Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

28 Ekim , 2009, 02:24:37 #6435 Son düzenlenme: 28 Ekim , 2009, 16:40:29 ezoo
NAZAR DUASI

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...

ALLAH 'A EMANET OLUN

ANNELERİDE, MELEKLERİ DE...                                                                                                                                                                  

derin...............................36_kız  (canım ilk sıradasın hayırlı olsun :muzz: geliyorum arkandan :hieyt:( içimin gülen yüzü miniğim_Ecrin Selen_  )   :love9: :love7:            

adess.............................39_kız :love9: :love7:                                 (canım bebeğim benim )  

sulugöz.............................53_kız      :love9: :love7:                                                                                      

ezoo................................59_kız   :love9: :love7:                                (mis kokulu prensesim Allah'a emanet ol )                

nesali...............................65_kız   :love9:   :love7:                                                                              

nazlım...............................69      :love9: :love7:                                                                            

selcan ..............................70    :love9: :love7:                                         (canımmm oğluşummm)                  

sultan07............................70   :love9: :love7:                                                                                      

simay.................................71        :love9: :love7:                            

Çikolatam............................78 _erkek      :love9: :love7:                              

kuzey.................................83_erkek     :love9: :love7:                                                  

ayeda nın annesi..................85    :love9: :love7:                                                                                                                      

ilknur..................................91_erkek    :love9: :love7:                   (Allah'a emanet ol güzel yavrum,canım oğlum )            

SUNGA................................91_kiz      :love9: :love7:                                                                

mine.................................95-kız   :love9: :love7:                                                                

zeliş......................................111     :love9: :love7:                                                                        

elif eflal................................119_erkek      :love9: :love7:                                                  

ırmak.......................................127_kız      :love9: :love7:                                                                

ayse...................................159_erkek    :love9: :love7:                      (minik melegim hayırlısıyla gel bana )            

Başak..................................179    :love9: :love7:                             (annesinin ve babasının minik bıcırığı.)                      

burcu310.............................185_kız        :love9: :love7:                                                                        

deryatilgan..........................189     :love9: :love7:                                                                                

Sivaslım...............................196         :love9: :love7:                             (Allah'ım minik mercimeğimi koru)              

yasemelis............................201       :love9: :love7:                                

bahar..................................234      :love9: :love7:                             (Rabbim miniklerim sana emanet)

VADİ..................................243   :love9: :love7:         HOŞGELMİŞSİN ANNESİNİN MELEĞİ    

HAYIRLI ŞAFAKLAR GÜZEL ANNELER  
   :flowers: :flowers:  

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KUZEY

28 Ekim , 2009, 09:13:14 #6436 Son düzenlenme: 28 Ekim , 2009, 09:21:38 KUZEY
şafaklar için sağol canım :flowers: sanırım ben normal doğuma doğru ilerlicem herkes bu konuda bastırıyor :icon_pale:
KUZEY 97    :tongue3:

DER!N

Teşekkür ederim tatlımcım   :flowers: :flowers: :-[ ama ama benim şafağım 36 olmalı  :-[

Rabbim her birimize nasip etsin, yavrularımızı sağ salim ve sağlıklıca kucağımıza alalım inş.  :amin: :amin:

DİLVİN

şafaklar için sağol canımm  :opucuk:

bugün karaman olmuşuz

adana olmayı sabırsızlıkla bekliyorum  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

sağol safakalr ıcın canımcım :opucuk: :opucuk:

kızlar safak 159 zaman ne cabuk gecıyor :muzz: :muzz:

caganımın annesıne gelmesıne az kaldı...

cuma 10 da 4 boyutluda pıpısını gorcem oglumun :nazar:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

Alıntı yapılan: Derinn - 28 Ekim , 2009, 09:13:48
Teşekkür ederim tatlımcım   :flowers: :flowers: :-[ ama ama benim şafağım 36 olmalı  :-[

Rabbim her birimize nasip etsin, yavrularımızı sağ salim ve sağlıklıca kucağımıza alalım inş.  :amin: :amin:

:amin: canım

°♥° b@ş@k°♥°

cumartesi08:30'Da cinsiyetini öğreneceğim ama hepinizin gözüne sokacak pankart açmayacam arkadaşlar..

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

28 Ekim , 2009, 09:40:38 #6442 Son düzenlenme: 28 Ekim , 2009, 11:18:13 ♥..ŞeKeRiiM..♥
neden solemıcen... ;D

sımdıye kadar pankart asan olmadı  :ehi: :ehi: :ehi:

KUZEY

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 28 Ekim , 2009, 09:21:46
sağol safakalr ıcın canımcım :opucuk: :opucuk:

kızlar safak 159 zaman ne cabuk gecıyor :muzz: :muzz:

caganımın annesıne gelmesıne az kaldı...

cuma 10 da 4 boyutluda pıpısını gorcem oglumun :nazar:

:cildir: :cildir:

мiŁenα.

neden cıldırdın serpılım :opucuk: :opucuk: :ehi: :ehi:

DER!N

Alıntı yapılan: ezoo - 28 Ekim , 2009, 02:24:37
NAZAR DUASI

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...

ALLAH 'A EMANET OLUN

ANNELERİDE, MELEKLERİ DE...                                                                                                                                                                   

derin...............................36_kız  (canım ilk sıradasın hayırlı olsun :muzz: geliyorum arkandan :hieyt:( içimin gülen yüzü miniğim_Ecrin Selen_  )   :love9: :love7:             

adess.............................39_kız :love9: :love7:                                 (canım bebeğim benim )   

sulugöz.............................53_kız      :love9: :love7:                                                                                     

ezoo................................59_kız   :love9: :love7:                                (mis kokulu prensesim Allah'a emanet ol )               

nesali...............................65_kız   :love9:   :love7:                                                                             

nazlım...............................69      :love9: :love7:                                                                           

selcan ..............................70    :love9: :love7:                                         (canımmm oğluşummm)                   

sultan07............................70   :love9: :love7:                                                                                       

simay.................................71        :love9: :love7:                             

Çikolatam............................78 _erkek      :love9: :love7:                               

kuzey.................................83_erkek     :love9: :love7:                                                   

ayeda nın annesi..................85    :love9: :love7:                                                                                                                       

ilknur..................................91_erkek    :love9: :love7:                   (Allah'a emanet ol güzel yavrum,canım oğlum )           

SUNGA................................91_kiz      :love9: :love7:                                                                 

mine.................................95-kız   :love9: :love7:                                                               

zeliş......................................111     :love9: :love7:                                                                         

elif eflal................................119_erkek      :love9: :love7:                                                 

ırmak.......................................127_kız      :love9: :love7:                                                                 

ayse...................................159_erkek    :love9: :love7:                      (minik melegim hayırlısıyla gel bana )           

Başak..................................179    :love9: :love7:                             (annesinin ve babasının minik bıcırığı.)                       

burcu310.............................185_kız        :love9: :love7:                                                                         

deryatilgan..........................189     :love9: :love7:                                                                                 

Sivaslım...............................196         :love9: :love7:                             (Allah'ım minik mercimeğimi koru)               

yasemelis............................201       :love9: :love7:                               

bahar..................................234      :love9: :love7:                             (Rabbim miniklerim sana emanet)

VADİ..................................243   :love9: :love7:         HOŞGELMİŞSİN ANNESİNİN MELEĞİ   

HAYIRLI ŞAFAKLAR GÜZEL ANNELER   
    :flowers: :flowers: 

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°♥° b@ş@k°♥°

SÖLEMİYECEĞİM DEMEDİM AYŞECİĞİM MİLLETİN GÖZÜNE SOKAR GİBİ YAZMAYACAĞIM DEDİM SADECEE. PANKART OLSAYDI SEN ASMAK İSTERDİN KESİN..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

KUZEY

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 28 Ekim , 2009, 10:11:32
oyyy teysesi pipisini yesin onun :hieyt:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: °♥° b@ş@k°♥° - 28 Ekim , 2009, 11:59:44
SÖLEMİYECEĞİM DEMEDİM AYŞECİĞİM MİLLETİN GÖZÜNE SOKAR GİBİ YAZMAYACAĞIM DEDİM SADECEE. PANKART OLSAYDI SEN ASMAK İSTERDİN KESİN..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nerrden bılıyon asmak ıstedıgımı sımdıde benım adımamı konusuyorsunz....

bırde keısn yazmıssın...ay valla bazen varya cıldırtıyorsunuz benı yaaa :cildir: :cildir:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: KUZEY - 28 Ekim , 2009, 12:00:52
Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 28 Ekim , 2009, 10:11:32
oyyy teysesi pipisini yesin onun :hieyt:

bende kuzeyın pıpısını yıyım cnaım :k06: