28 Nisan , 2024, 06:10:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğlum ishal

Başlatan aydinays, 23 Mart , 2012, 08:07:26

« önceki - sonraki »

aydinays

Kızlar oğlum dünden beri ishal. Mamasını yiyor su gibi alttan gidiyor. Keyfi yerinde. Ama gece hep ağladı.Sanıım bir yeri ağrıyor. Ek gıdada almıyor henüz. Neden oldu anlamadım. günde 7 kez ishal çeklinde bezine yaptı. Beşin üstündeki kaka sayısı iyi değil demişti doktor bana. Bugün izin alıp kayrayı doktora götürceğim. Dişlerinin çıkmasına sanırım var daha. Ama diş böyle önceden ishal yapar mı???
Malesef suda içiremiyorum zorla kaşıkla verdim. Sabahta mamasını yemedi hiç.  :y25: :y25: :y25:
Ateşte yok. Sadece ishali var. Öksürme hapşırma gibi grip belirtiside yok. Neden olabilir acaba???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canım diş çıkmadan birkaç ay önce  ishal başlıyor ama yine de doktora götür. umarım sorun yoktur :flowers:

Lă_Tăhzen!

Geçmiş olsun Ayşe'cim bence dişlerinden kayanklanıyordur doktora götür yinede sen

Benim kızda 3 gecedir kusuyor ve ishal ve boylesını ılk kez goruyorum bende doktora götürcem   :-[

tulayysl

bizim diş çıkarken ishal olmamıstı. ama ben de ishal yaptıgını duymustum dişin. gerci doktorlar hala diş ile ishali bağadastıramamıs olsalar da. sen yine de gotur. mamasını da almıyorsa eğer sıvı kaybı atrat canım.

tulayysl

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 23 Mart , 2012, 08:19:03
Geçmiş olsun Ayşe'cim bence dişlerinden kayanklanıyordur doktora götür yinede sen

Benim kızda 3 gecedir kusuyor ve ishal ve boylesını ılk kez goruyorum bende doktora götürcem   :-[
nurum sana da gecmiş olsun canım. inş kuzun tez zamanda atlatır bu durumu.

Aytii

canım dişlerinden olabilir

çok geçmiş olsun

doktora getirdinmi?

aydinays

Bizde dişlerinden olabilir diye düşündük ama sıvı kaybı artacak iyice. İştahıda gitti. Birde tahlil yapılsın. Çok huzursuz.

Nur sanada geçmiş olsun. Kuzularımız inşallah bir an önce toparlar. Birde burda salgın varmış Çocukların hepsi ishalmiş. Ama benim çocuğum çocuk göremedi ki  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

su vermeyi ihmal etme sakın

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Mart , 2012, 08:30:12
su vermeyi ihmal etme sakın

Veriyorum canım ama benim sıpa suyu ağzına aldığı an kusuyor. Hiç su içmiyor. Dün mamasını sulu yaptım. Bari öyle biraz su alsın diye. Sonra kaşık kaşık vermeye çalıştım kusa kusa içirdim. Sabah ne su nede mama hiç birşey yemedi. Babası uykusunda su içirmeyi deneyecek.

Aytii

ne yap ne et içir canım

ishal iken susuz olmaz  :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

ayşecim çok geçmiş olsun canım. hemen al bi doktora git.

ishal çok önemli bişiy. Allah korusun susuz kalır vücudu. hemen bi serumla falan takviye yaparlar merak etme.

ben doktora sormuştum diş ishal yapar mı diye. o da gülmüştü bizim toplumda böyle yanlış bi inanış var ama diş asla ishal yapmaz demişti.  :dontknow:

Dilara Ebrar

aaah canım ya geçmişler olsun.öle böle mutlaka doktora götür.dediğin gibi tahlil yapılsın.zamane çocukları bi alem valla.3 gün iyi 5 gün hasta.Allahım en kısa zamanda versin şifasını. :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

aydinays

Öznurum götüreceğim. Eşimden haber bekliyorum doktordan randevu alacak.
Neden olduğunu anlamaya çalışıyorum.
Ama salgında varmış. Hergün evden çıkarı çıkıyor acaba kaptı mı onu düşünüyorum.

°•.ℓανιηуα.•°

o da olabilir bak, salgından kapmış da olabilir. ama merak etme. emin ol düzelecek.

ilk iş bi doktora gidin tahlil mahlil yapılsın da. gerisini doktorlar halleder  :icon_thumright:

aydinays

KAYRA yine  ishal  bir  geçiyor bir  tekrarlıyor.  dün  doktora  götürdük tahlilleri temiz  çıktı  ama ara  ara  ishali tekrar  ediyor. kayranin gülücüklerini gören  doktor  bunun  birşeyi yok diyor.  sebepsiz  ishal  olur  mu  kızlar?