Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

evet kizlar halen burdayim benim ecrinim cok inatci cikti anam....

dün doktora gitdim kontrole günüm geciktigi icin 2 günde bir muayene olmam lazimmis ...hersey gayaet  normal bebisim saglikli kalp atislari suyu falanda iyiymis yani sancilari beklicez ....yarin tekrar gtcem kontröle bakalim artik hayirlisi canlarim ...esim geldigi icin cok giremiyorum foruma gezmedeyiz hep  :k06: :k06:

Sheida

şafak 20 bendede :))) :amin: :suclu:

arzuhatem

şafak 88 çok şükür allahımaa
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

betüs26

selam kızlar bugün kontrolümüz vardı bu ayın 27 28 veya 29 unda nasipse oğlumuza kavuşucaz hayırlısıyla epidırel sezeryan olarak konuştuk bakalım biraz korku var tabi her ne kadar  duymıycaksın deselerde insan inanamıyo bu durumda benim şafak en fazla 15  :honk:hıı bide 3 kilo olmuş 21 günde 900 gr almış bakalım kaç kilo olucak sağlıklı olsunda bundan sonra dahada hızlı alır dedi ama çok kilolu bebek taraftarıda değilim dedi

elif35

Sivaslım...............................0_kız               ILK SIRADAYIM       (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................0_kız                               

yasemelis............................2_erkek

aselsare...............................4_kız 

melek_..................................9_                                         

melis26..............................14   

bahar..................................22_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤ 

gözde0034......................... 22_erkek             

cumba..................................23_erkek                                       

betüş...............................24_erkek                                   

iremcemre (gules) ...............36 erkek               

yasmin35..............................35_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................38_ erkek     

elifyus................................39_kız

Gülbakışlım........................45_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................46_erkek                                       

pınar.....................................65_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................69_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel)

elif35.....................................77_kız               (Rabbim kızımız YAĞMUR'umuz sana emanet)       

nermin.................................80-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................87_erkekim         

arzuhatem.................................87_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................99       

saide_melek...........................101_erkek

zamansiz...................................108_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................108_kız

gülfer ................................116_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................118 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................124_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................140

Sebahat................................141_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................151 _erkek              (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................157

hüseb....................................165 

havuç......................................175

çiğdem....................................188

balböceği.................................235

Lă_Tăhzen!

bende yarın gıdıyorum son kontrolume bakalım nedicek doktor amcamız  :laughing7:

elif35

inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda sağ salim kucağına alırsın bebeğini darısı başımıza  :amin:

betüs26

benim şafağımı değiştirirmisiniz kızlar tam belli değil ama 27 28 veya 29 unda alınıcak nasipsee

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

safak 0    offffffffff   offfffffffffffffff  kizlar delircem ya benim kiz cok inatci ya gelmyior bir türlü birazdan hastaneye gtcem tekrar kontrölüm var bakalim ne dicek yine ya offfffffffffffffffffff   :BangHead: :BangHead:

{safişim}

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 16 Mayıs , 2010, 14:41:48
safak 0    offffffffff   offfffffffffffffff  kizlar delircem ya benim kiz cok inatci ya gelmyior bir türlü birazdan hastaneye gtcem tekrar kontrölüm var bakalim ne dicek yine ya offfffffffffffffffffff   :BangHead: :BangHead:
canım inş bebeğine kavuşmuşundur gebelik 38 ile 42 hafta arasında doğum gerçeklesiyo ama bazen erkende oluyo  alahım yavruna en kısa zamanda kavuştursun inş beklemek çok zor ama bir ömür  boyu birlikte olucaksıız yavrula bunu düşününcede insanı  biraz rahatlatıyo yoksa gerçekten beklemek zor

zehraab

Alıntı yapılan: betüs26 - 16 Mayıs , 2010, 00:39:05
selam kızlar bugün kontrolümüz vardı bu ayın 27 28 veya 29 unda nasipse oğlumuza kavuşucaz hayırlısıyla epidırel sezeryan olarak konuştuk bakalım biraz korku var tabi her ne kadar  duymıycaksın deselerde insan inanamıyo bu durumda benim şafak en fazla 15  :honk:hıı bide 3 kilo olmuş 21 günde 900 gr almış bakalım kaç kilo olucak sağlıklı olsunda bundan sonra dahada hızlı alır dedi ama çok kilolu bebek taraftarıda değilim dedi

betüs26 canım sonlara yaklaşıyorsun az kaldı yavruna kavuşmana, hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah darısıda benim başıma
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kizimin yeri cok rahat bugün kontrolümüz vardi tekrar hersey gayet iyi beklyioruz ara sancilar gözüktü nstde bakalim artik hayirlisi benim ecrinim cok nazli cikti burcunun özelliklerini tasiyor belli boga tam inatci  :laughing7: :laughing7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

17 Mayıs , 2010, 00:18:33 #10332 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2010, 01:03:15 parislim SİBEL
sıvaslım bende sana baktım acaba dogum yaptın mı dıye
demek senın yaramaz ınatcı çıktı yoksa  burcu  ıkızlermı olacak  :k06: :k06:

betüs26

zehraab çok sağol canım inşallah
en kısa zamanda sende tekrar hamile kalır ve kucağına alırsın bunu gönülden diliyorum biraz anlat neler yaptın uzun zamandır karşılaşamadık

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

betuş merhaba canım  :wave: :wave:
nasılsın ne kadar kaldı doguma  ::)