun.. :amin: :amin: :amin:

hüzünden_gelme

sağlıklı sıhhatlı kucagına almayı nasıp etsın ınsallah  :love9: :love9: :love9: allah analı babalı buyutsun belkıde paşamız doğmustur sımdı  :nazar: :nazar:

melek100lü

:love9: :love9: inşallah sağ sağlim doğmuştur bebek  :love9: :love9: ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH  :love9: :love9:  :love9:HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH  :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

muhribe

rusta

nazlı çoktan kucaklamıştır oğluşunu..hayrlı olsun allah analı babalı büyütsün inş. :amin: :amin: :amin: :nazar:

xxcansuxx

sağlıkla gelmiş kokusunu çekmiştir içine paşasının  :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt:

Ya-semin

canım arkadaşım benim şuan  kavuşmuşsundur yavruna  :love9:  gözün aydın, inşallah  ikinizide çok iyi durumdasınızdır  :amin:   
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

doruk38

kızlar nazlıyla konuşum çok şükür bebeği kollarında. çok ağrısı vardı ama o ağrının sancının arasında bebeğim çok tatlı dedi   :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: çok sevindim. damadım geldi sonunda 3,5 kilo ağırlığında 51 cm boyla maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

allah tüm hamileleri hayırlısıyla bebeğine kavuştusun 

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

KasrıCinan

Canıııım çok sevindim arayamadım bugün kusura bakma bitanem...AMA HEP DUA ETTİM SANA HAYIRLISIYLA BUGÜN KURTULSUN DİYE
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
HOŞGELMİŞ PAŞAM  :flowers: :love9:
ALLAH'IM HAYIRLI İMANLI İHLASLI EVLAT EYLESİN GÜZELİM....ÖMÜR BOYU MUTLU OL BEBEĞİNLE EŞİNLE İNSALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: SONUNDA KAVUŞTUN BEBEĞİNE.
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

Hayirli ugurlu olsun, gozunuz aydin..

anasina babasina, vatana millete hayirli evlat olur insallah  :amin:

susanna

hayirli ugurlu olsun massallah tosuncuga  :nazar: annesi kuzucuguyla kavustu sonunda  :love3:

bol sutlu gazsiz uykulu geceleri olsun insallah

darisi tum hamislerin basina rabbim isteyen herkezin kucagini melekleriyle doldursun insallah  :amin: