29 Mart , 2024, 14:59:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğlum alerji oldu :(

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 24 Mart , 2012, 14:33:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

pazartesi gecesi ateşi çıktı oğlumun 4 gün boyunca 40 derece ateşi ne ılık duş ne şuruplar hiç bi şey geçiremedi havale geçirecek diye ömrümden ömür gitti.dün ateşi düştü fakat sırtı karnı kafası yüzü her yeri küçük küçük kımızılıklarla doldu.hastaneye götürdük iğne yaptılar daha küçücük kuzum sürekli hasta oluyo.eve geldik çocuk sürekli terledi kafası su içinde kaldı göz altından bile boncuk boncuk ter attı rengi bembeyazdı heralde bi şey olacak oğluma dedim sabaha kadar gözümü kırpmadım terini sildim.bugünde sürekli uyumak istiyo uyanıyo 15 dk sonra yine uyumak istiyo napacağımı şaşırdım.her gün hastaneye gidiyoruz
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

geçmiş olsun  :sad1:

su çiçeği çıkarmıyodur inşallah

Elifimde aynı şeyi yaşadı

geçen gün Pisicik açmıştı konusunu

ne alerjisi olabilirki  :icon_scratch:

Balböceği

Nur, canim gecmisler olsun  :icon_pale:

Allah korusun bebegini canim, acil sifalar diliyorum.  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Mart , 2012, 14:56:51
geçmiş olsun  :sad1:

su çiçeği çıkarmıyodur inşallah

Elifimde aynı şeyi yaşadı

geçen gün Pisicik açmıştı konusunu

ne alerjisi olabilirki  :icon_scratch:

sağol ayten.doktor ateşinden  yada içtiği ilaçlardan dedi.ilaçları değiştirdi bakalım
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Mart , 2012, 15:37:49
Nur, canim gecmisler olsun  :icon_pale:

Allah korusun bebegini canim, acil sifalar diliyorum.  :amin:

eda allah razı olsun canım  :opucuk:

HASRET!M S@N@

canım cok gecmiş olsun
inş biran önce iyileşir oguzhanım kıyamam

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Nurummmm Allah şifa versin tatlım benim,bende benzer şeyler yaşıyorum elifim kurdeşen oldu duymusundur halk arasında çok bilinir ürtiker bilimsel adı kabarık kabarık kırmızılıklar çıkıp çıkıp sönüyor kaşınma ve batma hissiyle helak olduk bizde Rabbim cümlemize şifa versin,beterinden korusun :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mart , 2012, 10:20:24
canım cok gecmiş olsun
inş biran önce iyileşir oguzhanım kıyamam

sağolasın cananım şükürler olsun bugün hafifledi kırmızılıkları

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 26 Mart , 2012, 14:40:46
Nurummmm Allah şifa versin tatlım benim,bende benzer şeyler yaşıyorum elifim kurdeşen oldu duymusundur halk arasında çok bilinir ürtiker bilimsel adı kabarık kabarık kırmızılıklar çıkıp çıkıp sönüyor kaşınma ve batma hissiyle helak olduk bizde Rabbim cümlemize şifa versin,beterinden korusun :amin: :amin:

gördüm canım üzüldüm elifime allahım yardımcısı olsun.bizde küçükken çok olurduk ondan aynı şeymi bilmiyorum ama kabarır ve içleri su toplardı deli gibi kaşınırdı abim ve ben belli bi yaşa kadar hep olduk umarım elifinkini ondan değildir çok pis kaşınıyo.allahım şifa versin yavrularımıza dermansız dert vermesin  :amin:

Dilara Ebrar

canım allah acil şifalar versin.ama terleyen çocuk iyidir.vucüt sıcaklığını dengeler.bide uyuması tedavi dönemine girmiş demek ondan uyuyordur.ilaçlarında etkisi vardır mutlaka.ahhal acil şifalar versin
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

°•.ℓανιηуα.•°

of ya nur noldu paşama  :-[

şimdi iyidir inşallah kuzucum. dikkat et annesi :-[