Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

kızlar selcan dan ne haber  :dontknow:

zelis

SAFAKLARI GUNCELLEYEN ARKADASLARIN ELLERINE SAGLIK , ELLERINIZ DERT GORMESIN KIZLAR  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ırmak184

NAZAR DUASI

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...

ALLAH 'A EMANET OLUN

ANNELERİDE, MELEKLERİ DE...   

selcan....................... hALA BEKLİYOR   :suclu: :suclu: :suclu:     

ayeda nın annesi.............burcum34............................6 :nazar:    liste başınız hayırlı olsun kızlar   

destina................................8 :nazar:                                                                         

ilknur..................................12_erkek   :nazar:            (Allah'a emanet ol güzel yavrum,canım oğlum_İSMAİL POYRAZ_)             

SUNGA................................12_kiz    :nazar:                   ANNESİNİN BİTANESİ SAHRAM   

emine.................................17_kız  :nazar:         

KUZEY................................17_erkek   :nazar:                                             

zeliş......................................32 :nazar:                                         

elif eflal................................41_erkek  :nazar:   

ırmak...................................48_kız  :nazar:              CANIM KIZIM BENİM 

duygu..................................75_  :nazar:                       

ayse...................................76_erkek   :nazar:                (Allah'a emanet ol oğluşum..._EYMEN ÇAĞAN_ )         

fenci10................................79 :nazar:   

mavibalon.............................84_erkek  :nazar:                                                                 

Başak.................................96_erkek  :nazar:                 (annesinin ve babasının minik bıcırığı._YALÇIN BORAN_ )   

Karamel.....................................104_erkek   :nazar:        нσş gєℓ∂ıη ¢αηıмıη ¢αηı σgℓυм EGE BATU αℓℓαgıм ѕєηι вαηα вαgışℓαѕıη)     

burcu310.............................107_kız  :nazar:                                     

deryatilgan..........................111_erkek   :nazar:             

Sivaslım...............................118_kız  :nazar:                                 (Allah'ım minik mercimeğimi koru) 

yasemelis............................123_erkek   :nazar:       

betüş..................................145_erkek    :nazar:

bahar..................................156 :nazar:                        (Rabbim miniklerim sana emanet)   

iremcemre (gules) ...............157_ erkek   :nazar:

betulyagmur .......................159 :nazar:   

yasmin35.............................161_ erkek  :nazar:          (rabbım yavrumu korusun)         

VADİ..................................166_kız  :nazar:                                 

elifyus................................168 :nazar:                                                                         

pınar.....................................188 :nazar:                           (meleğim rabbime emanet)           

nermin.................................201 :nazar:       

emoşınn...............................220 :nazar:                             

αℓℓαнα ємαηєт σℓυη güzєℓ αηηєℓєя νє вєвιşℓєяι       

αℓℓαнıм тüм αηηєℓєяιмιzι кσяυѕυη       

[/quote]

AککORTįє

şafaklar için sağol canım  :opucuk:

sunga25 ((( Serpil )))

şafaklar icin tsklerrr  :flowers: 2 gun sonraa teklı rakamlardayımmm  :hieyt: :hieyt:

мiŁenα.

merhaba hanımlar geldım ben :(

safaklar ıcın mersı ırmak.. :-*

ya hiçte iç açıcı değildi...dr içeri girer girmez ilk tepkisi ayşe hayrola doguruyormusun agrın falan mı var oldu karnım cok dık mıs... :'( neyse renklıye gırdım ...oglumu gordum ama yıne ent degıldı cunku kordon cok yakı  ogluma hep goruntuyu engellıyor ve uzun kordonomuz varmıs :laughing7: oglum ıyı ama ters yanı benım normal doğum hayallerim suya düştü...belki düzelir dedi...karnım onun için çok dikmiş..dinlencem bol bol oğlumun kordonu uzun ya bogazına falan dolanmısmı dıye baktı yok dedı...oglum kendını tam anlmıyla bır gostermedı bır gulusunu yakaldım hem yıne cd ye cektık hemde resım verdı renklı..guluyor ojkadar attlı kı hemen cerceveldım komıdının ustune koydum..

