29 Nisan , 2024, 19:23:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

Angel

Allah razi olsun neslihancim  cok saol    :opucuk:

sen nasilsin hamileligin nasil gidiyorr  ?

neslihan

İyiyim canım benim bide şu başağrılarım olmasa.Çok fazla başım ağrıyor.Başağrıları mide bulantılarını da getiriyor ben yerimden kalkamıyorum.24 saati nerdeyse yatakta geçiriyorum.İşten izin almak zorunda kalıyorum.İyiki hergün böyle değil,15 güne bir yataktan çıkamaz hale geliyorum.Onun dışında 4.aya girdim gireli sabah bulantılarım felan gitti çok şükür.

Angel

30 Aralık , 2008, 13:04:04 #2627 Son düzenlenme: 30 Aralık , 2008, 13:05:52 Angel
cok gecmis olsun canim yaa cok kotu su bas agrisi miyde bulantisii   :'(      ilacta icilemiyor oyelce   cekiyoruzzz Allahim yardimcin olsun  insallah bas agrinda gecer.Peki doktoruna sordunmu bas agrisi icin ne yapilmali ? 

Benim hic bir  belirtim yok daha cok erken gerci ama sadece canim birsey yemek istemiyorrrzorla sabahlari balli sut iciyorum birde azicik birsey yedigimde karnim cok sisiyor gazdann

oozge

Alıntı yapılan: bebişim - 29 Aralık , 2008, 19:09:57
selam millet uzuuuunnnn bir aradan sonra yine bennnnn
oooo şafak sayfamız dolmuş maşallah maşallah
Rabbim hepinize sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin doğum yapan arkadalara da hayırlı olsun Allah sağlıklı uzun ömürler versin yavrularınızaaa
benim cadı kız bütün günümü alıyor nete girmeye filan zaman bulamıyorum ama tavaş yavaş düzene giriyor gibi inşallah
özge , tubiş , selmaa nerelerdesiniz yaw ben geldim kimse yok şansa bak  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
size kızımın yeni resimlerini ekliyim teyzeleri bakın bakalım büyümüşmüü  :love9: :love9: :love9:

banuuuuuu hsgeldın
nedır bu melegın son durumu böle cok şirin yaaaaaaaaaa
maşallahhhhhhh 41 kereeeeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

oozge

denisssssssss hosgeldın cnm
nasıl gectı dogum rahatmıydı acın varmı suan bı sıkıntın fılan sanırım boynun agrıomuş
şukur dogumunu sağ salim yaptın ya o da gecer 1 haftaya kdr inş. cnm
yokmu paşanınnnn fotolarııı eklesene bakalım

tılsım

Selam özgecim nasılsın canım :flowers:

Ben iyiyim bugün dr a gittim eşimle ve bebişimizi gördük.Doktor erkek dedi 3 boyutlu ultrasonla baktı yanılma payı bıraktı ama belli oluyo dedi erkek olduğu zaten bakınca görülüyor :k06: :k06: :k06:

Nasıl hareketli çok şaşırdık hiç durmuyo yerinde sürekli hareket halinde çok hareketli dedi doktor sağlığıda iyiymiş kan tahlili verdim ama hiç korkma dedi doktor herşey çok düzgün çıkıcak dedi ense kalınlığı gayet bormalmiş ve artış yokmuş içimiz rahatladı  :k06: :k06: :k06: 

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

bebişim

hoşbulduk özgem
teşekkür ederiz özge teyzesi zaman öyle çabuk geçiyo ki yaramaz büyüdü bile daha dün bu sayfada şafak sayıyodum sanki  :muzz: :muzz: :muzz:
dÜnYaYa HoŞgElDiN MiNiK PrEnSeSiM ...

[url=http://www.

handan

banu;
bebişin adı begüm müydü diye sorcam ayıp mı olcak ?  :k06: maşallah tekrar  :nazar:

ösgecim;
deniss in doğumu rahat geçmiş ki hiiiç şikayet etmedi hatta güzelliklerden bahsetti  :nazar:
bu arada sen nasıl oldun özge?

Angel

Banucum bebegin cok tatli masallah Allah bagislasin

Yesimcim demek doktor erkek dedi ne guzel insallah saglikli olur bebegin hayirlisiylada kucagina almayi nasip eder rabbim

Kiz handan bacim senin uyukun yokmu guzelimm   bu satte   :k06:     herhalde sut sagiyorsun oykuyeee demi   :hungry:     :nazar:

handan

ah canım benim ewet öyküye süt sağıyorum  :k06:
yoksa uykum olmaz olurmu
uyku gözümden değil ....tümden akıyo valla  :k06:

Angel

ayy neguzel bende senin  durumda olucam 8  ay sonra insallah    :D    cok guzel bir duygu sutunu sagmak   ben cok ozledim insallah  benimde snein gibi sutum bol olur .

Sende bana bol tavsiyelerde bulunursun sunu ye sutun gelsin sunu yap diyeee  :D   insallahhh

handan

inşallah canım sağlıkla sıhhatle inşallah.  :amin:
sen benim dediklerimi yapn yeterki yaşına kadar anne sütüyle doyururuz bebişimizi merak etme  :k06:
nasıl ek gıdaya geçilemez onu da anlatırıım sana  :ehi:

handan

ben kaçtım canım  :opucuk:

Angel

Tatli uyukular canim Allah rahatlik versinn   daha  sonra gorusuruzzz   :k06: :k06: 

oozge

Alıntı yapılan: tılsım - 30 Aralık , 2008, 17:09:52
Selam özgecim nasılsın canım :flowers:

Ben iyiyim bugün dr a gittim eşimle ve bebişimizi gördük.Doktor erkek dedi 3 boyutlu ultrasonla baktı yanılma payı bıraktı ama belli oluyo dedi erkek olduğu zaten bakınca görülüyor :k06: :k06: :k06:

Nasıl hareketli çok şaşırdık hiç durmuyo yerinde sürekli hareket halinde çok hareketli dedi doktor sağlığıda iyiymiş kan tahlili verdim ama hiç korkma dedi doktor herşey çok düzgün çıkıcak dedi ense kalınlığı gayet bormalmiş ve artış yokmuş içimiz rahatladı  :k06: :k06: :k06: 

ıyıyım yeşimcim  ne guzel cok sevındım bebısı gormene ya nasıl kıpır kıpır demı paşa gelıo demekk
oy oy oy yakışır yeşimimeeeee :love3:
saglıgı ıyı olsunda gerısı sorun degıl herseyı normalmıs ztn ınş.bu sekılde devam eder canımm :amin:
kılosu falanda ıyı demı boyu fılan