40.haftada sakız gibi akıntı

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 23 Mart , 2012, 20:26:27

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

arkadaşlar 40+3günlük hamileyim ve benim oğlumun gelmeye niyeti yok bugün doktora gittik herşey normal ama 2seferdir wcye gidiyorum sakız gibi yapışkan uzayan bir akıntım var normalmi sizce
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°•.ℓανιηуα.•°

valla bilmiyom canım ama benim suyum gelmişti ve sakız gibi falan değildi. bildiğin su gibiydi.

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 23 Mart , 2012, 20:34:40
valla bilmiyom canım ama benim suyum gelmişti ve sakız gibi falan değildi. bildiğin su gibiydi.

cnm benim sakız gibi uzuyor yapışkan bir akıntı normal akıntı gibi değil ya

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Mart , 2012, 20:40:51
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 23 Mart , 2012, 20:34:40

cnm benim sakız gibi uzuyor yapışkan bir akıntı normal akıntı gibi değil ya

bilmiyom canım. ya yanlış yönlendirmek de istemem . hadi suyun geliyo desem benim su bildiğin suydu. yapışkanlı falan değildi. o nedenle muhtemelen suyun gelmiyodur.

ama sen netten falan bi araştırsana

_inci_tanem_

canım şerife yazmıştı öyle birşey yumurta akı gibi akıntım var diye doğuma gitti araştır bi istersen bilgili değilim ama ordan hatırlıyorum  :dontknow:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

seda87

nazlı can benimde dediğin gibi doğuma 1 hfta kala aynı akontı oldu hatta diordum acaa bu mu su böyle birşeymi mi die.akıntım yoğun yapışkan gibiydi sıvı değildi yani ahminen 1 hafta sonrada suyum geldi doğruuu doğuma :binkybaby: :binkybaby:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

dün gece avuç içi kadar geldi o akıntı birazda kan vardı içinde doktor nişanın gelmiş dedi salı olan doğumumu pazartesi yapacak beklemeyelim dedi her an suyunda gelebilir çok dikkat et dedi

°•.ℓανιηуα.•°

:occasion14: :occasion14: :occasion14:

canım çok az kalmış  ;D

hadi bakalım canım hayırlısı.... demek nişanmış o gelen  :dontknow:

Dilara Ebrar

aaaaay ne kaaaa heyecanlı yaaaaa.ben ne su gördüm ne sancı gördüm ne nişan gördüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  4 gözle yolunu bekledim oğlumun.her an bi ağrı dinledim ama yoktu yoktu yoktu  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: annem her saat başı iyimisin derdi.hergün dünyanın yolunu yürürdüm,cam silerdim,kaç kg makineyle evi süpürürdüm hep ayaktaydım hep ...ama olmadı bi türlü. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: oğluşum sezeryanla geldi. :crybaby2:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Mart , 2012, 14:05:13
:occasion14: :occasion14: :occasion14:

canım çok az kalmış  ;D

hadi bakalım canım hayırlısı.... demek nişanmış o gelen  :dontknow:

nişanmış cnm gece o kadar korktumki biraz tahmin ettim ama doktorla konuşunca rahatladım oğlum gelmekle ilgili en sonunda bir müjde verdi bana

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 24 Mart , 2012, 14:20:02
aaaaay ne kaaaa heyecanlı yaaaaa.ben ne su gördüm ne sancı gördüm ne nişan gördüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  4 gözle yolunu bekledim oğlumun.her an bi ağrı dinledim ama yoktu yoktu yoktu  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: annem her saat başı iyimisin derdi.hergün dünyanın yolunu yürürdüm,cam silerdim,kaç kg makineyle evi süpürürdüm hep ayaktaydım hep ...ama olmadı bi türlü. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: oğluşum sezeryanla geldi. :crybaby2:

ah ah cnm bende aynı sen gibiyim ne sancım ne başka birşey yok nasıl olduysa dün gece nişan geldi

kelebegimm

nisanmiymis canimmm bilgim olmadigi icin yazamadim ama takip ettim :opucuk:
ee gelsin hadi artikk  bu pasaaaa yolunu gozler oldukkkk :love9: :love9: :love9:

]

Alıntı yapılan: kelebegimm - 24 Mart , 2012, 19:32:39
nisanmiymis canimmm bilgim olmadigi icin yazamadim ama takip ettim :opucuk:
ee gelsin hadi artikk  bu pasaaaa yolunu gozler oldukkkk :love9: :love9: :love9:

nişsnmış cnm