28 Nisan , 2024, 23:49:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Afedersiniz kızlar ya düşüncesizlik ettim, doğurmadım bu arada dip not geçiim.

Sabah malum pazar günü diye keyif yapalım dedik, maalesef yarın gelecek olan misafirim ( kayınvalidem ve eşi) biz uyanmadan geldiler :)

Kahvaltıdır odur budur, yemek yapmadır derken popomu yeni koydum kanepeye ve yazıyorum şuan.

Ecişim iyi kıpraşıyor şuan, kızmış bana tüm gün ayakta durdum diye tepikliyor  :k06:

< ESLAL >

habersiz bırakma anacım bizi hepimizin aklı sende gülfer doğurdumu die giriyoruz artık  :k06: :k06:

bu arada çok yormasana canım kendini yaa bunlar son anların bırak yapma aç kalcak değilsiniz yapıcak halim yok de yapmıyosa kahvaltılık koysun utanmadan masaya  :caca: :caca: hem sana hem ecrinime yazık  :sad1:

valla bizde şimdi yemekten kalktık kayınvaldem mutfakta kahve yapıyor  :opucuk: tabi insanın düzeni bozuluyor herşey birbirine girmiş durumda şekeri bile bulamıyorum mutfakta ama olcak okadar  :-\ yemek yapmak zorunda değilim ya gerisi önemli değil  :k06: hem azcık ayakta kalim karnımdaki ağrılar artıyo  :honk:

kübüş

gülfer hayırlısıyla doğur inşallah.bencede kendini fazla yorma canım. :opucuk:
seni çok seviyorum

мiŁenα.

aman gulfer habersız bırakma canım....

suan gozler senın ustunde herkez merakta ;D[/email]

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Ayaktayken farketmiyorum ama yorulmuşum hakikaten.  :y25:

Yarın hastaneye gidicem belki doğum olur falan diye ne var ne yok yıkadım çamaşır işleri işte.

Bir de vize haftam ne halt edicem bilmiyorum 3 sınava girdim bugün, kaldı 3 tane sınav.

Dua edin bana halledeyim hepsini inş.

Yarınki durum ne olur ne biter şimdiden kestiremiyorum aklınızda olsun, sabah 9 gibi hastanede oluciim nst, muayene duruma göre doğum  :k06:

Yüksek ihtimal Burçak ile size haber yollarım eğer doğum olayı olursa.  ;)

Allah'a emanet olun. Yavrularınıza ve kendinize iyi bakın ve dikkat edin.

Çok çok öpüldünüz.

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

мiŁenα.

07 Aralık , 2009, 09:26:41 #7175 Son düzenlenme: 07 Aralık , 2009, 09:29:35 ☆..ŞeKeRiiM..☆
NAZAR DUASI

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...

ALLAH 'A EMANET OLUN

ANNELERİDE, MELEKLERİ DE...                                                                                                                                                                    

derin...............................  -4  _kız :love9: (Gel artık yavrukuşum)( içimin gülen yüzü miniğim Ecrin Selen  )    :love9:                

sulugöz............................13_kız  :love9:                  

ezoo...............................19_kızmm 7 :love9:   (mis kokulu prensesim Allah'a emanet ol NİSA HİLAL )  :love9:      

nesali...............................25_kız  :love9:                

nazlım...............................29 :love9:                      

GÜL...................................29_erkek  :love9:    (нσş gєℓ∂ıη ¢αηıмıη ¢αηı σgℓυм '' EGE BATU ''αℓℓαgıм ѕєηι вαηα  вαgışℓαѕıη)  :love9:                                                                                                                                  

selcan ..............................30_erkek   :love9:             (canımmm oğluşummm)  :love9:                    

sultan07............................30  :love9:                      

simay................................31  :love9:                                                                                                            

ferda.................................34_kız  :love9:        (_MELİS NİSA_)   :love9:      

Çikolatam............................38_erkek    :love9:                                                                                          

ayeda nın annesi..................45 :love9:                                                                

destina.................................47 :love9:                                                          

ilknur..................................51_erkek   :love9: (Allah'a emanet ol güzel yavrum,canım oğlum_İSMAİL POYRAZ)  :love9:    

SUNGA................................51_kiz  :love9: ANNESİNİN BİTANESİ SAHRAM( İÇİMİN GÜLEN YÜZÜ )  :love9:                                                        

mine.................................54_kız    :love9:                                                                                                                          

KUZEY................................57_erkek  :love9:                          

burcum34.............................62  :love9:                                                                  

zeliş......................................71 :love9:                      

elif eflal................................80_erkek  :love9:                                                                                                          

ırmak...................................87_kız   :love9:                

ayse...................................119_erkek  :love9:    (Allah'a emanet ol oğluşum..._EYMEN ÇAĞAN_  )   :love9:            

mavibalon.............................123_erkek  :love9:                                              

Başak..................................135_erkek    :love9:        (annesinin ve babasının minik bıcırığı.)  :love9:                        

burcu310.............................145_kız     :love9:              

deryatilgan..........................149_erkek  :love9:                                  

Sivaslım...............................156_kız     :love9:           (Allah'ım minik mercimeğimi koru)     :love9:            

yasemelis............................161  :love9:                                                                                                              

bahar..................................194 :love9:         (Rabbim miniklerim sana emanet)   :love9:

VADİ..................................204  :love9:                

elifyus..................................206  :love9:                                                            

pınar.....................................226  :love9:           (hoşgelmiş annesinin meleği) (meleğim rabbime emanet)    :love9:

αℓℓαнα ємαηєт σℓυη güzєℓ αηηєℓєяιмινє вєвιşℓєяι      :flowers:

мiŁenα.

gülfercim hayırlı haberlerle dön inşşş :amin: :amin: :amin:

şuan muhtemelen nst desindir.....inş ecrin hanım gelmeye ikna olmulştur :amin:

sunga25 ((( Serpil )))

AYŞECİM SAFAKLAR İCİN SAGOL TATLIMMM  :flowers:

GÜLFERCİMMM MERAKLA BEKLIYORUZZ VALLA ECRİNİMİZİ ALLAH YRD OLSUN CANIM  :love9:

мiŁenα.

rıca ederım serpılcım :opucuk:

buarada selcan senı sordu selamı var canım sana  :opucuk:

sunga25 ((( Serpil )))

A.S AYSECİMM NE YAPIYOMUS NASILMIS?
BİZ BİR TÜRLÜ KARSILASAMADIK  :'(

мiŁenα.

ıyımıs...ya soledı sole sole de dıyede vallahı unuttum bak neyse ben karsılasırsam ssorarım tekraar yada ararım selcanı..

kusura bakma ıyıce unutkan  oldum :crybaby2:

< ESLAL >

ayşecim çok sağol canım çok hoş olmuş şafaklar  :opucuk:

uff bende çok merak ediyorum gülferi inş. hayırlısı ile olur minik kuzusu   :amin: :amin:

мiŁenα.

anamm ne sahane olur ozman ;D

yaa bende unutkanlık ve bacak agrıları basladı kızlar :icon_pale:

< ESLAL >

unutkanlık bendede var hemde çok  :BangHead:

geçen akşam şu gömleği ütüleyeyim unutmadan dedim ve o an neyi unutmuycamı unuttum döndüm eşime ben şimdi neyi yapim unutmadan demiştim diye

sordum noldu dedi neyi unutmuycamı unuttum dedim  :BangHead: :BangHead: durdu durdu güldü bana

ağrılar desen afedersin şeyim bile ağrıyo artık özellikle geceleri çok ağrım oluyo uyurken bile biyerlerimin ağrıdığını hissediyorum 

мiŁenα.

benımde bacamda agrı oldu artık hep ytmak sıtıyorum daha sımdıden boleysem ben fıl olucam ozman harbıden :icon_pale: