ALLAH IMA BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN BENDE HAMİLEYİM........

Başlatan gökçe58, 22 Mart , 2012, 14:24:04

« önceki - sonraki »

gökçe58

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 22 Mart , 2012, 16:45:13
tebrikler cnmm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbimmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

aminnnn rabbim herkese nasip etsin inşşşş.

suzannn

tebrik ederim allah sağlıklı sıhatli şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

gökçe58

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 23 Mart , 2012, 11:07:35
tebrik ederim allah sağlıklı sıhatli şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

aminnnn inşallah cümlemiizinkini canım allah razı olsun.

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavruna kavuşmayı nasip etsin :amin: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14: :binkybaby: :wav: :occasion16: :icon_flower: :alkış:

gökçe58

Alıntı yapılan: burcum - 23 Mart , 2012, 14:32:29
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavruna kavuşmayı nasip etsin :amin: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14: :binkybaby: :wav: :occasion16: :icon_flower: :alkış:

amin allah razı olsun rabbim kızını da sizlere bağışlasın.

dilekibrahim

Rabbim tamamına erdirsin inş darısı tüm bekleyenlerin başına

°•.ℓανιηуα.•°

KONYALI

tebrıkler,allah sağlıkla tamamına erdırsın ınsallah

gökçe58

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 23 Mart , 2012, 21:25:32
Rabbim tamamına erdirsin inş darısı tüm bekleyenlerin başına

aminn çok sağol rabbim kimseyi bekletmesin.

gökçe58

Alıntı yapılan: KONYALI - 24 Mart , 2012, 00:47:26
tebrıkler,allah sağlıkla tamamına erdırsın ınsallah

aminn çok sağol rabbim cümlesinin evladını bağışlasın.

tuba_alanya

tebrikler canım  :opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:çok sevindim inşallah keseyide görürsün sonrada allahım kucağına almayı nasip eder  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

gökçe58

Alıntı yapılan: tuba_alanya - 24 Mart , 2012, 08:35:28
tebrikler canım  :opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:çok sevindim inşallah keseyide görürsün sonrada allahım kucağına almayı nasip eder  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

aminn inş canım darısı senin ve tüm bekleyenlerin başına dün aşılama olmuştun dimi nasılsın iyi misin inşş bi problem yoktur.

doruk38

tuba_alanya

Alıntı yapılan: gökçe58 - 24 Mart , 2012, 08:39:03
Alıntı yapılan: tuba_alanya - 24 Mart , 2012, 08:35:28

aminn inş canım darısı senin ve tüm bekleyenlerin başına dün aşılama olmuştun dimi nasılsın iyi misin inşş bi problem yoktur.

dün aynı anda grip olmuşum canım çok kötüyüm öksürmeye korkuyorum ateş 38 39 arası geziyor boğazlarımdan konuşamıyorum bile bide aşılamadan sonra kasıklarımda batma oldu kımıldayamıyorum ilaçta alamıyorum senin anlayacağın mahvoldum :) bu gün kasıklarımda ağrı yok ama ara ara batma oluyo inşallah tutmuştur bebeğim