24 Nisan , 2024, 09:41:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

pazartesi günü doğuma girecem dua edin arkadaşlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 23 Mart , 2012, 19:13:28

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

23 Mart , 2012, 19:13:28 Son düzenlenme: 24 Mart , 2012, 19:16:43 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥
arkadaşlar salı günü allahın izniyle doğuma gidecem bugün doğum olur diye gittim ama doktor bir kaç gün daha bekleyelim dedi salı günü 8:30da ilk suni sancı verecekler olmazsa sezaryana alacak doktorum ne olur dua edin hayırlısıyla oğlumu kucağıma alayım
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

destina06

Allah sağ sağlim birbirinize kavuşmayı nasip etsin :amin: :amin: Aklına gelirse bebeği olmayan bizler için de dua eder misin?

Alıntı yapılan: destina06 - 23 Mart , 2012, 19:32:59
Allah sağ sağlim birbirinize kavuşmayı nasip etsin :amin: :amin: Aklına gelirse bebeği olmayan bizler için de dua eder misin?

dualarım sizinle cnm benim inş allahım sana ve diğer isteyen tüm arkadaşlara allahım nasip eder sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar

Lă_Tăhzen!

Allah yardımcın olsun hayırlı dogumlar insallah

sağol cnm benim ya doktor suni sancı verecek etrafımdaki herkes de sancın yoksa sakın suni sancı alma diyorlar doktorda herkes bir olmaz dedi çok kötü birşey olsa hiçbir hastane suni sancıyı kullanmazdı dedi

lagrima

sağ sağlim hayırlı birşekilde kucagına al inşallahh.

°•.ℓανιηуα.•°

canım öncelikle hayırlı doğumlar diliyorum..

ben de suni sancı ile doğurdum. açılmam vardı ama sancım yoktu  ;D şanslıydım yani.

o kadar da korkulacak bişi değil. yani evet eşi benzeri olmayan bi acı ama sonunda yavruna kavuşacak olman her acıyı çekilir kılıyor, ve o anda çekilyo ve bitiyo. sonra hiç bişi hatırlamıyosun bile....

Balböceği

Allah yar ve yardimcin olsun canim  :amin:

Hayirli dogumlar.  :flowers:

asya81

canım kolay doğum diliyorum :amin: bende suni sancı ile dourdum 8.30da başladı akşam 7ye kadar.normal sancıdan daha sık dakika başı geliyor öyle diyim ve daha şiddetlisi ama dayanılıyor bi şekilde korkma allah yardım etsin :amin:

mutluluk

doğangüneş

rabbim kolaylıklar versin inşallah..
sağlıcakla al bebeğini kollarına  :amin:

seda87

ALLAH YARDIMCIN OLSUN NAZLIM.RABBİM SAĞLIKLA BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞ.BOOLCA DUA EDECEM SANA CANM HİİÇ MERAKETME.AYY CANIMSIN YAA ŞİMDİ NASIL HEYECANLSINDIR SEN :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:SONUCUNU DŞÜNÜNCE İNAN HERŞEYİ ÇOOK RAHAT ATLATIYORSUN CANM.HELE BEBEĞİNE KONSATRE OL HERŞEY HEMENCECİK OLUP BİTİYOR :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

DENİZGÖZLÜM81

canım rabbim yardımcın olsun bir avazda kurtulursun inşallah bebişini kucağına aldığında unutursun canım kendini korkutma

KONYALI

allah yardımcın olsun cnm,dualarım senınle..ikinizde sağlıklı bir şekilde gelin evınıze ınsallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canim sükür sende oglusuna kavuscan  :love7: insallah kolayliklan sagliklan kavusursun pasana  :amin: :amin: :nazar: :nazar: dualarimiz seninlen haber et bize  :opucuk: sükür bizim grup tek tek doguma gidiyo  :love9: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: