Doğumda yanınızda kim kaldı? Kalacak?

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Mart , 2012, 20:48:33

« önceki - sonraki »

Aşkk

anaların yaptığı söylediği her şey doğrudur  :k06:  :love9:
kv de den habersiz nasıl doğurcan  :ehi: :ehi:
ben doğum sonrasından korkuyorum inş beni delirtmezler  :cildir: :cildir:

xxcansuxx

:caca: :caca: :caca: :caca: sözde başımızda büyük olcklar şaşıp kalıyorum ya...
anneler öyle her şeyi düşünüyorda biz anlamıyoruz... benimde o akşam yediğim çorbaydı arkadaşla gelmişti bakmaya biri hemen girip çorba yapmıştı inanın el dediğin akrabadan k.valideden üstün
birisi süt olması için bir tatlı yapıp getirmiş mersinde meşhurmuş lohusa yermiş... ben bile sütün gelmesini düşünmezken arkadaş düşünmüş Allah razı olsun

boşver haber verme al çantanı git arkadaşım sende

xxcansuxx

leyla doğumdan sonra sakin ol hiççç bir şey düşünme lohusa lohusa inan daha hassas oluyorsun kafan mı bozuldu al bebeğini odana çekil emzireceğim diye... o sana iyi gelecek bol bol öp sev onu en güzel günlerin sinirle stresle geçirme k.validen arada gelir gider sanırım eğer bizimki gibi kız anası geldi daha çok torunumu görüyor kıskançlığı yapmazsa tabi

Aşkk

zor ama inş sakin olurum canım  :sad1:
hala torun geliyo gibi davranan yok herkes tatilde  :ehi:
bebe olunca ne yapacaklar nasıl davranacaklar bilmiyorum ama öyle ilgili olacaklarını sanmıyorum kıskançlık olacağını hiç sanmıyorum  :dontknow:
ama belli de olmaz oğluna alttan fiti de verebilir az kaldı yaşayıp görcez  ::)

<<<betty>>>

sakın canınızı sıkmayın, ben sıktım elime hiçbirşey geçmedi çünkü... altlı üstlüyüz biz kayınvalidemle, her allahın günü misafir gibi geldi çayını içip giitti annemde hizmet etti, annemi gördükçe ben ezildim sıkıldım, bi de üstüne anneme laf söylemiş, sonradan haberim oldu... neyse bi daha bu tarz sıkıntılar yaşamıyacam inşallah, çok ciddi söylüyorum haber vermicem onlara...
doğumum sabaha karşı başlamıştı benim, sabah 7 de odada sancı çekerken k.valide odamdaki masada yani karşımda oturdu kahvaltısını etti, yumurta haşlamış, çay demleyip termosa koymuş, peynir zeytin... oğlunun peşinde koşturdu gel oğlum deyip ağzına lokma tuttu  :cildir:  sancılarımı daha da arttırdı manyak kadın  :cildir: :cildir: anneme dedimki annem dayanamıyorum sanırım doğuramıcam, çıkart şunları odadan  :ehi: :ehi: annem dedi nasıl derim kızım, sen sık dişini, bana bak, dua et, elimi tut dedi  :love9: bacak bacak üstüne atmış oturdu beni izledi kaynana  :cildir:  :cildir:

Aşkk

bende onun için diyorum annem hizmetlenecek o misafir gibi oturacak  :cildir: ben şimdi den söyledim anneme kimseye hizmet etmeyeceksin yoksa senle bozuşuruz dedim  :caca:
ayyy canım yaaa ne kadar uyuz sinir bir durum inan söyleyecek laf bulamıyorum  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
iyi o sancıyla ağzından bişiler çıkmamış en azından eşime patlardım gene patlardım  sen yine sabırlıymışsın  ::)
haber vermeme gibi bir durumun olursa kesinlikle verme  :violent1:

xxcansuxx

ne güzel annen yanındaymış diyorum ya anlamazlar böyleleri seni...
sende onun için çok takmayacaksın 3 günlük dünya ciddiye almayacaksın bak tecrübede var artık 2.de ne gelecek başına bilirsin...

inş. leyla seninkilerde bir değişiklik olmaz varsın heyecanı onları sarmasın annenin eşinin heyecanı bakışları yeter çok bir şey bekleme zaten...

Aşkk

aynen öyle canım benim için gerisi boş zaten  :-*

<<<betty>>>

aynen cananın dediği gibi annenin heyecanı yanında oluşu elini tutuşu yeter zaten...
o an zaten anneden çok güç alıyor insan  :love9: doğum şeklini bilmiyorum canım ama her ne şekilde olursa olsun anne olurken ve sonrasında annenin kıymeti kat be kat artıyor  :love9: zaten kıymetliler ama o çok başka bir duygu di mi cananım :love9:

Allahım hayırlısıyla sana da tatttırsın bu duyguyla, sağsalim kolaylıkla dünyaya gelsin meleğin, ona tutun, öp kokla  :love9:
benim gibi yapma, ben baya tecrübe sahibi oldum konuda, sende salla gitsin çünkü değmiyor inanki, söylesen bile değişmiyorlar, yok onlar hiçbirşey yapmadılar heyecanları yok diye üzülme ( benim kv.dem 1 tek çorap penye bir elbise dışında hiçbirşey almadı daha, kızım 1,5 yaşını geçti, doğuma kadar almamıştı da, aldıklarını geçen bayramda almış nasıl olduysa) ben bunlara çok üzüldüm ve eşime sardım hep, eşimde beni haklı gördü allahtan, yoksa kıyamet kopardı her seferinde. engüzeli hiç üzülmeyip o günleri tanıdı çıkarmak... bir daha gelmiyor o günler çünkü...

xxcansuxx

evet demet öyle ana olmak bambaşka ediyor insanı... varlıkları yanında olmaları yetiyor...
hiççç üzülmeye değmiyor ben hep şükrederim uzakta olduğuma zaten hiç memleket aşığı olmadım onlar için Allah çekemeyeceği yükü vermezmiş benim k.validenin 3 çocuğuda şehir dışında hele bir oğlu yurtdışında oturunca içlenir ağlarmış çok yanıkmış gibi... madem bu kadar tutkunsun bak torunun oluyor gel sana kapıyı kapatan mı var nerdeee lafta var görünürde yok...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

leyla ben çıkayım canım kız ayağımda kaldı uayndıydı biraz önce...
onu yatırayım
sende yat bak yarın hasret kalacaksın uykuya  :flowers:
kevserim sende hoşgeldinde niye geç geldin öpüyorum sizi  :opucuk:

ponçik

Benim yanımda annem ve eşim kalmıştı  :love9: bu sefer de sadece eşim kalır heralde  :dontknow: annem şehir dışına taşındı, eğer şartları uyarsa yine gelir kalır inşallah  :amin:

iklima

Hastanede kalirsam anneme çok yakın geceye kadar kalır yanimda
Kayınvalidemin de geri duracagini sanmam herşeyde en öne geçmeye bayılır kendisi
Ameliyatimda annemi o sanmislardi okadar
Annemde aksine mazbut bir insandır onun gibi değil
Biz istemesem de maaile kalırız
Eve geldigimizde annemi istiyorum yanimda kalicak ama babannemizde evden çıkmiycak şimdiden söylüyor
Zor günler beni bekliyor.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!