12 Mayıs , 2024, 17:57:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Şubat , 2012, 12:58:25
NE KADARDA AZ KALMIS NAZLIM MASALLAH
nile birinci sırada olmanın keyfini yasatamadın kız
allah sağ slaim kucagına almayı nasip etsin inşş

amin cnm allahım sanada nasip etsin doktor teyzemiz öyle dedi en geç mart 10 10unu bile bulmaya bilir dedi haftaya cumartesi kesin belli olacak inş
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

HASRET!M S@N@

kolayca kurtulmanı nasip etsin rabbim canım günler ne kadarda hızlı geciyor biran seninle o dertleştiğimiz günler aklımdan gecti
kayınbabam göremicek cok istiyor diyordun inş görmek nasip olacak bak

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  herkesin şafağını sabırsızlıkla takip ediyorum. ilk sıraya yerleşeceğim günü iple çekiyorumm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Nezo

Benlen Paylaşcan Yavrım Birinciliği Sakin Ol Karındaşım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 14 Şubat , 2012, 13:05:45
Benlen Paylaşcan Yavrım Birinciliği Sakin Ol Karındaşım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: he ya nazom.  senle beraber birinci olucaz inşallahhh  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  ama ben önce doğururum gibi geliyo bana  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Şubat , 2012, 13:03:57
kolayca kurtulmanı nasip etsin rabbim canım günler ne kadarda hızlı geciyor biran seninle o dertleştiğimiz günler aklımdan gecti
kayınbabam göremicek cok istiyor diyordun inş görmek nasip olacak bak

,

evet cnm allahın izniyle görecek allahım kimseyi evlatsızlıkla sınamasın yarabbim inş sizlerede nasip eder yüce mevlam

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 14 Şubat , 2012, 13:07:28

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: he ya nazom.  senle beraber birinci olucaz inşallahhh  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  ama ben önce doğururum gibi geliyo bana  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Sen Bilirsin Ben Günümde Doğurcam Tutucam İçimde  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zehracım bence nez senden önce pıtlatır helede neze çekmişse bebek dua edelim 36.haftasını doldursun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :ehi: :toothy10: :toothy10:

Nezo

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 14 Şubat , 2012, 13:09:40

zehracım bence nez senden önce pıtlatır helede neze çekmişse bebek dua edelim 36.haftasını doldursun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :ehi: :toothy10: :toothy10:
Dimi Yaaa Oda Bi İhtimal Babasına Çeksin Ellemesem 24 Saat Uyur Adam O Kadar Rahat Geniş Ona Çek Bebiş Canımı Sıkma Erkenden Gelipte Delirtme Beni  :ehi: :ehi: :ehi:

__nil__

Allah diğer bekleyenlere de sağlıkla son günleri saymayı nasip etsin inş :amin:

kaptırdım ilk sırayı kızıma söyleyeyim de elin çabuk tutsun :k06:

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 14 Şubat , 2012, 13:13:22
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 14 Şubat , 2012, 13:09:40

Dimi Yaaa Oda Bi İhtimal Babasına Çeksin Ellemesem 24 Saat Uyur Adam O Kadar Rahat Geniş Ona Çek Bebiş Canımı Sıkma Erkenden Gelipte Delirtme Beni  :ehi: :ehi: :ehi:

yok o çocuk sana çeker cnm bak görürsün benimki bana çekmiş babasına çekseydi aynı seninki gibi dokunmasam uzun bir süre uyur adam hafta sonları 2 3 4 te kalkıyor dokunmasam uyuyabildiği kadar uyur

Nezo

Ben O Saate Kadar Yatırmam Binerim Tepesine  :ehi: Annem Geçen Gün Oğlum Sen Uyuyamadın mı Dedi Uyuyamadım Anne Erken Kalktım Dedi Annemde Oğlum Bebek Olunca Hiç Uyuyamıcan Uyusaydnya Dedi Bebek mi Anası Uyutmuyo ki O Uyutsun Diyo Bizimki  :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 14 Şubat , 2012, 13:26:47
Ben O Saate Kadar Yatırmam Binerim Tepesine  :ehi: Annem Geçen Gün Oğlum Sen Uyuyamadın mı Dedi Uyuyamadım Anne Erken Kalktım Dedi Annemde Oğlum Bebek Olunca Hiç Uyuyamıcan Uyusaydnya Dedi Bebek mi Anası Uyutmuyo ki O Uyutsun Diyo Bizimki  :ehi: :ehi: :ehi:

ben kıyamıyorum ya

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

hayırlı safaklar kızlar RABBİM SAGLIKLI SIHATLI BEBEKLERİNİZİ KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN SAGLIKLI SIHATLIDA BUYUTUN İNŞALLAHHHHH  :amin:
ALLAH IM BUTUN İSTEYENLEREDE BEBEK NASİP ETSİN İNŞALLAHHHHHH  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url