Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

ırmak184

NAZAR DUASI

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...

ALLAH 'A EMANET OLUN

ANNELERİDE, MELEKLERİ DE...                                                                                                                                                                    

sulugöz............................6_kız   :love9:          İLK SIRAN HAYIRLI OLSUN HAYATIM   :love9:          

ezoo...............................12_kızmm 3  :love9:        (mis kokulu prensesim Allah'a emanet ol NİSA HİLAL )  :love9:        

nesali...............................18_kız   :love9:                    

nazlım...............................22 :love9:                              

selcan ..............................23_erkek  :love9:                   (canımmm oğluşummm)    :love9:                    

sultan07............................23 :love9:                          

simay................................24 :love9:                                                                                                                  

ferda.................................27_kız   :love9:            (_MELİS NİSA_)   :love9:        

Çikolatam............................31_erkek  :love9:                                                                                                  

ayeda nın annesi..................38 :love9:                                                                      

destina.................................40 :love9:                                                              

ilknur..................................44_erkek  :love9:       (Allah'a emanet ol güzel yavrum,canım oğlum_İSMAİL POYRAZ_) :love9:      

SUNGA................................44_kiz    :love9:    ANNESİNİN BİTANESİ SAHRAM   :love9:                                                

mine.................................46_kız  :love9:                                                                                                                                  

KUZEY................................49_erkek   :love9:                              

burcum34.............................54 :love9:                                                                        

zeliş......................................64 :love9:                            

elif eflal................................73_erkek   :love9:                                                                                                              

ırmak...................................80_kız  :love9:                      

ayse...................................112_erkek    :love9:       (Allah'a emanet ol oğluşum..._EYMEN ÇAĞAN_ ) :love9:

mavibalon.............................116_erkek  :love9:                                                  

Başak..................................128_erkek   :love9: (annesinin ve babasının minik bıcırığı._YALÇIN BORAN_ )  :love9:                          

GÜL.....................................136_erkek   :love9:              нσş gєℓ∂ıη ¢αηıмıη ¢αηı σgℓυм EGE BATUαℓℓαgıм ѕєηι вαηα вαgışℓαѕıη)     :love9:                                                                                                                                            

burcu310.............................139_kız      :love9:                  

deryatilgan..........................143_erkek    :love9:                                    

Sivaslım...............................150_kız       :love9:              (Allah'ım minik mercimeğimi koru)     :love9:              

yasemelis............................155 :love9:                                                                                                                    

bahar..................................188 :love9:              (Rabbim miniklerim sana emanet)   :love9:  

VADİ..................................198 :love9:                      

elifyus..................................200      :love9:                                                              

pınar.....................................220 :love9:               (meleğim rabbime emanet)    :love9:  

nermin.................................233 :love9:              

αℓℓαнα ємαηєт σℓυη güzєℓ αηηєℓєя νє вєвιşℓєяι      

αℓℓαнıм тüм αηηєℓєяιмιzι кσяυѕυη    :amin: :amin:  

[/b]
[/quote]
[/quote]

ırmak184

herkese hayırlı safaklarrrr  :flowers:  :flowers:

unicorn

beni de eklermisiniz listeye  *** ???
36 + 5 im şu anda
:)  :nazar: :basardim:

sunga25 ((( Serpil )))

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 13 Aralık , 2009, 00:03:09
Alıntı yapılan: __Derin__ - 12 Aralık , 2009, 00:16:02

Ecrin Selen__07.12.2009__15:15

teyzesiii yesinnnnnnnnnnnnnn  :D

onuu yaradana gurban  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

OYYYOOYYYOOYYYY  :flowers:MAŞALLAHH ALLAH NAZARLARDAN SAKLASINNNNN  :flowers:

мiŁenα.

safaklar ıcın mersı 112:D:D:D:D:

:love9: :love7: :love9:

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: __Derin__ - 12 Aralık , 2009, 00:16:02

Ecrin Selen__07.12.2009__15:15

bebis cok tatli canim cok sekermis masallah masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

benimde suan bisey yok sanirim benimde gununde olcak yada allah bilir ayin 21 de hastaneye gitmem lazim o gun acilma olursa alirlar olmassa geri gonderirler iste acilma olana kadar hayirlisi suan ecrinin dogduguna inanmiyorum dogdu ve 1 haftasi bile gcti zaman cok cabuk geciyor bi bakicaz kocaman oolcaklar cok guzel duygular bunlar allah herkese tattirsin insallah

мiŁenα.

Zeynep_Sena

sekerim seninde az kalmis inan 100 lerden sonra zaman naasil geciyo anlamiyosun hele bide benim gibi alisverise gec baslarsan sunu alim bunu alim derken vakit nasil geciyo anlamiyosun suan 1 hafta sonra allah izin verirse bi bebisimiz olcak inanamiyosun bile nasil olduguna hayirlisi herseyin
sag salim insallah aliriz kucagimiza

мiŁenα.

öle canım....

daha dun hamıle kaldım 200 lerden dusmeyı beklerken bır bakmısım olmusum 112 ....(acıl servıs) :k06: :k06:

ben ogluma bırseyler aldım ama tam deıl daha yarısındayız..agırlasırsam dıye b ırde kıs olmadan alım dıyorum nısan  annesı olcam ama araba yok gıdıp gelmek zor oluyor hem salgın var korkuyorum hepsını halledım daha ugrasmım dıyorum...

6 ayıma gırdım 24+4 olduk.....bakalım hayırlısı artık ıns rabbım hayırlı dogumalr nasıp eder yavrularmızı kucagımıza alamamızı nasıp eder :amin:

ĸﻪгﻪოεl

derincim allah analı babalı büyütsün insallah allahım tüm anne adaylarına bu duyguyu tattırmayı nasıp etsin
bebegin maşşallaaaah cok tatttttlı   :nazar:

DER!N

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 13 Aralık , 2009, 21:44:41
Alıntı yapılan: __Derin__ - 13 Aralık , 2009, 18:19:46
  :k06: Şafaklar için teşekkürler  :k06:

artizzzzzz işin bitti ohhhhhhh deemi  ;D

hoşluk yapayım dedim  :k06: bizde şafak bitmez geceden sabaha şafak sayıyoruz sabahtan öğleye doğru bir kaç saat uyuyor çünkü  :) + 40 şafağımız var

dün ecrini kontrole götürdük hamd olsun sağlığı yerinde  :nazar: ipini kopartan dana gibi hissettim kendimi, bir hafta üzerine dışarı çıktım  :)

DER!N

Sağolun teyzeleri, benim pıtırcık uyurken çok tatlı oluyor. :) Ağzını açtımı küçük diline kadar gösteriyor avazı çıktığı kadar bağırıyor  :k06:

DER!N

Rabbim her birinize hayırlı, sağlıklı ve sorunsuz doğumlar nasib etsin.
:amin: :amin: :amin:

NAZAR DUASI

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...

ALLAH 'A EMANET OLUN

ANNELERİDE, MELEKLERİ DE...                                                                                                                                                                   

sulugöz............................5_kız   :love9:          İLK SIRAN HAYIRLI OLSUN HAYATIM   :love9:         

ezoo...............................11_kızmm 3  :love9:        (mis kokulu prensesim Allah'a emanet ol NİSA HİLAL:love9:       

nesali...............................17_kız   :love9:                   

nazlım...............................21 :love9:                               

selcan ..............................22_erkek  :love9:                   (canımmm oğluşummm)    :love9:                   

sultan07............................22 :love9:                           

simay................................23 :love9:                                                                                                                   

ferda.................................26_kız   :love9:            (_MELİS NİSA_)   :love9:       

Çikolatam............................30_erkek  :love9:                                                                                                 

ayeda nın annesi..................37 :love9:                                                                     

destina.................................39 :love9:                                                               

ilknur..................................43_erkek  :love9:       (Allah'a emanet ol güzel yavrum,canım oğlum_İSMAİL POYRAZ_) :love9:       

SUNGA................................43_kiz    :love9:    ANNESİNİN BİTANESİ SAHRAM   :love9:                                               

mine.................................45_kız  :love9:                                                                                                                                 

KUZEY................................48_erkek   :love9:                               

burcum34.............................53 :love9:                                                                       

zeliş......................................63 :love9:                             

elif eflal................................72_erkek   :love9:                                                                                                               

ırmak...................................79_kız  :love9:                     

ayse...................................111_erkek    :love9:       (Allah'a emanet ol oğluşum..._EYMEN ÇAĞAN_ ) :love9:

mavibalon.............................115_erkek  :love9:                                                   

Başak..................................127_erkek   :love9: (annesinin ve babasının minik bıcırığı._YALÇIN BORAN_ )  :love9:                         

GÜL.....................................135_erkek   :love9:              нσş gєℓ∂ıη ¢αηıмıη ¢αηı σgℓυм EGE BATUαℓℓαgıм ѕєηι вαηα вαgışℓαѕıη)     :love9:                                                                                                                                           

burcu310.............................138_kız      :love9:                 

deryatilgan..........................142_erkek    :love9:                                     

Sivaslım...............................149_kız       :love9:              (Allah'ım minik mercimeğimi koru)     :love9:               

yasemelis............................154 :love9:                                                                                                                     

bahar..................................187 :love9:              (Rabbim miniklerim sana emanet)   :love9:   

VADİ..................................197 :love9:                     

elifyus..................................199      :love9:                                                             

pınar.....................................219 :love9:               (meleğim rabbime emanet)    :love9: 

nermin.................................232 :love9:             

αℓℓαнα ємαηєт σℓυη güzєℓ αηηєℓєя νє вєвιşℓєяι       

αℓℓαнıм тüм αηηєℓєяιмιzι кσяυѕυη    :amin: :amin: 

Zeynep_Sena

arkadaslar benden sanki iltihab gibi bir sey geldi acaba nisan olabilirmi yoksa yine iltihabmi bilemedim suan ne yapim bi bilgi alayim tecrubeli anneler nisan gelsede korkocak bisey yok sanirim nisan nasil olur bi bilgi veerin acil

DER!N

Sulugözüm nişan; kanlı ve sümüksü oluyor benim de olmuş ben anlamamışım oldukça yoğun ve sanki tabaka gibi gelmişti bendeki.

Nişansa bile endişelenme bi kaç gün içinde doğum olacak anlamında  ;)