BEBEĞİMİN HAREKETLERİ

Başlatan doruk38, 24 Mart , 2012, 08:58:30

« önceki - sonraki »

muhribe

canım istersen bi ultrasonda baktır bebeğine.

ama arkadaşın dediği doğru, kimisinin bebeği çok hareketli olur kimisininki daha sakin. benim oğlum yerinde durmazdı mesela, iş yerinde arkadaşlar bütün gün göbeğimi seyrederlerdi. bi oraya giderdi bi buraya

serserim

Alıntı yapılan: doruk38 - 24 Mart , 2012, 08:58:30
KIZLAR 20 HAFTALIK OLDUK ÇOK ŞÜKÜR. AMA BEBEĞİM HER GÜN OYNAMIYO. BİR GÜN BİR BAKIYORUM ÇOK OYNUYO SONRA 3 4 GÜN TIK YOK BENDE KORKUYORUM PANİK OLUYORUM HALİYLE. BİRDE BEN AYAKTAYKEN YADA SABAHLARI FALAN OYNAMIYO YEMEK YİYİP SOLUMA YATTIĞIM ZAMAN AZ BİŞİ KIPIRDIYO BU NORMAL Mİ ?

canım bol bol su iç benim arkadasım hiç hissetmemişti dr a gitmiş meğersem su eksilmiş vucudundan zaten küçük canım daha tam hissedemezsin su iç canım bol bol :opucuk: :opucuk:

doruk38

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Nisan , 2012, 12:12:30
canım istersen bi ultrasonda baktır bebeğine.

ama arkadaşın dediği doğru, kimisinin bebeği çok hareketli olur kimisininki daha sakin. benim oğlum yerinde durmazdı mesela, iş yerinde arkadaşlar bütün gün göbeğimi seyrederlerdi. bi oraya giderdi bi buraya

geçen hafta gittim kontrole. cuma günü baktı. bir sorun yok dedi. ama insan yinede vesveseleniyo işte. galiba doğurana kadar bu vesvese beni bırakmayacak

doruk38

Alıntı yapılan: serserim - 12 Nisan , 2012, 12:13:15
Alıntı yapılan: doruk38 - 24 Mart , 2012, 08:58:30
KIZLAR 20 HAFTALIK OLDUK ÇOK ŞÜKÜR. AMA BEBEĞİM HER GÜN OYNAMIYO. BİR GÜN BİR BAKIYORUM ÇOK OYNUYO SONRA 3 4 GÜN TIK YOK BENDE KORKUYORUM PANİK OLUYORUM HALİYLE. BİRDE BEN AYAKTAYKEN YADA SABAHLARI FALAN OYNAMIYO YEMEK YİYİP SOLUMA YATTIĞIM ZAMAN AZ BİŞİ KIPIRDIYO BU NORMAL Mİ ?

canım bol bol su iç benim arkadasım hiç hissetmemişti dr a gitmiş meğersem su eksilmiş vucudundan zaten küçük canım daha tam hissedemezsin su iç canım bol bol :opucuk: :opucuk:

:opucuk:  olabilir aslında  bu aralar suyu az içtim   :opucuk:  canım istemesede zorla içiyim bari

serserim

iç iç canım aksatma ondandır çok iyi biliyorum arkadaşımın da hareketleri yavaşlamıştı dr su eksilmiş dedi iç canım bolbol :amin: :amin:

kelebegimm

benimde aynen bu aralar azalma var hareketlerinde niyeyse bende korkuyorum yaa :'( :'(

]

HASRET!M S@N@

korkma tatlım sonucta oynuyormus baksana hiç oynamasa koskacaksınnn tadını cıkar hamileliğinin

kelebegimm

oynuyo canim cok sukurde sabahlari hic durmazdi simdi cok az hareket edio gerci onceden aac oluyodumda oynuyodu simdi geceleri tika basa yiyorum ondanmi acaba bide enfeksiyon var bu aralar ondan heraldeee

]

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Nisan , 2012, 12:47:31
oynuyo canim cok sukurde sabahlari hic durmazdi simdi cok az hareket edio gerci onceden aac oluyodumda oynuyodu simdi geceleri tika basa yiyorum ondanmi acaba bide enfeksiyon var bu aralar ondan heraldeee
artik bende hisssediyorum hele cikolata yedimmi ama hala ne oldugunu ögrenemedim kizimmi var oglusummu  :dontknow: :dontknow:

kelebegimm

Alıntı yapılan: sultan43 - 12 Nisan , 2012, 12:49:09
artik bende hisssediyorum hele cikolata yedimmi ama hala ne oldugunu ögrenemedim kizimmi var oglusummu  :dontknow: :dontknow:
terminin ne zamandi canim bizim kesinlesdi ben bayadir hissediyorumm kuzumu ama arada azaliyo insan korkuyo hemen

]

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Nisan , 2012, 12:50:24
terminin ne zamandi canim bizim kesinlesdi ben bayadir hissediyorumm kuzumu ama arada azaliyo insan korkuyo hemen
18 nisan ya kac haftata bi gidiyorsun canim sen dr.a bilioysun 2 hafta talil ya ondan izindeydin benim dr. 5 hafta olacak gitmeyeli neden bu kadar uzun yaaa :cussing: :cussing:

kelebegimm

Alıntı yapılan: sultan43 - 12 Nisan , 2012, 12:55:17
18 nisan ya kac haftata bi gidiyorsun canim sen dr.a bilioysun 2 hafta talil ya ondan izindeydin benim dr. 5 hafta olacak gitmeyeli neden bu kadar uzun yaaa :cussing: :cussing:

4 haftada bir gidiyorum canim

]

<<<peri masalı >>>

canım benimde hergün oynamıyor merak etme bazen çok hareketli oluyor bazen hiç hareket etmiyor ayakta çok nadir hissediyorum yada iş yaparken hissedemiyorum ama büyüdükçe daha çok fark edicez hareketlerini merak etme  ;)

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Nisan , 2012, 12:56:11
Alıntı yapılan: sultan43 - 12 Nisan , 2012, 12:55:17

4 haftada bir gidiyorum canim
ya ayni nerdeyse dedigim gibi tatildeydi dr normalde hep benimde 4 hafta hayirlisiyla belli olur bu gidisimizde insallah :amin: :amin:

kelebegimm

ben 19 haftaligim normal o zaman herkesde böyle sizinki daha büyükk
30 lu haftalara gelsekde sert hareketlerini hissetsekk :love9: :love9:

]