teyzeleri kızım kanepeden düştü

Başlatan izemsevi, 15 Mart , 2012, 00:26:00

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

geçmiş olsun canım benim nasıl şimdi benimde yiğenim merdivenlerden düşmüş şükür bişey yok atlattı  en korktuğum olay bu allah korumuş canım benim öp yerime çüçüğü

Aytii

ayy başlığı görünce fena oldum  :sad1:

en korktuğum şeydir

çok geçmiş olsun canım yaaa

inşallah bişey olmaz minnoşuma kıyamam ona ben  :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canımmmmmm çok geçmiş olsun çok üzüldüm,Rabbim korumuş çok şükür  :amin:inşallah iyidir birşeyı yoktur canım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Balböceği

gecmis olsun canim, cok uzuldum allah korusun bebegini  :amin:

insallah hersey yolundadir..  :amin:

@@@gözde@@@

geçmiş olsun canım çok şükür  Allah korumuş umarım şimdi daha iyidir  :amin:

izemsevi

çok sağolun kızlar allaha şükür minnoşum iyi ama benim ömrümden sanırım bir 5 yıl gitti ne kadar dikkatde etsen olacağı varsa oluyor allah hepimizin evladını korusun çok dönüyor önüne ne barikatlar yapıyorum hele emerken yerinde duramıyor hiperaktifmi ne olcak anlamadımki

aydinays

Sevalim çok geçmiş olsun. Başlığı görünce çok korktum. Ne kadar dikkat etsende malesef bir anlık düşebiliyor.. Anlamıyorsun bir anda düşebiliyorlar.  Çok gwçmiş olsun cnm. Ben artık kanepede tutmuyorum. Salonun orta sehpasını kaldırdım ona özel bir battaniye seriyorum yere. Orda yuvarlansın dursun.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

sevalcim, gelmiş geçmiş olsun.

bu afacanlar büyüyecek ama biz yaşlanacağız. dediğin gibi ne kadar dikkat etsek de küçük kazalar kaçınılmaz oluyor.

Allah beterinden saklasın. nazar boncuğu olsun bu olay kızına  :nazar:

izemsevi

amin kızlar bende oyun halısının yere seriyorum onun üzerinde oynatıyorum ama işte nasıl olduysa oldu allaha şükürki şuan iyi allah evlatlarımızı bze bağışlasın

tgbybr

canım çok geçmiş olsun batur han da gece uyurken düşmüştü yataktan:( çok telaşlanmıştım. melekler koruyor onları :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Mart , 2012, 00:35:07
sağolun kızlar allaha şükür öyle kusması felan olmadı öyle olursa tehlikeliymiş yüz üstü düştü geri geri gidip anlık bir şey oldu sanki o an bana hayat durdu yarın gene götürcez çokda dikkat ediyorum ama işte gültanesi senin oğlun nerden düştü dr felan götürdünüzmü :dontknow:
benimkide kanepeden düştü kanepe yatak pozisyonunda açıktı oda duvar kenarındaydı
ozamanlar dönmeyi yeni öğrenmişti,2 kez dönmüş,gözümün önünde hop yere uçtu ama yavaşca tık dedi kafası
biraz ağlaı kuzum çok şükür sustu,farklı bir halide olmadı,dr a götürecek gibi
götürmedikte rabbim korusun yavrularımızı

°•.ℓανιηуα.•°

aaaa şimdi gördüm canım ya çok geçmiş olsun.

ya diyorum ya bak bunlar tehlikeli madde.

geçen ben de altını değiştirirken düşmesin diye bacağımı uzattım ama bizimki üstünden atladı  :ehi: havada yakaladım  ;D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun  :opucuk: bende cok korkuyom daha simdiden  :-\ altini degistirmek icin kullandigim dolabi takmaya gelen adam dedi sakin bebegi burda tek birakmayin burda cok bebek öldü dedi cok korktum keske almasaydim bile dedim ama dikkat etcem Rabbim korusun bebeklerimizi  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

dirim

canım çok geçmiş olsun.
bizimkide yataktan düşmüştü.çok şükür bişey olmadı.
oluyo bu tarz kazalar.
dünde poşet içindeki küp şekeri,poşetiyle birlikte ağzına almış
yüreğim ağzıma geldi.kocaman bişey.
Rabbim yavrularımızı korusun.
büyüdükçe daha dikkatli olmak gerekiyor sanıırm