oglum 1360 gr..ırıbebek olmıcak dedı....kılollu dogsa bıel ole ırı olmaz ufak tefek olur dedı... :nazar: :nazar: hereeyı ıyı oglumun ters olması dısında..ya bılen varmı doguma kadar duzelırmı ??? ???

sanırsam erken dogcak eger 37 haftaya kadar duzelmezse erken dogururum olede bolede sezeryan zaten...daha beklemem.:..dogum 700 sezeryan ...600 normal dogum...odalar cok guzell ..dıguma dr ve ebe gırcek baskakımse olmıcak...

basur ıcın ılac aldım ..kabızlık cıınde ıkınmak ıyı deılmıs zorlamıcakmısım :k06: :k06: gogus kafesı ve kuyruk sokumu agrım cıınde ılac verdı..kan ılacı verdı...anlıcagınız bugun herseyı konustuk sayılır..2hafta sonra gıtcem tekrar ::) ::)

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

sevindim oğluşunu görmene canım ama eskiler hep şey diyo son 1 hafta kala çocuk kanala giriyo diyolar belki seninde girer canım sağlıklı sıhatli olunda geri boş canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

in canım cok ıstıyordum normal :'(

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

15 Ocak , 2010, 15:25:18 #7898 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2010, 17:48:49 iLkNuRR
ayşecim hiç açıcı değil demişsinde ben canını sıkacak birşey göremedim yazdıkalrında

çok şükür bebeğin ve senin sağlığında bi problem yok. bazı bebekler dönmeyebilir bu da çok normal olağan bi durum. sağlığı yerinde olsun dilememiz gereken tek durum bu. olsunda sezeryan olsun, herkes normal doğum yapmıyor. senin ve bebeğin için hayırlısı neyse o olsun. daha erken ayrıca dönebilir de . allah sağlık versin

ULUDAĞ

BİZİM 80 GÜNÜMÜZ KALDI BAKALIM DURUYU SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ ALLAH SAĞ SAĞLİM NASİP ETSİN

DER!N

Canım benim her şey yolunda maşallah  :nazar:

Dönmesi için epey vakti var, daha şimdiden kesinleştirme kafanda bekleyelim bakalım hayırlısını dileyerek.

Rabbim sağlıkla hayırla kavuştursun birbirinize doğum şeklinin hiç önemi yok.  ;)

Demet_dk

benim bi arkadasımın 8.aydan sonra döndü ve normal doğum yaptı
zaten bi doğum hikayesi anlatıyo ağrısız acısız çok rahat geçirmiş
ya benim kontrollerimde bana hiç cd sini vermedi doktorum öyle bi uygulama yoktu özeniyrum şimdi okuyunca valla

ırmak184

rica ederim kızlar...
aysecim banada doktor bebek yan duruyor doguma yakında böyle olursa sezeryan olursun demişti kaldıki bunları düşünmek için daha erken,sezeryan olsun normal olsun ne fark eder önemli olan saglıklı olması,bir şekilde meleklerimizi kucagımıza alalımda ne olursa olsun  :laughing7:  :laughing7:

cumbba

bence de ayşecim önemli olan sağlıklı olması hem önünde daha bayaaa zaman var, dur bakalım. Hem olmasa da kızların dediği önemli olan mutlu son :love7: :love7: :love9: :amin:

sunga25 ((( Serpil )))

AYSECIM DIGER ARKADASLARINDA DEDIGI GIBI SAGLIKLI OLSUNDA VARSIN SEZERYAN OLSUN HIC ÖNEMLI DEGIL AMA SÖLEDE BISEY VARKI BENIMDE BEBİŞİM TERSTI 37.HAFTASINA KADAR SON KONTROLUMDE DÖNMUS VE DOGUM POZISYONU ALMISTI KUŞUMM O YUSDEN HİCC MERAKLANMA HERAN DÖNEBILIRR...