Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

tubis

FATOŞ     --------------31
STARFİSH -----------    81
MISIRLI- HİLAL      ------82
TUBİŞŞ ------------      105
YASUŞUM ----------      121

oozge

ha gayrettttttttt 99 a az kaldıııııı tubişim gerısı kolayyyyyyyyyyyyyyyy
:muzz: :muzz:

tubis

efet ass kaldııı   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

oozge

Ecrin57

heyecanlaniyorummya yenii   dogum heyecanlarii baslayacak gene az kaldii

Ecrin57

heyecanlaniyorummya yenii   dogum heyecanlarii baslayacak gene az kaldii

mavili

ey gidi günler burada az şafak kavgası etmemiştik ya ne hoştu

tubis

FATOŞ     --------------30
STARFİSH -----------    80
MISIRLI- HİLAL      ------81
TUBİŞŞ ------------      104   
YASUŞUM ----------      120

evet sizin atışmalarınız çok güseldi selmacım ya. benimde dişime göre biri yok ki şöle çekişelim.  :D :D :D :D :D

yasuş nerdeyse yoktur. ayfercim yasuştan haberin var mı canım? nerelerde

bebişim

selam kızlaarrrr işte geldik burdayızzzzzz
şafakçılar çoğalmış herkese kolay doğumlar diliyorum
ne zamandır giremiyorum benim cadı çoooookkkk yaramaz hiç uyumuyor bide gaz problemimiz var gece gündüz nöbetteyiz
sizler nasılsınız bakalım görüşmeyeli neler yapıyosunuz

dÜnYaYa HoŞgElDiN MiNiK PrEnSeSiM ...

[url=http://www.

tubis

maşşallah canım çok şirin bir bebek. ne kadar güsel gülmüş öle fotoğrafta çok tatlı çıkmış tam yakalamışsınız pozu.

Allah  kolaylık versin canım gaz problemi çok zor. bebekleri çok rahatsız ediyor.
inş. en kısa zmanda geçer.

bende bugün dr a gittim. kontrolüm vardı .

kızımızı gördük. kızımız diyorum çünkü dr bu sefer bacak arasını görebildi.  :k06: :k06: :k06: :k06:   kuşkumuz kalmadı yani artık. :muzz: :muzz: :muzz:

MISIRLI-GELIN

Alıntı yapılan: tubis - 08 Kasım , 2008, 17:04:00
maşşallah canım çok şirin bir bebek. ne kadar güsel gülmüş öle fotoğrafta çok tatlı çıkmış tam yakalamışsınız pozu.

Allah  kolaylık versin canım gaz problemi çok zor. bebekleri çok rahatsız ediyor.
inş. en kısa zmanda geçer.

bende bugün dr a gittim. kontrolüm vardı .

kızımızı gördük. kızımız diyorum çünkü dr bu sefer bacak arasını görebildi.  :k06: :k06: :k06: :k06:   kuşkumuz kalmadı yani artık. :muzz: :muzz: :muzz:

merhaba tubis nasilsin canim duyduklarim dogrumu benim cimcimeye bitane daha kiz arkadas geliyormus aman canim hayirlisi olsun eee hanim efendiyin sagligi iyimi canim her sey yolundami
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

tubis

evet canım cimcimelerimiz çoğalıyor sitede  ;D ;D ;D ;D ;D

sağlığımız da iyi canım.

bana şeker yükleme testi yapılıcak hafta içi. tam kan ve idrar tahlili vercem işte. ondan sonrada zaten dr 7- 7,5 aya kadar herhangi bir test kalmadı. o zamana kadar çağırmam dedi. 7 aydan sonra işte nst felan varmış.

yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyoruz bakalım. hayırlısıyla kurtarırım in. :amin: :amin: :amin: :amin:

sen bu arada kontrole felan gittin mi. durumlarınız nasıl?

MISIRLI-GELIN

evet cani bende pazartesi gittim ayin sonunda yine gidcem insallah allaha sükür hersey yolunda iyi gidiyo hamilelik
tubis senin mide bulantin varmi benimki yine basladi sabahlari genelde cok oluýor anam cimcimem büyümüs babasi yokdu bir ay boyunca hic oynamadi dogru dürüst hastaneye bile gittim bu yüzden korktum doktorda stresten dedi oynuyo ama sen his etmiyorsun baabsi geldinde masallah hanim efendi nasil tekmelemeye basladi

tubis

yok hilalcim benim mide bulantım yoktur.  dr a sordun mu mide bulantını neden olurmuş die.

babasının yoklugunu anlıyor desene. onlar ne cimcime kiiiii. herşeyi bilirler  :k06: :k06: :k06:

evet bazen karnımda hiç kıpırdanma olmadıgında elimi koyuyorum çok hafif oynadıgını hissediyorum.

MISIRLI-GELIN

Alıntı yapılan: tubis - 08 Kasım , 2008, 18:27:54
yok hilalcim benim mide bulantım yoktur.  dr a sordun mu mide bulantını neden olurmuş die.

babasının yoklugunu anlıyor desene. onlar ne cimcime kiiiii. herşeyi bilirler  :k06: :k06: :k06:

evet bazen karnımda hiç kıpırdanma olmadıgında elimi koyuyorum çok hafif oynadıgını hissediyorum.

sordum canim midemden rahatsiz oldugumdan dolayi olabilir diyo yada saci cok oldugundan dolayi