18 Nisan , 2024, 22:10:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 08 Mayıs , 2010, 17:51:34
Alıntı yapılan: gozde0034 - 08 Mayıs , 2010, 17:47:36
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 08 Mayıs , 2010, 17:20:50
ayy  kizlar agzinizdan bal damliyor bende cikmayi cok istiyorum artik safaklar listesinden   :occasion5: :occasion14: :occasion14:

yarın gibi cıkarsın bakarsın dunyanın en guzel anneler gunu hedıyesını kucagına almıs olursun hayırlısıylaaaa..allah kolaylık versın tatlım bitti artık bittiii...
dun bende kontroldeyken nst ye baglandım her gıttıgımde gırıyorum artık yanıma suları gelen bir kadın geldi onunda ilk bebegıymıs 38.haftada bebegıde tersmıs gece gelmıs suyu ertesı gunu kontrolu var dıye gelmemıs geceleyın gunduz geldıgınde kontroldede suyu gelmıs acillll sezeryana alacaklardı.kadını gordum bana dırekt fenalık geldı hemsıreler dıyorumkı cıkarın benı burdan bu kadından once ben dogurucam :D kulagımda oglanın kalbınde bi hızlandı ki ben panik yapınca :)
hadi bakalım bir avazdaaaaaaa... :love7:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn cnm insallah ya bende cok istiyorum yarin kizima kavusmayi cok  özledim artik bebisimi öpüp koklamak istiyorum hayirlisynan ...

suyun gelinbce hemen hastaneye giotmek gerekirmis niye beklemis akillim cok tehlkikeliymis dokotrum öyle dedi ...

rabbim herkesi bebislerine kavustursun insallah en kisa zamanda hayirlisynan  :amin: :amin: :amin:

dualarinizi eksik etmeyin canlarim  :opucuk: :opucuk:

dualarımız senınle hayatımmmmmm...
banada dun doktor ılk hamılelıgını yasayan bır kadının suları geldıkten 12 saat sonra sancıları baslarmıs dogum hemen harekete gecmezmiş.kadına dun sordum ztn bende nasıldı suyun dıye şakır şakır aktı mı dedım yok dedı pıjamamı ıslattı o kdr şelale gibi degıldı dedı..aman sende suyun gelınce panık yapma rahat ol.. :) senden daha cok heyecanlandım yaa sankı yrn dogurcak olan benımmm bak allah soletıyor yarın dıye :))))  :love7: :love3:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ay tatlim insallah   :muzz: :muzz:

Lă_Tăhzen!

çok az kaldı 2 hafta kadar koca 8 ay gecti su son gunler gecmiyor yaaa biranönce dogurmak kızımı kucagıma almak istiyorum artik dua etmeye basladim dogursam artık diye her sabah uyandigimda doguma gitsem diye bekliyorum insallah sag salim butun bu safakcilar bebişlerni alırlar kucagına  :amin: :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: aselsare - 08 Mayıs , 2010, 18:27:31
çok az kaldı 2 hafta kadar koca 8 ay gecti su son gunler gecmiyor yaaa biranönce dogurmak kızımı kucagıma almak istiyorum artik dua etmeye basladim dogursam artık diye her sabah uyandigimda doguma gitsem diye bekliyorum insallah sag salim butun bu safakcilar bebişlerni alırlar kucagına  :amin: :amin: :amin: :amin:

ZAMAN GERÇEKTEN DURDU SANKİ GEÇMEK BİLMİYOR NAPSAM NE ETSEM ZAMAN ÖLDÜREMİYORUM AHŞAP BOYAMAYA BAŞLICAM ŞİMDİ.ÇALIŞAN İNSAN OLUNCA NORMALDE BİR DE DAHA DA ZOR AMA DEĞERRRRRR :) :tongue3: AMİNN CANIM BENİM İNŞALLAH SAĞ SALİM BİR AVAZDA YA DA NARKOZDA :)  :opucuk:

°♥° b@ş@k°♥°

evet arkadaşlar doğum yaptım. allah geride kalanları kurtarsın. benim çok zor oldu doğumu. çarşamba günü 5 gibi suyum boşaldı. hastaneye gittim sancı sıfır. suni sancı verdiler en şiddetli olanından. sancıki öle böle değil.. tam saat 11'e kadar tüm doktorlar başımda ıkın babam ıkınnnnn... kabus gibiydi.. sonra doktorun biri bu olmayacak böle dedi bebek riske giriyo.. sezeryana alalım dedi. haznem darmış bebek kafasını uzatıyo ama çıkamıyoo.. dudaklarım morarmış halim sıfır.. 11 de girdim sezeryana 11.30 da doğmuş melek... bi oğlumuz olduu. 3700 doğdu. boyu 55 cm.  :nazar: kucağıma aldığımda sanki o yedi saatt sancı çeken ben değilimm... ben zor doğurdum allah size bi çırpıda doğurmayı nasip etsin arkadaşlar. zor ama sonrası süper...  :nazar:

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

Balböceği

basakcim hem gozun aydin olsun hemde gecmis olsun cnm insan dan insan  :'(

doguruyor kolay degil ama keske bastan sezeryan olsaymisin gerci bundada vardir hayir demisler

rabbim tamamina erdirsin insallah  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

βαlκιz

allah analı babalı büyütsün
:nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: °♥° b@ş@k°♥° - 08 Mayıs , 2010, 19:24:59
evet arkadaşlar doğum yaptım. allah geride kalanları kurtarsın. benim çok zor oldu doğumu. çarşamba günü 5 gibi suyum boşaldı. hastaneye gittim sancı sıfır. suni sancı verdiler en şiddetli olanından. sancıki öle böle değil.. tam saat 11'e kadar tüm doktorlar başımda ıkın babam ıkınnnnn... kabus gibiydi.. sonra doktorun biri bu olmayacak böle dedi bebek riske giriyo.. sezeryana alalım dedi. haznem darmış bebek kafasını uzatıyo ama çıkamıyoo.. dudaklarım morarmış halim sıfır.. 11 de girdim sezeryana 11.30 da doğmuş melek... bi oğlumuz olduu. 3700 doğdu. boyu 55 cm.  :nazar: kucağıma aldığımda sanki o yedi saatt sancı çeken ben değilimm... ben zor doğurdum allah size bi çırpıda doğurmayı nasip etsin arkadaşlar. zor ama sonrası süper...  :nazar:

:nazar:  :nazar:  :nazar:

GÖZÜNAYDIN CANIM SAĞ SALİM ALMIŞSIN BEBEGINI KUCAGINA MAŞALLAHH ONA :) HADİ BAKALIM BEBEGININ TADINI ÇIKAR MİS GİBİ KOKUSUNU İÇİNE DOYA DOYA ÇEK :) ÖPÜYORUM...  :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gözün aydin olsun basakcim allahim anali babali büyütsün insallah darisi tüm evlat istiyenlere... :amin: :amin:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°o.O євяυ O.o°

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

deryatilgan..........................0_erkek

selmay................................o_kiz     canım hayırlı haberlerini bekliyoruz            (Esila Dila canim kizimmm seni bekliyoruz)   

Sivaslım...............................3_kız                (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................4_kız                               

yasemelis............................9_erkek

aselsare...............................11_kız 

melek_..................................16_                                         

bahar..................................22_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤ 

melis26..............................21     

gözde0034......................... 29_erkek             

cumba..................................30_erkek                                       

betüş...............................31_erkek                                   

iremcemre (gules) ...............43 erkek               

yasmin35..............................42_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................45_ erkek     

elifyus................................46_kız                                                                                                                                       

VADİ..................................49_kız *eşimin 6 ( Canım MELİS im )

Gülbakışlım........................52_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................53_erkek                                       

pınar.....................................72_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................76_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................84_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................87_erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................95_erkekim         

arzuhatem.................................94_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................106       

saide_melek...........................108_erkek

zamansiz...................................115_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................115_kız

gülfer ................................123_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................125 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................131_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................147 

Sebahat................................148_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................158                 (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................164         

hüseb....................................172               (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim) 

havuç...................................182               (seni çok seviyorum bebeğim)

shabby.................................237

balböceği..............................242               

herkese hayırlı doğumlar nasip etsin Rabbim bir avazda çatır çatır doğuralım inşallaaahhh     :amin: :nazar:

can yine cannnn

gözün aydın başakcım rabbim analı babalı büyütsün inşallah :amin: :amin:
can dediklerim....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

°o.O євяυ O.o°

sivaslım hiçç sancı falan yokmu dr ne dio ne zmn gelcek bebişimiz :)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 09 Mayıs , 2010, 13:59:37
sivaslım hiçç sancı falan yokmu dr ne dio ne zmn gelcek bebişimiz :)

ara sira sancim oluyor ama devami gelmiyor niyese  :k06:  doktor ne desin cnm ne zaman gelecegine dair bisey diyemez ki allah bilir artik bizim nazli ne zaman gelirse bugün gelir diye ümit ediyordum ama yok anamm bizimkinin yeri cok rahat 3+1 kombili yerinden memnun  :k06: :k06: