29 Nisan , 2024, 15:19:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

amin cnmm inş bazde sorunsz bi şklde kavuşrz yawrularımıza :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

CeRoXiMo

Şafakcılar Allah kolaylık versin .. Sağlıkla bebeklerinize kavuşun inşallah.
Ben cumartesi sabahı 10 da aldım kucağıma bebişimi. Kara kuru birşey çıktı bir çirkin ki sormayın:)
Öpüyorum hepinizi.

ESİNCİK

canım gözün aydın, bebişinin resmiyse hiç de anlattığın gibi değil maşallah. Annesi kıskanma güzel kızımızı. Güle güle sağlıkla büyüsün minik yavrun.

cunfer_u

cerencim allah sağlık sıhhat versn. maşallahınız var kız... laf söyleme miniğe.. çok şeker bi kızmış... allahım nazarlardan korusun...  :nazar: :nazar:

esra26

maşallah hadi gözün aydın cerencim... çirkin mi çirkin şey yesin onu teyzeleri  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

cerencim çok sevindim kurtulmaana kızında çok tatlı yiyesim geldi görünce
Allah sağlık versin bundan sonra sı kolay inşallah
canım arkadaşlarım gün sayanlara allahım sabır versin bende sayıyorum doğuma daha çok ama bulantılar bitsin diye şafak 224
inşallah şafak 190larda bitmiş olur

KybeLe

kızlar kuzenimden aldıgım habere göre zamansız da dün sezeryan ile eylül kızımızı dünyaya getirmiş :)
Oğluşuuumm :)

°o.O євяυ O.o°

öle mi ayy ii ii yavaş yavaş doğuruo herkes bu arada sen nerelerdesn bakim :caca:

°o.O євяυ O.o°

07 Eylül , 2010, 14:50:17 #11933 Son düzenlenme: 07 Eylül , 2010, 14:52:03 ''--__ebru__--''

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

:amin:   MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...  :amin:  ALLAH 'A EMANET OLUN   :amin:

:love7: DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN :love7:

zynp.....................3_kız      :binkybaby:  :love9: :nazar: (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

mavigece...............4          :binkybaby: :love9: :nazar:                                

sabina...................4_erkek  :binkybaby:  :love9: :nazar: (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

klmasm..................22_kız      :binkybaby: :love9: :nazar:                    

Serap27.................26_kız      :binkybaby: :love9: :nazar:                        

Sebahat.................27_erkek  :binkybaby:  :love9: :nazar: (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)    

kybele...................38_erkek  :binkybaby:  :love9: :nazar: (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................42_kız    :binkybaby: :love9: :nazar:                        

hüseb....................50_kız    :binkybaby:  :love9: :nazar: (Allahım prensesimiz sana emanet seni seviyoruz bebeğimm )

sugarwoman...........54_erkek  :binkybaby:  :love9: :nazar: (canım oğlum Berkan'ım , annesi sabırsızla bekliyor)

havuç...................61_kız     :binkybaby:  :love9: :nazar: ( Rabbim kızım sana emanet )    

esincik..................65_erkek   :binkybaby:  :love9: :nazar:

gülşahcr................73_kız     :binkybaby: :love9: :nazar:                  

cemre81................73          :binkybaby: :love9: :nazar:                      

çiğdem..................74_kız     :binkybaby: :love9: :nazar:                      

Mavera..................75_erkek  :binkybaby:  :love9: :nazar: (İsmail Eren minik oğlum hayırlarla gel İnşAllah)

yağmur8183............78        :binkybaby: :love9: :nazar:                        

tuğba....................84          :binkybaby: :love9: :nazar:              

eda_m.................97_erkek :binkybaby:  :love9: :nazar: (dört gözle seni bekliyoruz meleğim rabbime emanet ol)

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑ .........98         :binkybaby: :love9: :nazar:  

böcüğüm...........................99_erkek    :binkybaby: :love9: :nazar:        

♥♥ вüşяα♥♥peri masaLı...........107_kız    :binkybaby:  :love9: :nazar: (can dediğim..beni hiç bırakmaa olur mu?)

elif84.................107_erkek    :binkybaby: :love9: :nazar:                

cunfer_u............108_erkek   :binkybaby: :love9: :nazar: (sağlıkla kucağımıza alacağımız günü bekliyoruz. rabbime emanetsin meleğim)

ayşenur.............110_erkek    :binkybaby: :love9: :nazar:                  

balböceği............121_erkek    :binkybaby:  :love9: :nazar: (Minik Kuzum Rabbime Emanet ol )

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ....121_erkek-kız  :binkybaby:  :love9: :nazar: (αℓℓαнıм мєℓєкℓєяıм ѕαηα ємαηєт нαуıяℓı ѕαgℓıкℓı кυ¢αgıмα αℓмαуı ηαѕıρ єт)

Gül.......................132          :binkybaby: :love9: :nazar:                              

eliiif......................137_erkek  :binkybaby: :love9: :nazar:                          

Rabis....................141_erkek  :binkybaby: :love9: :nazar:            

yeşilzeytin.............171           :binkybaby: :love9: :nazar:

ece su..................183       :binkybaby: :love9: :nazar: (allah'ım sana emanetiz, bizi koru yarabbi)                          

sarıpapatyam.........186           :binkybaby: :love9: :nazar:                      

ceylin eslem .........188           :binkybaby: :love9: :nazar:  

ipek_lab...............191            :binkybaby: :love9: :nazar:

gültanesi..............224            :binkybaby: :love9: :nazar:

:amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:                                                                              
     Rabbim bekleyen tüm anne adaylarına sabır versin,
doğumu yaklaşan anne adaylarınıda sağlıkla bir avazda kurtarsın inşallah

:amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:

sgenc

benimde 37 günüm kaldı çok heyecanlıyım

KybeLe

buralardayım ebuşumm da pek gelemiyorum temizlik hazırlıklar vs derken :)
bu arada 3lü rakamlara düştüm:D

sugarwoman

hayırlısı inş................

°o.O євяυ O.o°

valla az kaldı yaa bzde bayramdan snra başlıcaz normal düşünüosun dmi doğumunu bide oğluşun kaçncı haftada aşaa dönmüştü kafası

KybeLe

32.haftada gittigimizde kafası aşağıya dönmüştü canım.
ben normal istiyorum öyle düşünüyorum ama bakalım ne gösterecek zaman :) insallah normal olur. eger normal olursa sancı felan gelmedigi sürece beklicez 37gün daha sezeryan olursa daha erken alıyorlar herhalde 38.haftada felan.

°o.O євяυ O.o°

hmm evet cnm ben en son 30. haftada gttm dönmemşti bu ay dönmüştr ama inş yani :amin: bnde normal istiorum  en iisi :amin: neler yaptn btn hazrıklar tamammı