Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

AyNi

Alıntı yapılan: chilek - 01 Şubat , 2011, 05:49:25
kızlaaarrrr suyum geldi hastaneye gidiyoruz az snra evde accık oyalanıp oyle gitmek daha iyi demişlerdi die accık oyalanıorum bana bize dua edin sibel benmde dualarımda olacaksın sevgiler hepinize

ayyy Rabbim bir avazda kurtarmıştır inşallah  :amin: :amin: :amin: sağlıkla bebeğine kavuş canım  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kızlaaarrrr suyum geldi hastaneye gidiyoruz az snra evde accık oyalanıp oyle gitmek daha iyi demişlerdi die accık oyalanıorum bana bize dua edin sibel benmde dualarımda olacaksın sevgiler hepinize
ayyyyy bende çok heyecanlandım rabbim yardımcın olsun canım
inşallah ikinizde sağlıklı bir şekilde evinize dönersiniz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

30.haftaya girdik bugün şafak 77 yalovadayız pamuğumla  :love9: :love9: :love9: :love9:
yavaş yavaş adanaya yaklaşıyoruz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

elif nisa

Safak 101 zaman cabuk gecsin artik

elif nisa

Chilek Rabbim yardimcin olsun  :amin:

pisicik

ahh ahhh zaman donuyo bazen değil mi kıslar yaaaa...
minişlerimize sağlıkla kavuşalım :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: [[betüş'üm]] - 07 Eylül , 2010, 14:50:17

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

:amin:   MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...  :amin:  ALLAH 'A EMANET OLUN   :amin:

:love7: DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN :love7:

zynp.....................3_kız      :binkybaby:  :love9: :nazar: (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

mavigece...............4          :binkybaby: :love9: :nazar:                                 

sabina...................4_erkek  :binkybaby:  :love9: :nazar: (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

klmasm..................22_kız      :binkybaby: :love9: :nazar:                   

Serap27.................26_kız      :binkybaby: :love9: :nazar:                         

Sebahat.................27_erkek  :binkybaby:  :love9: :nazar: (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele...................38_erkek  :binkybaby:  :love9: :nazar: (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................42_kız    :binkybaby: :love9: :nazar:                       

hüseb....................50_kız    :binkybaby:  :love9: :nazar: (Allahım prensesimiz sana emanet seni seviyoruz bebeğimm )

sugarwoman...........54_erkek  :binkybaby:  :love9: :nazar: (canım oğlum Berkan'ım , annesi sabırsızla bekliyor)

havuç...................61_kız     :binkybaby:  :love9: :nazar: ( Rabbim kızım sana emanet )     

esincik..................65_erkek   :binkybaby:  :love9: :nazar:

gülşahcr................73_kız     :binkybaby: :love9: :nazar:                 

cemre81................73          :binkybaby: :love9: :nazar:                       

çiğdem..................74_kız     :binkybaby: :love9: :nazar:                       

Mavera..................75_erkek  :binkybaby:  :love9: :nazar: (İsmail Eren minik oğlum hayırlarla gel İnşAllah)

yağmur8183............78        :binkybaby: :love9: :nazar:                         

tuğba....................84          :binkybaby: :love9: :nazar:               

eda_m.................97_erkek :binkybaby:  :love9: :nazar: (dört gözle seni bekliyoruz meleğim rabbime emanet ol)

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑ .........98         :binkybaby: :love9: :nazar: 

böcüğüm...........................99_erkek    :binkybaby: :love9: :nazar:         

♥♥ вüşяα♥♥peri masaLı...........107_kız    :binkybaby:  :love9: :nazar: (can dediğim..beni hiç bırakmaa olur mu?)

elif84.................107_erkek    :binkybaby: :love9: :nazar:               

cunfer_u............108_erkek   :binkybaby: :love9: :nazar: (sağlıkla kucağımıza alacağımız günü bekliyoruz. rabbime emanetsin meleğim)

ayşenur.............110_erkek    :binkybaby: :love9: :nazar:                 

balböceği............121_erkek    :binkybaby:  :love9: :nazar: (Minik Kuzum Rabbime Emanet ol )

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ....121_erkek-kız  :binkybaby:  :love9: :nazar: (αℓℓαнıм мєℓєкℓєяıм ѕαηα ємαηєт нαуıяℓı ѕαgℓıкℓı кυ¢αgıмα αℓмαуı ηαѕıρ єт)

Gül.......................132          :binkybaby: :love9: :nazar:                               

eliiif......................137_erkek  :binkybaby: :love9: :nazar:                         

Rabis....................141_erkek  :binkybaby: :love9: :nazar:             

yeşilzeytin.............171           :binkybaby: :love9: :nazar:

ece su..................183       :binkybaby: :love9: :nazar: (allah'ım sana emanetiz, bizi koru yarabbi)                         

sarıpapatyam.........186           :binkybaby: :love9: :nazar:                       

ceylin eslem .........188           :binkybaby: :love9: :nazar: 

ipek_lab...............191            :binkybaby: :love9: :nazar:

gültanesi..............224            :binkybaby: :love9: :nazar:

:amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:                                                                               
      Rabbim bekleyen tüm anne adaylarına sabır versin,
doğumu yaklaşan anne adaylarınıda sağlıkla bir avazda kurtarsın inşallah

:amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:

ilk şafak listesine giriş günüm daha dün gibi 2.5 ay kaldı bence zaman çabuk geçiyor

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

üstteki listede 5-6 kişinin dışında herkes doğum yaptı maşallah darısı başımıza inşallah

elif nisa

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 01 Şubat , 2011, 18:21:03
üstteki listede 5-6 kişinin dışında herkes doğum yaptı maşallah darısı başımıza inşallah

o 5-6 kişiden biri de benim canım.evet listenin nerelerindeydik  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: şimdi 35 günüm kaldı.böyle bakınca zaman çabuk gçmiş gibi gözüküyo ama şimdilerde (ağırlaştıkça) geçmiyo sanki.allah (cc) hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucaklamayı nasip etsin inş. :amin: :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

inş. ikiniz de iyisinizdir canım.çok sevindim senin adına, sonunda kavuşuyorsun oğluna.
hayırlısıyla oğlunla birlikte bekliyoruz seni aramıza

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

NAZAR DUASI       

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

:nazar: :nazar: :nazar:         

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...       ALLAH 'A EMANET OLUN           

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN     

Chilek..............................0_erkek    :love9:  bekliyoruz sizi canım

birgül..............................12_kız :love9:     

yeşilzeytin......................24_ kız :love9:                         

pelda..............................28_kız :love9:                       

ece su............................35_kız (allah'ım sana emanetiz, bizi koru yarabbi)   :love9:   

Aysecik...........................36_kız  :love9:               

sarıpapatyam................39_kız  :love9:                                       

ceylin eslem .................39_erkek  :love9:                 

ipek_lab........................42_erkek   :love9:               

medine.........................44_kız     :love9:               

gültanesi.......................76_erkek  :love9:                   

elif nisa.........................100_kız   :love9:   

shekersheyler...............112_erkek  :love9:     

Duygu Masal................115_kız :love9:   

cigdems.......................125_kız :love9:                           

Aybuke_74..................129_ kız   :love9:                   

melek_çağlar...............134_   :love9:                         

Gülfer...........................221_  :love9: :binkybaby:

Rabbim bekleyen tüm anne adaylarına sabır versin,       
                         doğumu yaklaşan anne adaylarınıda sağlıkla bir avazda kurtarsın inşallah   :amin: :amin: :amin:     

**YeŞiLzEytİN**

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 02 Şubat , 2011, 00:08:43

inş. ikiniz de iyisinizdir canım.çok sevindim senin adına, sonunda kavuşuyorsun oğluna.
hayırlısıyla oğlunla birlikte bekliyoruz seni aramıza
ALLAH YARDIMCIN OLSUN CNM ......
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

**YeŞiLzEytİN**

2. SIRAYA GELDİM İNANAMIYORUM  :hello2: :hieyt:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 02 Şubat , 2011, 02:01:15
2. SIRAYA GELDİM İNANAMIYORUM  :hello2: :hieyt:

son durum nedir canım.doktora gittin mi,bebeğin dönmüş mü?
evet 2. sıradasın.siz doğurun ki hayırlısıyla sıra bize gelsin
bütün hamileler bi avazda doğurur inş. :amin: :amin: :amin: