Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

mavili

muncube canım ogluşun çok sevimli çıkmış maşallah aramıza katılmana sevindim canım köpükler içinde çok tatlı Allah bagışlasın :opucuk:

mavili

oozge

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

oley mavısım oleyyyyyyyyy eloşumun 36 gunu kaldııııııııııııııı :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sevda

yerim ben senin şafakınıı... mavişim...:hungry: :hungry: :hungry:

tubis

hayırlı tezkereler mavişim  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

oozge

emosum

ilahi tubişş
tubişin bu  yazıları arada beni cok güldürüyo valla nerden aklına geliyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

mavili

36 ya bir aydan daha fazla kızım o zamana tombikleşir ne güzel kilosunu da cumartesi ögrenecegiz bakalım neler olmuş

-GAMZE-

kılo almassada uzulme mavişim  kılolu dgomadı dıe sonradan alsın  kılosunu genlede kılolu dogan cocuklar  ılerde kılolu oluolar mesela ben 1.750 gr doomuşum doktor goturmeyın olur demış annemgıle ama goturmuşler şimdi masallah tosun gibiyimm  :ehi: :ehi: :ehi:

encan

mavili

sende pek küçük dogmuşsun bakalım benim kız ne kadar dogacak olsun ya önemli degil herşeyi tam sapasaglam dogsunda ben onu doguncada beslerim

oozge

tosuncuk gamzeeeeeeee :k06: :k06: :k06:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

encanın daşafagı bugunu saymayalım bitti zaten:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code