Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

emosum

merhaba encan öncelikle hosgeldin
aynı sorun bendede var ;)
bebegim iri oldugu için sezeryan olucam

mavili

aman kızlar hayırlısı olsun canlarım ya sag salim bebişleri kucagımıza alalım da  :opucuk:

encan

emoşum tesekkur ederım

oozge

ENCAN HOSGELDIN
HAYIRLISI OLSUN CANIM KIZ BEBISIN OLUCAKMIŞ ALLAH BIRANONCE KUCAGINA ALMAK NASIP ETSIN İNŞALLAHH
SENIN ŞAFAK KAÇ PEKİ?

encan

cok saol şafak 10 falan sanırm salıya belli olcak hayırlısıyla

oozge

ıyıce azalmıs zaman desene
hayırlısı encann
salıya kdr şafak sayalım ozmn ogun belkıde dogum olabılır bebısın suprıs yapabılır sna :D :D :D

encan

sanmam henuz nıyetı yok onun ınmemıs bıle daha sezaryan olcam zaten onun gunune bakacak doktor amcamız

oozge

ozmn rahatı ıyıı anlaşılannn
kıloluda olunca sezeryan dedı heralde dr.
olsun cnm bebısın saglıklı sıhhatlı dogsunda
baska ne ıstersınkı demii ama

ee hazırlıklar bıttımı cantan fln hazırdır heralde herseyınn

encan

artık yapacak bıseyde bulamadıgımdan dusunup duruyodum burayı bulmam harika oldu

mavili

kız bebişler geliyor ama maşallah pekde nazlılar bu ara ne kadar çok kız bebişimiz oldu degilmi encan canım sezeryanı sen mi istedin doktorunmu önerdi

sevda

Encan hoşgeldin aramızaa... :opucuk: :flowers:

başlık güzelmişş şafak kaçç derkenn... ;)

encan

doktor onerdı kılolu olabılır dedı.ben ıstemıyodumkı gercı yapabılırmıyım dıyıp duruyodum ama.bazılarında sezaryankesileri 3 gunde bazen 3 ayda ıyılesenler varmıs bu korkunc olmalı bebısımle bıle ılgılenmem zor olmazmıki.tesekkurler sevdacım.evet hersey hazır ama olması gereken degısık bıseyler varsa soylınde halledım sonrasında yapamam.ve herseyı kendım yapım ıstıyorum

sevda

ben 4,030 r doğurdum hemde normall... ;)

encan

bılmıyorum yapamam annemde 4 750 dogurmustu kardesımı ama...

sevda

öyle düşünme derim çünkü benim komşumunda bebeği 4 kiloydu bende ona ozaman demiştimki benden 4 kilo çıkmazz derken çıktı düşünsene ama kendini şartlama yapamam diyee işte ozaman yapamazsın ben hep normal doğurucam dedim vee hep normal istedim allah gönlüme göre verdii ... ;)