17 Mayıs , 2024, 15:06:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 16 Şubat , 2012, 17:25:54
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 16 Şubat , 2012, 17:24:50
Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Şubat , 2012, 16:32:54
ayy ins. nazli canim ya ins. ilerde bebeklerimizi konusuyo oluruz
demi ya nez ne olduki sanki haftada bir gitsek lekelenmem vardi onceden korkuma haftada bir gidiodum onu gordukce icim rahatliodu iki haftadir goremedim catlicam ama ins. aksam 6 da saglikli oldugunu gorurum sonra bir ay daha bekle
esime diomda dun aynen bir ay cok uzun die napsak eve o cihazdanmi alsak bizde die dalga gecio  :caca: :caca: :caca: :caca:

o aydan aya deli oluyordum ilk başta 15günde bir çağırdı 3.aya kadar sonra aydan aya düştük tabi ben görmeden duramadım özele gittikten sonra devlete gidiyordum doktora görebilirmiyim diyince gösteriyordu ama özeldeki gibi net olmuyordu ama iyi olduğunu duymak yetiyordu eşimde takmışdı eve utrasson aleti alalım çok ucuz birşeymiş gibi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Heeee Bide Doktor Kiralayak  :ehi: :ehi:
yok canimm evde olsun biz onu bulur incelerizz yeterki olsun  :k06: :k06:

]

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Şubat , 2012, 17:29:16
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 16 Şubat , 2012, 17:25:54
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 16 Şubat , 2012, 17:24:50
Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Şubat , 2012, 16:32:54
ayy ins. nazli canim ya ins. ilerde bebeklerimizi konusuyo oluruz
demi ya nez ne olduki sanki haftada bir gitsek lekelenmem vardi onceden korkuma haftada bir gidiodum onu gordukce icim rahatliodu iki haftadir goremedim catlicam ama ins. aksam 6 da saglikli oldugunu gorurum sonra bir ay daha bekle
esime diomda dun aynen bir ay cok uzun die napsak eve o cihazdanmi alsak bizde die dalga gecio  :caca: :caca: :caca: :caca:

o aydan aya deli oluyordum ilk başta 15günde bir çağırdı 3.aya kadar sonra aydan aya düştük tabi ben görmeden duramadım özele gittikten sonra devlete gidiyordum doktora görebilirmiyim diyince gösteriyordu ama özeldeki gibi net olmuyordu ama iyi olduğunu duymak yetiyordu eşimde takmışdı eve utrasson aleti alalım çok ucuz birşeymiş gibi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Heeee Bide Doktor Kiralayak  :ehi: :ehi:
yok canimm evde olsun biz onu bulur incelerizz yeterki olsun  :k06: :k06:

inş zaman çabuk geçerde bebekleriniz tekmelerini hissedersizinz hiç gerek kalmaz zaman çabuk geçsinki benim paşada ele avuca gelmiş olur  ozaman
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

suzannn

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LUTFEN

♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥........18_erkek  (Yiğit)   :nazar: :flowers:           

__nil__ ......................................32_kız (Duru)  :nazar: :flowers: 

elifyusufduru...............................35_ erkek          :nazar: :flowers:

dem_mu.....................................48_erkek   :nazar: :flowers:   

MERCİMEĞİM...............................57_kız   (Nilda)   :nazar: :flowers:     

qonca..........................................59_erkek  :nazar: :flowers:         

rusta...........................................61_erkek  :nazar: :flowers:     

bihterp3416................................61_kız   :nazar: :flowers:   

saide_melek.................................88_ erkek (Emir Said) :nazar: :flowers:         

HATDEV22......................................89_erkek (Ömer Ayaz) :nazar: :flowers:         

sweetrose25.................................98_erkek (Kubilay) :nazar: :flowers:         

bebeğimbenim(şerife)...................98_erkek   (Zeki Mert) :nazar: :flowers:     

ayse_deniz_kucuk........................120_kız (Ada)  :nazar: :flowers:

--€lif-- ..........................................121_erkek (Yusuf Fazıl)  :nazar: :flowers:

GÜLOO.........................................125_kız (Tuana Nisa)  :nazar: :flowers:

Deniz gözlüm ...............................132_kız   :nazar: :flowers:

belkis_nur.....................................140_kız  (Derya)  :nazar: :flowers:           

Leyla.............................................160_  :nazar: :flowers: 

lcy.................................................166_erkek   :nazar: :flowers: 

doruk38..........................................176_  :nazar: :flowers:   

●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:.................................176_  :nazar: :flowers: 

hazel..............................................180_kız   :nazar: :flowers:

@@@gözde@@@ ..........................183_  :nazar: :nazar: :flowers:   

kelebeğimm....................................201_   :nazar:  :flowers:

sultan43.........................................205_   :nazar:  :flowers:

DoctorGunel.................................224_  :nazar: :flowers:

41 KERE MASALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

HAYIRLI ŞAFAKLAR

lagrima

Aytii

100'lere gelmeye son 60 gün  :nazar: :love9: :hello2:

lagrima

Nezo

Aytii

henüz değil Nezim

Mart ayında belli olacakmış  :love9:

Nezo

Benim Bu Ay Sonu Kontrolüm Var Acaba Martımı Beklesem Bende Belli Değil Derse Kafa Göz Dalarım Ben Tokturuma  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 17 Şubat , 2012, 10:49:37
Benim Bu Ay Sonu Kontrolüm Var Acaba Martımı Beklesem Bende Belli Değil Derse Kafa Göz Dalarım Ben Tokturuma  :ehi:

Fransada makinalar biraz eski oyüzden tam net bişey diyemiyo doktorlar

ablam pipi görür gibi oldum dedi ama kordonda olabilir oyüzden Mart ayını bekliyoruz  :D

Nezo

Hyırlısı İnşallah Canım. Bende Şoktayım Benim Doktorum 1 Kadın 1 Erkekte Oynayan Emre Karayel' in Abisi Çıktı  :ehi: :ehi:

ORNA

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim de en az dokuz ay on gün kaldı :ehi: :ehi: :ehi:

ORNA

inanıyorum ki  inşallah bizde şafaklarımızı yazacagız bir gün buraya...  :amin: :amin: :amin:

__nil__

ŞAFAK 32 ıspartadayız kızımlaa

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: