Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

Pınar86

45 güncüğümüz kaldı ya :) :k06:

Ya kızlar nerdeyse 1 aydır cok uykusuzluk problemi yaşıyorum geceleri hiç uyuyamıyorum dün sabaha kadar döndüm durdum sıcak basıp durdu gözüme bir gram uyku girmiyor normalde uyumayı cok severim ama uyuyamıyorum şimdide gözlerim yanıyor şimdi uyusam bu sefer gece baykuş gibi dolancam sizdede aynı sorun oluyormu? oluyorsa ne yapıyorsunuz?  :icon_scratch:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

gülfer

Alıntı yapılan: {safişim} - 17 Mayıs , 2010, 13:16:03
şafaklar için sağol gülfercim nazar duamız gitmişti şimdi geldi  :basardim: :basardim:

rica ederim canım duasız olmaz bence  :amin:

gülfer

bende sadece bende oluyo sandım bu sıcak basması sabaha kadar yanıyorum sıcaktan evimiz serin ama yinede

yanıyorum bide nefes alırken zorlanıyorum özellikle geceleri

Pınar86

Alıntı yapılan: gülfer - 17 Mayıs , 2010, 13:28:21
bende sadece bende oluyo sandım bu sıcak basması sabaha kadar yanıyorum sıcaktan evimiz serin ama yinede

inan geceleri sürekli çamaşır değiştiriyorum ter içinde kalıyorum  :crybaby2: uyumak istiyorum ama olmuyor sürekli dualar ediyorum  :amin:

{safişim}

Alıntı yapılan: Pınar86 - 17 Mayıs , 2010, 13:16:13

Ya kızlar nerdeyse 1 aydır cok uykusuzluk problemi yaşıyorum geceleri hiç uyuyamıyorum dün sabaha kadar döndüm durdum sıcak basıp durdu gözüme bir gram uyku girmiyor normalde uyumayı cok severim ama uyuyamıyorum şimdide gözlerim yanıyor şimdi uyusam bu sefer gece baykuş gibi dolancam sizdede aynı sorun oluyormu? oluyorsa ne yapıyorsunuz?  :icon_scratch:
canım sen bizden bir ay büyüksün ama bende uyurken zorlaıyorum ben yüzüstü uyumaya alışkıım çok özledim öyle uyumayı yatakta kendimi yerleştirecem diye dönüp duruyorum eşimi bile oraya buraya çevirip yok söyle dur böyle dur diye bazen  bacaklarımı onun üzerine atıyorum canımm kocamda hiç ikiletmiyo dönüp dururken kocam bana ya ne yapıyon sürekli dönüyosun diyo bende ne yapayım eşiniyom diyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AککORTįє

17 Mayıs , 2010, 13:32:24 #10355 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2010, 13:34:17 __İSO 2010__
Alıntı yapılan: gülfer - 17 Mayıs , 2010, 13:24:03
şafaklar için sağol gülfercim nazar duamız gitmişti şimdi geldi  :basardim: :basardim:

rica ederim canım duasız olmaz bence  :amin:

nazar duasını ilk ben eklemiştim buraya  :y25: Rabbim hepinizi meleklerinizle beraber korusun  :amin: :amin: :amin:

he bu arada kızlar şunu da söyleyeyim. görünüşe kanıp alıyoruz evt ki bende aldım ama sadece tavsiye;

sakın araba almayın paston arabalardan alın. bende aldım o nette gördüklerimizden ağır hantal çok fonksiyonlu ının ını var arabada kraft. ama eşim hariç kesinlikle çıkartamam. asla! yada işte yanınızda biri daha olacak. yani o arabayla tek çıkmak imkansız..çocuğumu tutucan çantasınımı arabasını mı. öyle fonksiyonlu birşeye gerek yok yani kışın zaten araba çıkarılmaz anca kapalı yerlere.yazın da çocuğu sürsün yeter. tecrübeyle sabit. yine işte hamileyken insan hevesleniyo (bende de olduğu gibi ve herkeste  ;D ) ama almayın derim ben ; sadece öneri  ;)

gülfer

Alıntı yapılan: Pınar86 - 17 Mayıs , 2010, 13:30:39

inan geceleri sürekli çamaşır değiştiriyorum ter içinde kalıyorum  :crybaby2: uyumak istiyorum ama olmuyor sürekli dualar ediyorum  :amin:

uykusuzluk daha zor ya ben uykuya düşkün biriyim son aylarımda napıcam süt iç yada yoğurt ye uyku yapsın

gülfer

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 17 Mayıs , 2010, 13:32:24
Alıntı yapılan: gülfer - 17 Mayıs , 2010, 13:24:03
şafaklar için sağol gülfercim nazar duamız gitmişti şimdi geldi  :basardim: :basardim:

rica ederim canım duasız olmaz bence  :amin:

nazar duasını ilk ben eklemiştim buraya  :y25: Rabbim hepinizi meleklerinizle beraber korusun  :amin: :amin: :amin:

he bu arada kızlar şunu da söyleyeyim. görünüşe kanıp alıyoruz evt ki bende aldım ama sadece tavsiye;

sakın araba almayın paston arabalardan alın. bende aldım o nette gördüklerimizden ağır hantal çok fonksiyonlu ının ını var arabada kraft. ama eşim hariç kesinlikle çıkartamam. asla! yada işte yanınızda biri daha olacak. yani o arabayla tek çıkmak imkansız..çocuğumu tutucan çantasınımı arabasını mı. öyle fonksiyonlu birşeye gerek yok yani kışın zaten araba çıkarılmaz anca kapalı yerlere.yazın da çocuğu sürsün yeter. tecrübeyle sabit. yine işte hamileyken insan hevesleniyo (bende de olduğu gibi ve herkeste  ;D ) ama almayın derim ben ; sadece öneri  ;)

canım kusura bakma ben ekledim demiyorumki arkadaşlar nazar duasını eklemiyorlardı bende tekrar eklemek istedim

sadece  :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gözdecim hayirli ugurlu olsun rabbim anali babali büyütsün saglicakla insallah hayirli bir evlat olur ins.

ben halen beklemedeyim bu gidisde listedekilerin hepsi beni gececek  :k06: :k06: :k06:   gülüyorum ama sinirden  :crybaby2:  :cildir:

Pınar86

Alıntı yapılan: {safişim} - 17 Mayıs , 2010, 13:30:59
Alıntı yapılan: Pınar86 - 17 Mayıs , 2010, 13:16:13

canım sen bizden bir ay büyüksün ama bende uyurken zorlaıyorum ben yüzüstü uyumaya alışkıım çok özledim öyle uyumayı yatakta kendimi yerleştirecem diye dönüp duruyorum eşimi bile oraya buraya çevirip yok söyle dur böyle dur diye bazen  bacaklarımı onun üzerine atıyorum canımm kocamda hiç ikiletmiyo dönüp dururken kocam bana ya ne yapıyon sürekli dönüyosun diyo bende ne yapayım eşiniyom diyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:D eşlerde azıcık çeksin biz o kadar çekiyoruz bende geceleri ayağımı eşime doğru çok atarım oda uyku arasında dönüyor falan ben kendime göre ayarlıyorum onu hiç hissetmiyor bile :D ama ben hala tavana bakıp koyun sayıyorum cıxs nafile uyku yok :D
Alıntı yapılan: gülfer - 17 Mayıs , 2010, 13:35:54
Alıntı yapılan: Pınar86 - 17 Mayıs , 2010, 13:30:39

uykusuzluk daha zor ya ben uykuya düşkün biriyim son aylarımda napıcam süt iç yada yoğurt ye uyku yapsın
canım öyle yapmaya çalışoyurum özellikle yoğurt iyi geliyor dün evde yoğurt kalmamış gece kalkıp süt ılıtıp içtim ama onlarda miğdemde asit yapıyor zaten reflumde var :(

gülfer

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 17 Mayıs , 2010, 13:38:37
gözdecim hayirli ugurlu olsun rabbim anali babali büyütsün saglicakla insallah hayirli bir evlat olur ins.

ben halen beklemedeyim bu gidisde listedekilerin hepsi beni gececek  :k06: :k06: :k06:   gülüyorum ama sinirden  :crybaby2:  :cildir:

canım ya meleğin çok nazlı galiba inşallah hayırlısıyla bugün yaparsın doğumunu gece yatarken aklıma geldin içimden

şimdi sancısı gelsede doğum yapsa belkide hastanededir diyorum  :)

ırmak184

sen daha dogurmadım mı canım merak ettim bir bakayım dedim  :icon_scratch:  :icon_scratch: seinin kızın cok nazlı olacak,allah hayırlı dogumlar nasip etsin canım  :amin:  :amin:

Pınar86

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 17 Mayıs , 2010, 13:32:24

sakın araba almayın paston arabalardan alın. bende aldım o nette gördüklerimizden ağır hantal çok fonksiyonlu ının ını var arabada kraft. ama eşim hariç kesinlikle çıkartamam. asla! yada işte yanınızda biri daha olacak. yani o arabayla tek çıkmak imkansız..çocuğumu tutucan çantasınımı arabasını mı. öyle fonksiyonlu birşeye gerek yok yani kışın zaten araba çıkarılmaz anca kapalı yerlere.yazın da çocuğu sürsün yeter. tecrübeyle sabit. yine işte hamileyken insan hevesleniyo (bende de olduğu gibi ve herkeste  ;D ) ama almayın derim ben ; sadece öneri  ;)[/b]
[/quote]

Canım aynen bende senin gibi düşünüyorum zaten pek araba kullanmak hoşuma gitmiyor çalışmayan bir insanım gündüzleri bebeğimle dışarı çıkarım arkadaşıma anneme derken hep yanlız çıkıcam zaten yeterince ıvır zıvırım olacak birde it ölüsü gibi araba taşımak istemiyorum bende dediğin arabalardan almayı düşünüyorum rahat olsun ve hafif olsun isminide senden öğrendiğim iyi oldu Baston araba :) Teşekkürler  :flowers:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 17 Mayıs , 2010, 13:46:12

sen daha dogurmadım mı canım merak ettim bir bakayım dedim  :icon_scratch:  :icon_scratch: seinin kızın cok nazlı olacak,allah hayırlı dogumlar nasip etsin canım  :amin:  :amin:

yok cnm bekliyorum halen yaa offfffffff :cildir: :cildir:  

2 günde bir kontrollerime gidiyorum nst suyuna falan bakiliyor hersey gayet yolunda diyorlar hep 40+5 haftalik oldum bakalim artik hayirlisi ...

suni sanci verin dogumu baslatin diyorum onada saglik sorunu falan olmadan tavsiye etmyioruz yapamayiz diyorlar bende baska bisey yapamiyorum baska ..hayirlisi rabbimden ecrinim cok inatciiiii  :binkybaby: :binkybaby:

.:.Zamansız.:.

17 Mayıs , 2010, 13:58:20 #10364 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2010, 14:12:35 .:.Zamansız.:.
kız hemşommm git kız doğur aaa :ehi: valla şaka bi yana hayırlısı böle sanırım tatlım bekleyiver kızını bakalım :ehi: