Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

sevda

YAAA NE GÜZEL BİR HEYECANDIRR BUU .... :muzz: :muzz:

emosum

canlarım benim cok teşekkürler hepinize benle beraber gün sayıyosunuz bunlar size :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

-GAMZE-

oo heycan bı bşka ya  hem bıtsın ıstenıo hem bıtmesın :laughing7: :laughing7:

sevda

EVETT HEMDE NASIL SAYIYORUZZ GÜNLERİ BİR BİLSENNN.... :hieyt: :hieyt:

emosum

sevda

GAMZECİM SANA SÖZ VERMİŞTİM RESİM GÖNDERCEM DİYEEE BAKABİLİRİSİN ÖZELİNE SANA RESİM GÖNDERDİM .... ;)

-GAMZE-

sevda

BENDE GİİTİ GÖRÜNÜYOR EN ÜSTTE SİZE AİT MESAJ BÖLÜMÜNE BAKTIN DİMİ GÜZELİMMM.... ;)

-GAMZE-

yeni geedli maşşallah taş gibi hatunsun ne 30 benden bıle genc duruyon vallha  ya o resımlerı nası koyuyosunuz sıteye ben yapamadım bı türlü

ponçik

EMİNE SEN SEZERYAN MI OLACAKTIN YAAAA  :dontknow:
NİYE NORMAL YAPMIYON Kİ BAK MERAK ETTİM ŞİMDİ
AAAAAAY 1  HAFTA HEEEE  :hello2: NE GÜZEL ŞEYDİR ŞU MİNİCİK BEDENLERİN MELEK HALLERİ  ::)

emosum

goncacım ben normal istiyodum ama catı darlıgında bebgimde iri bebek oldugu için  sezeryan olucak yoksa kendim istemedim sezeryanı
ben hep normal istiyodum o yuzden kısmet deilmiş diyorum  :-[

oozge

"gonca"
emoş yazmadan ben ispiyonlayım snaa cnm
o norml ıstıo hala ama deniz 4kılo dogabılır kılolu olcgı ıcınde normal dgm olablr dms dktr catı darlıgı varmış bıdeee

demi emoşum gelde dogrula hemencikk :flowers:

emosum

dogruladım sanırsam aynı anda yazdık yine özge

oozge

ponçik

:laughing7: TAMAMDIR
gayet güzel aydınlattınız beni  :D
hangi hastanede doğum yapacaksın
ayyy valla bak bende heyecanlandım şimdi , insanın hemen kendi doğumu aklına geliyor
zaten erkeklerin askerlik anıları
kadınların da hamilelik anıları bitmeeeeeeeeeez  :basardim: